Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 2 - Milion egzemplarzy na premierę, za miesiąc gra w tłoczni

26 postów w tym temacie

Dnia 25.03.2011 o 19:14, CrazyGambler napisał:

Wiadomo już może kiedy będą rozsyłane edycje kolekcjonerskie?


Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale chyba tydzień przed premierą. Jeśli się mylę to poprawcie.

Mam nadzieję, że W2 sprzeda się przynajmniej w kilku milionach egzemplarzy, do czego i ja się przyczynię z zamówioną już kolekcjonerką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myszasty za miesiąc gra w tłoczni? Premiera EK jest 12 maja, jeżeli mieliby tłoczyć płyty 25 kwietnia to byłaby to niezła porażka. Z reguły gry w tłoczni są miesiąc przed premierą a nie tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2011 o 19:28, TobiAlex napisał:

Myszasty za miesiąc gra w tłoczni? Premiera EK jest 12 maja, jeżeli mieliby tłoczyć płyty
25 kwietnia to byłaby to niezła porażka. Z reguły gry w tłoczni są miesiąc przed premierą
a nie tydzień.


Info świeże i wyraźnie padły tam słowa "za miesiąc". Trzeba by Kiciaka zapytać bezpośrednio, jak je interpretować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Znamy też liczbę gier, które przygotowane zostaną na premierę. Wraz z elektronicznymi wersjami gry (dystrybuowanymi między innymi przez serwisy GOG.com, czy Steam) na ogólnoświatowy rynek ma trafić blisko milion egzemplarzy Wiedźmina 2. "

Eee... Coś tu nie gra, wraz z "elektronicznymi wersjami"? Niby jak chcą przygotować elektroniczne wersje? Ich chyba jest nieskończenie wiele zatem co tu przygotowywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że milion nie starczy ;)

Btw. Z tego 210.000 (wliczając w to 10.000 edycji kolekcjonerskiej)

Całe dziesięć kafli macie tylko Wy tj. sklep Gram.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2011 o 23:19, wojcio102 napisał:

Całe dziesięć kafli macie tylko Wy tj. sklep Gram.pl?


Tak, Edycja Kolekcjonerska jest do kupienia wyłącznie w sklepie gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2011 o 19:14, CrazyGambler napisał:

Wiadomo już może kiedy będą rozsyłane edycje kolekcjonerskie?


To wiadomo od dnia, kiedy wystartowal pre-order na EK Wiedzmina 2. Ta edycja bedzie wysylana od 12 maja 2011 roku, czyli na kilka dni przed premiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować