Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Frostbite 2.0 - prezentacja technologii radiosity

42 postów w tym temacie

Już widzę, jak te wszystkie forumowe "mądrale" grają w tę grę, już to widzę :) To będzie ból i zgrzytanie zębów. Pograją sobie konsolowcy, a PCtowcy to i owszem, ale po zakupie Windows 7 x64, dodatkowych 4 GB RAM i GeForce GTX580. Na szczęście mi to zwisa, byle do Mass Effect 3, a potem mogę nawet iść do piachu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajne, ale...po ciemku ;) Dzienne światło wygląda typowo- ciekawe, cze w B3 będą jakieś "nocne" lokacje? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 16:07, n33trox napisał:

Już widzę, jak te wszystkie forumowe "mądrale" grają w tę grę, już to widzę :) To będzie
ból i zgrzytanie zębów. Pograją sobie konsolowcy, a PCtowcy to i owszem, ale po zakupie
Windows 7 x64, dodatkowych 4 GB RAM i GeForce GTX580. Na szczęście mi to zwisa, byle
do Mass Effect 3, a potem mogę nawet iść do piachu :P


Nie będzie wymagany system 64-bitowy, "mądralo". A super-wypasła karta graficzna nie będzie potrzebna, ponieważ konsole blokują postęp graficzny. :] Chyba, że zwalą optymalizację, co jest mało prawdopodobne, bo producent gry bardzo dużą wagę przywiązuje do wersji pecetowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałeś nad pracą w polskim wywiadzie? Przydaliby się tam tacy propagandziści, którzy biją w tej dziedzinie Izrael i USA. Wierzę, że BF3 będzie fajny i w ogóle mega, ale DICE niestety ma z pewnymi kwestiami problemy, które wciąż prześladują ich gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konsole blokują rozwój graficzny? Ok, tylko czemu pod każdym niusem o BF3 można wyczytać modlitwy o jak najniższe wymagania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 16:22, sinir napisał:


Nie będzie wymagany system 64-bitowy, "mądralo". A super-wypasła karta graficzna nie
będzie potrzebna, ponieważ konsole blokują postęp graficzny. :] Chyba, że zwalą optymalizację,
co jest mało prawdopodobne, bo producent gry bardzo dużą wagę przywiązuje do wersji pecetowej.

Myślę, że zwalą tę optymalizację. W Bad Company 2 zwalili, a podobno tak bardzo się troszczyli o wersję PC. Tak bardzo, że trybu Onslaught na niego nie wydali, a B1943 został anulowany. Tak się troszczyli. Uważam, że jedynymi producentami, którzy troszczą się o rynek PC są Blizzard, Valve i BioWare. Cała reszta ma PC gdzieś i tylko kit wciskają, jacy to oni dobrzy itd. Zresztą co tu dużo gadać, przecież wszystkie te firmy to korporacje, które tak naprawdę troszczą się tylko o zawartość swojego portfela. Natomiast te powyższe, zdawać by się mogło, że również o prestiż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

System 64 bitowy podobno jest wymagany, z jednej strony to dobrze bo jak ma iść jakiś postęp graficzny to muszą wykorzystywać nowe biblioteki. Natomiast wypociny, że gtx 580 będzie potrzebny godne są co najwyżej politowania i salwy śmiechu. Układy graficzne w końcu będą miały okazje rozwinąć skrzydła bo w większości przez ostatni czas się nudziły przez to, że grafika stanęła w miejscu już od kilka lat. A ból i zgrzytanie zębów to może i będzie...w związku z tym, że na tak dużych mapach będzie max 24 graczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 16:32, MaZZeo napisał:

Konsole blokują rozwój graficzny? Ok, tylko czemu pod każdym niusem o BF3 można wyczytać
modlitwy o jak najniższe wymagania?


Bo dobrze by było, gdyby wymagania były niskie. Bo po co teraz zmieniać komputer dla gier? Nie ma sensu (chyba że jest naprawdę słaby). Lepiej poczekać na nową generację, bo żaden myślący developer nie zrobi gry ekskluzywnie dla PC-tów, na dodatek nieprzygotowanych na rewolucje graficzne. Musi nadejść fala, a tą będzie właśnie nowa generacja konsol. Problem w tym, że ani Sony, ani M$ nie spieszą się do jej wydania. Stąd żadnych fajerwerków przez parę lat nie uświadczymy. Nie żeby mi się jakoś spieszyło do wydania 2 tysięcy złotych, ale chciałbym zobaczyć coś nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sinir --> mnie się tylko wydaje, że gdyby rzeczywiście BF3 miałby być majsterszytkiem graficznym (co wcale nie jest niemożliwe, szczególnie na PC), to zamiast aktualnych 3 postów w stylu "konsole blokują rozwój graficzny" byłoby 30 postów w stylu "jezuuu jakie to ma wymagania, kufa nie pojdzie na moim dziforsiku :["

Śmieszy mnie taka obłuda niektórych pecetowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za ME odpowiada przecież DICE, sequel został zapowiedziany już dawno temu, jednak jest o nim strasznie cicho. Może jest jednak jakaś nadzieja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo pewnie jest z Mirror''s Edge. W końcu to to samo studio.

Oby ME2 nie było na tym silniku XD. Niech będzie na UE3. Frostbite 2.0 - zgiń, przepadnij!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bf1 i bf2 w SWOICH czasach miał bardzo duże wymagania.. dopiero od paru lat można z łatwością grać w BF2 na max detalach na w miarę tanim sprzęcie. Bad company 2 na PC wg mnie nie ma tak dużych wymagań jak na SWOJE czasy czasach, kiedy wychodził na rynek już były karty graficzne, które mogły uciągnąć tą gre z łatwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

24 graczy w Battlefiedzie to nie powód do zgrzytania zębami, wrażenie dużej zadymy na polu walki wciąż jest- czasami trochę się czeka aż gra zacznie się "na dobre", ale jak już się zacznie to można pograć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 16:50, 34all napisał:

bf1 i bf2 w SWOICH czasach miał bardzo duże wymagania.. dopiero od paru lat można z łatwością
grać w BF2 na max detalach na w miarę tanim sprzęcie. Bad company 2 na PC wg mnie nie
ma tak dużych wymagań jak na SWOJE czasy czasach, kiedy wychodził na rynek już były karty
graficzne, które mogły uciągnąć tą gre z łatwością.


Bo kazdy na zlomie chce grac w full detalach. Fajnie by było. Ale minimalnych wcale specjalnie dużych nie miał.
Stwierdzam, ze Bad Company 2. Nie ma zlej optymalizacji, ma tylko duże minimalne wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować