Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard zabiera głos w sprawie modu World of Starcraft

35 postów w tym temacie

rutynowa procedura? zapraszanie na rozmowe o tytule filmiku na yt? blizzard to jednak jest...
ide robic moda z nazwa Starcraft 3
lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2011 o 07:43, Odbytnica napisał:

rutynowa procedura? zapraszanie na rozmowe o tytule filmiku na yt? blizzard to jednak
jest...
ide robic moda z nazwa Starcraft 3
lol


Nie widzę w tym nic dziwnego. Tytuł wprowadził sporo zamieszania, bo jak się dało zauważyć niektórzy doszli do wniosku, że to jest właśnie ten tajemniczy projekt MMO Blizza. Blizzard, żeby nie wprowadzać dalszego bałaganu i dezinformacji postanowiło sprawę wyjaśnić.
Jestem przekonany, że byłoby tak samo gdyby ktoś stworzył "coś" pod nazwą np. Warcraft 4. A jak jeszcze dorzuciłby do tego stronkę internetową choćby w formie bloga, to Blizz również musiałby zadziałać, by nie powstał chaos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

imho nie wiem dlaczego kawałek "teoria spiskowa" jest tak kwalifikowany - to już nie jest tylko bliz ale acti-bliz i tu już jakiś nadgorliwy dział pilnujący marek by mnie nie zdziwił - ot wypadek przy pracy i teraz trzeba posprzątać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakby mnie zaprosili to bym ich olał i robil swoje, dalej wrzucal bym kolejne filmiki na yt pod ta sama nazwa, niech sobie usuwaja, jak raz puscisz filmik to ludzie za ciebie beda go wrzucac, wystarczy wejsc na yt i poszukacj world of starcraft, pelno tego tam z podpisami, ze wrzucili tylko dlatego, ze usuneli, prawidlowo :), poza tym zmiencie tytul newsa bo was tez zdejma i zaprosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdzie te czasy, że firma dziękowała ludziom za zakup gry, chwaliła projekt i prosiła twórcę grzecznie czy nie mógłby zmienić nazwy trochę, aby nie mylić z możliwym przyszłym projektem ... teraz to odrazu kasuje się, zakazuje się itp ... ehh :/ ... niedługo wogóle alfabetu nie będzie można używać bo komuś to będzie przeszkadzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zabawne tylko, że gdy mówiło się o usunięciu to było "ACTIVISION" a teraz, gdy nagle jednak wszystko ok, chłopaka chcemy pokolepać po plecach iwogle to od razu w newsie jest BLIZZARD. Chyba już wiem skąd to pianie na cześć blizza wśród graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dark_master ---> w newsie jest "Blizzard", bo to Blizzard jest autorem oświadczenia, a nie Activision. nie doszukuj się żadnych podtekstów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wcale nie uważam, że to pułapka jakaś.
Uważam, że Blizzard zainteresował się po prostu pomysłem i wykonaniem moda przez Ryana.

Jak to ktoś już powiedział - jeszcze go zatrudnią ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pepsi gdyby tytuł był inny to Blizzard na pewno by się nie przyczepił. Skąd ten wniosek? Ponieważ World of Starcraft to nie jedyny mod tego typu do SCII, jest ich więcej, niektóre są nawet lepsze. Podobne mody są też do Warcrafta 3. Różnica taka, iż żaden z autorów nie wymyślił tak głupiego tytułu jak ten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2011 o 09:56, pepsi napisał:

dark_master ---> w newsie jest "Blizzard", bo to Blizzard jest autorem oświadczenia,
a nie Activision. nie doszukuj się żadnych podtekstów.


A to nie jedno i to samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2011 o 08:01, GeoT napisał:

Nie widzę w tym nic dziwnego. Tytuł wprowadził sporo zamieszania, bo jak się dało zauważyć
niektórzy doszli do wniosku, że to jest właśnie ten tajemniczy projekt MMO Blizza. Blizzard,
żeby nie wprowadzać dalszego bałaganu i dezinformacji postanowiło sprawę wyjaśnić.
Jestem przekonany, że byłoby tak samo gdyby ktoś stworzył "coś" pod nazwą np. Warcraft
4. A jak jeszcze dorzuciłby do tego stronkę internetową choćby w formie bloga, to Blizz
również musiałby zadziałać, by nie powstał chaos.


Trochę spudłowałeś :P Mod do Warcrafta 3, który nazywał się Warcraft 4 The Edge of Eternity ( http://www.moddb.com/mods/warcraft-iv-the-edge-of-eternity ) nadal powstaje i Blizzard nie mieszał się co do tej nazwy, ale twórcy się trochę wystraszyli, tego co się działo z World of Starcraft i zmienili przedwczoraj nazwę na Warcraft 3 The Edge of Eternity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2011 o 09:37, Zaitsev napisał:

Pojedzie na ten "kampus Blizzarda" i tyle o nim usłyszymy. TO PUŁAPKA, RYAN!

Wiesz, pomyślałem o tym samym... Pewnie biedaka przykują łańcuchami w podziemiach kampusu czy coś takiego i będzie się musiał żywić padliną szczurów...

A tak na serio - ja jestem jednak za tą "teorią spiskową" - jak zaproszą gościa do siedziby, pogadają z nim, to będzie mu po tym głupio robić jeszcze większy szum w okół tej sprawy, bo i tak większość osób zainteresowanych pomyśli - "Przecież z nim to wyjaśnili, i to we własnej (wooooooooow!!!) siedzibie.". Sam mod wydaje się jak najbardziej ciekawy i fajnie, gdyby nie zawieszono jego produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, chłopaka Act straszył prawnikami ot tak dla zabawy ;). Nie dość że się zniżyli do poziomu Activision to jeszcze zaczynają kłamać ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już ja widze jak miałaby wyglądać ta rozmowa:
- Drogi panie, pozwolimy pracować panu dalej nad tym modem, ale 99,(9)% zysków idzie do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować