Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Szef Blizzarda broni Bobby`ego Koticka

41 postów w tym temacie

Zdzieracz broni zdzieracza.
Nieźle. To jakby Brutus (zdrajca i morderca Cezara) bronił Judasza (tego od Jezusa).

Niech jeszcze do nich dołączy szef Apple i wzajemnie adorują zdzieranie kasy z naiwnych i niewymagających ludzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2011 o 11:34, Lordpilot napisał:

Cóż po tej wypowiedzi fani Blizzarda będą mieli pewien... ekhem... dysonans poznawczy
;-)


Niby czemu? :E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co innego gracz, co innego prezes dla którego liczy się hajs. Kotick jest uwielbiany przez branżowców i inwestorów, ktorzy szanują go za decyzje, a nie lubi go większość graczy.

Ja osobiście nie mam nic do niego. CoD kupuje raz na jakiś czas za 99 zlotych i bawie się przednio zarówno w grze jak i dodatkach DLC. Obok L4D 1 i 2 to gra, za którą zapłaciłem najmniej w życiu biorąc pod uwagę cena/czas gry. Wychodzi jakieś 40-90 groszy za godzinę. Która inna dzisiejsza gra może pochwalić się takim wynikiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy chce zarabiać więcej, a zarazem zyskiwać coraz więcej. Ciekawy jestem czy ktoś z was pomyślał przez chwilę co by zrobił na jego miejscu? To chyba oczywiste, że chcieli byście jak najwięcej zarobić, a że ktoś kupuje durne DLC i da się na tym sporo zarobić to czemu nie. Rynek jest brutalny jak nie my to ktoś inny. Nie było by DLC i kiepskich gier opartych wyłącznie na marketingu gdyby nie gracze to my kupujemy taką ilość DLC, że to się opłaca i dlatego one powstają i pewnie będą powstawać dopóty dopóki będzie z tego zysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, jakbym czytał wypowiedź załóżmy Chlebowskiego mówiącym o tym, jakim Tusk jest patriotą, ciężko pracuje i mu zależy na dobrze państwa. Efekt? Brak reform, podwyżki cen itd.

To samo z Kotickiem - o osobie mówią czyny. Może być nawet wspaniałym, rozpieszczającym dzieciaki ojczulkiem. Ale i tak nie zmienia to faktu, że doi z graczy pieniądze. Z drugiej jednak strony to taki oportunizm - w końcu gracze sami dają się d

Spoiler

ymać

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

. Myślałem, że to gram.pl a

Dnia 29.03.2011 o 12:22, Henrar napisał:

nie onet.


Ja się nie spodziewałem że na tym forum są fani Leszka Bubla, a tu proszę AldaeR wykrył (znowu ?) ogólnoświatowy żydowski spisek ;-)

Jeszcze bym sprawdził czy wyżej wspomniani przez niego panowie nie są czasem cyklistami i masonami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2011 o 12:22, Henrar napisał:

Tak, tak, spisek, NWO, i tak dalej, i tak w nieskończoność. Myślałem, że to gram.pl a
nie onet.


Jeśli chodzi o wpływy żydowskie jakie są w Stanach, to raczej nie jest jakaś wielka tajemnica. Ale sam w coś takiego jak NWO jestem w stanie uwierzyć, ale nie poprzez strony typu "White pride" :P Wiara w NWO to trochę jak wiara w Boga - może jest, może nie ma. Co nie zmienia faktu, że warto mieć ten temat na uwadze, niż obudzić się kiedyś z ręką w nocniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak po fuzji Blizzard odpalił Blizz Store z przedmiotami do WoWa, dał dodatek w dużej mierze oparty na przebudowaniu starego contentu i zaczyna rozciągać w czasie swój cykl patchy z dodatkową zawartością oraz rozciągnęli Starcrafta 2 na trzy części... mam wrażenie, że pan Morhaime i Kotick maja troche duzo wspolnego ;p


I tak, uważam, że rozciąganie kampanii Starcrafta to lenistwo i tyle. W cale nie była taka długa jak zapowiadano i po prawdzie mam wrażenie, że to bardziej z lenistwa albo jak to ostatnio się mówi "oszczędności". Ehh... XXI wiek mial przynieść świetne gry z boską grafiką a dostaliśmy tylko DLC i coraz krótsze gry ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2011 o 12:18, AldaeR napisał:

sorry Pepsi ale total naiwniak z ciebie jest. Bobo, Mike i ceo Vivendi Jean Bernard Levy
nie bez powodu trzymają się razem :] http://www.stormfront.org/forum/t611481/


pomijając meritum Twojego przekazu, nie rozumiem, dlaczego wyzywasz mnie od naiwniaków? Czy ja w powyższym newsie dodałem coś od siebie? przedstawiłem wypowiedź Morhaime''a (a to co nie było cytatem, miało bezpośrednie odniesienia do tejże wypowiedzi) i zachęciłem Czytelników do komentowania. gdzie tu naiwniactwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować