Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs dla graczy - wygraj telewizor Philips!

77 postów w tym temacie

"W jakiej grze oprawa wizualna - grafika, efekty specjalne - była niezapomnianym doznaniem i dlaczego?"

Hmm, pomyślmy. Gothic, gry na Infinity Engine, HoMM2/3, Morrowind i sporo innych. Why? Bo grafa była prosta, trzymała klimat i nie waliła po oczach świecidełkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wezmę udziału, przede wszystkim 100 Hz już jest przestarzałe. Teraz mamy tv z 600 Hz i to jest dopiero płynność obrazu. A po drugie nie miałbym gdzie postawić 40 calowego telewizora. Nie chcę sobie wypalić oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2011 o 19:51, Eldavo napisał:

Co jest do cholery , pisze że ,,max 2000 znaków ,, a limit mamy na 200?0.o


Przeczytaj opis konkursu, nie dochodzi potem do nieporozumień - w formularzu masz wkleić link do strony gdzie zamieściłeś tekst

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Link wysłany... Tak sobie pisałem i pisałem i aż się łezka w oku zakręciła, jak wróciły wszystkie wspomnienia z dzieciństwa, wtedy tak pełnego ogromnych problemów (np. do czyjej "bandy" na podwórku należeć), dziś, z perspektywy czasu, tak beztroskiego... Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie przy następnym konkursie SMS-owym pojawią się głosy, że Gram.pl nie organizuje innych i jest łase na pieniądze czytelników. Pamięć ludzka jest bardzo wybiórcza, ale ja będę pamiętał. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować