Zaloguj się, aby obserwować  
L33T

Mass Effect 3

4342 postów w tym temacie

Dnia 02.03.2012 o 20:31, Szw3dzik napisał:

A to za przejscie Demka KoA:R dostaje się jakieś bonusy ?

Tak. Pancerz i giwerę. Tyle tylko, że to denne demo jest straszliwie męczące. Mało brakowało, żebym po prostu zostawił je włączone bez pauzy i zajął się czymś innym. Niestety zbyt późno skapnąłem się, że nie chodzi o dojście do jakiegoś miejsca/rozwiązanie zadania, tylko o "zużycie" timera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.03.2012 o 20:22, NeroNarmeril napisał:

Ok, daj znać, jak się dowiesz czegoś, może też pokombinuję wcześniej. ;)


Okay, działa. Zgodnie z moimi przewidywaniami - wtorek 6.00 naszego czasu. :) Jak ktoś się nie będzie mógł połapać, to przekażę wytyczne bliżej launchu. Hurray!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do osób zamawiających grę przez Origin. Czy mieliście problem(i jak go rozwiązaliście) z płaceniem przez paypal? Wybieram ten rodzaj płatności, loguję się, a potem i tak każe mi podać dane do karty kredytowej... Nie wiem jak to pominąć, moze po prostu jakieś moje niedopatrzenie. W każdym razie dajcie znać jak u was wyglądało zamawianie na Originie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2012 o 21:25, paraGaladh napisał:


> Ok, daj znać, jak się dowiesz czegoś, może też pokombinuję wcześniej. ;)

Okay, działa. Zgodnie z moimi przewidywaniami - wtorek 6.00 naszego czasu. :) Jak ktoś
się nie będzie mógł połapać, to przekażę wytyczne bliżej launchu. Hurray!


Ale to z tym patchem czy bez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2012 o 21:27, NeroNarmeril napisał:

Ale to z tym patchem czy bez?


Mamy potwierdzenie (profilaktycznie - na 99,99%), że patch jest uniwersalny i bez uszczerbku możemy przejść na amerykańskie rewiry. Jak zmienisz sobie już teraz IP, to gra automatycznie zaczyna ponoć wyświetlać, że Twój launch jest tego dnia i o tej godzinie, nie ma bata, by coś się pochędorzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2012 o 21:30, paraGaladh napisał:


> Ale to z tym patchem czy bez?

Mamy potwierdzenie (profilaktycznie - na 99,99%), że patch jest uniwersalny i bez uszczerbku
możemy przejść na amerykańskie rewiry. Jak zmienisz sobie IP, to gra automatycznie zaczyna
wyświetlać, że Twój launch jest tego dnia i o tej godzinie, nie ma bata, by coś się spieprzyło.


Dziękować. Teraz tylko poczekam na wysyłkę z gramu i będę się bawił proxy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - premiera ME jest 8 czy 9 marca? Na gram.pl(sklep) czy na stronie empiku jest napisane, że 8, ale czasami pada data 9. Więc jak to w końcu jest? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2012 o 22:00, darth_16 napisał:

Mam pytanie - premiera ME jest 8 czy 9 marca? Na gram.pl(sklep) czy na stronie empiku
jest napisane, że 8, ale czasami pada data 9. Więc jak to w końcu jest? ;)


Grę odpalisz 9 marca o 1:01, chyba że się proxy pobawisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie małe pytanie dla znających spoilery, bo sam zajrzałem, i cieszę się ,że zaoszczędzę pieniążki, bo

Spoiler

z zakończenia wynika, że to, co osiągnąłem w poprzednich częściach mogę o kant dupy rozbić

Widziałem zakończenia, w których żniwiarze zostają zniszczeni, bądź opanowani i wywaleni poza granicę kosmosu. Słyszałem, że jest też trzecie zakończenie o jakim połączeniu czy co tam- o co w nim chodzi i czy również i tu BioWare niszczy swoje uniwersum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2012 o 22:13, Shveid napisał:

Takie małe pytanie dla znających spoilery, bo sam zajrzałem, i cieszę się ,że zaoszczędzę
pieniążki, bo

Spoiler

z zakończenia wynika, że to, co osiągnąłem w poprzednich częściach mogę
o kant dupy rozbić

Widziałem zakończenia, w których żniwiarze zostają zniszczeni, bądź opanowani i wywaleni
poza granicę kosmosu. Słyszałem, że jest też trzecie zakończenie o jakim połączeniu czy
co tam- o co w nim chodzi i czy również i tu BioWare niszczy swoje uniwersum?


Spoiler

Tak, we wszystkich wersjach przekaźniki masy zostają zniszczone i prawdopodobnie cała technologia związana z efektem masy również nie działa co oznacza koniec błyskawicznych podróży po galaktyce. Zakończenie "zielone" (jako "neutralne" - eksplozja ma inny kolor zależnie od danego zakończenia, pozostałe to wiadomo - czerwona lub niebieska) dotyczy połączenie organicznych i syntentyków. Jest to jedyne zakończenie w którym gethy i EDI nie zostają zniszczone. Postacie widoczne w endingu mają też zielone oczy, bo stały się hybrydami. Niestety w tym zakończeniu Shepard również ginie (żyje jedynie w jednym z wariantów ze zniszczeniem Żniwiarzy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2012 o 22:04, Sipso2008 napisał:

Chwila... Czyli ek otrzymam 7 ale odpalę dopiero 9? Origin....


Jak dobrze mieć w takich chwilach xboxa... Naprawdę chciałem kupić wersję na PC, ale właśnie origin mnie do tego zniechęcił. Może to nawet i lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co nie wiem skąd wy te zakończenia macie , ale powiem wam tak .... w grze ma być 6 zakończeń a ja już widziałem ponad 10 zakończeń więc się pytam skąd wy to macie wszystko.Myśle , że po prostu ludzie chcą zrobić wielkie zamieszanie wokół ME 3 , nie chce mi się wierzyć ,aby BioWare chciało tak dobrą gre i historie zniszczyć od tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2012 o 00:07, Darktomd napisał:

nie chce mi się wierzyć ,aby BioWare chciało tak dobrą gre i historie zniszczyć od tak.

Powiem krótko: zdziwiłbyś się. Jak dla mnie, to ME3 prezentuje tak niski poziom, że nawet nie mam ochoty jej piracić. Ograniczę się do obejrzenia zakończeń na Youtube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, rozumiem wiele rzeczy, ale żeby oceniać grę w taki sposób jeszcze przed premierą, nawet w nią nie grawszy... Dajcie trochę na luz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować