Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Robimy unboxing Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina 2

216 postów w tym temacie

Ja polecam zrobić tak, jak pisał Tenebrael na swoim blogu - nagrań odpakowywanie swojej kolekcjonerki i jeśli głowa będzie uszkodzona, do zgłoszenia mailowego dołączyć plik video.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna kolekcjonerka. Aż mnie naszła ochota na sprawienie sobie czegoś podobnego...szkoda że ta gra kompletnie mnie nie interesuje. No trudno i tak znając życie to pewnie by to wszystko zaczęło się szybko kurzyć na półce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 00:02, Verbatim napisał:

fenomenalne wydanie, ale ma zastrzeżenia ogólnie do wszystkich poradników, co to za przyjemność
z gry jak wiemy co się zaraz stanie, wiem biznes, ale ja nie korzystam z poradników.


No to nie skorzystasz, schowasz do pudelka i bedzie fajnie. Jest jednak cala masa graczy, ktorzy od czasu do czasu gdy gdzies w grze utknie skorzysta z poradnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jako szczęśliwy posiadacz nr 9102 muszę powiedzieć że wszystko jest zaje... i nic rozwalonego i brak błędów CRC i wydrukowane po właściwej stronie! I jest się z czego cieszyć żeby tylko jeszcze pograć można było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 00:05, Kadaj napisał:

Czy mi się tylko wydaje, że ktoś w którymś z wątków żartował sobie, że jeszcze tylko
relacji z otwierania pudełka brakuje? ;p


No i wywołał (białego) wilka z lasu...A otwieranie pudełka to przecież jedna z najważniejszych czynności w życiu gracza - istne sacrum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 00:04, Kodi127 napisał:

Kości przypominają mi te, które tworzy Q-workshop. Pod względem wagi, materiału i sposobu
wykonania - barwione i tłoczone wzory.


Bo to sa kosci, ktore tworzy Q-workshop. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 00:14, Laid_back napisał:

A otwieranie pudełka to przecież jedna z najważniejszych
czynności w życiu gracza - istne sacrum ;)

No sorry, napisałeś to do kogoś, kto zaopatruje się tylko w wersje cyfrowe. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 00:10, nikki napisał:

wszystko jest idealne ale instalacja gry juz nie :( blad CRC na Win 7 :/


Sprobuj przeczyscic plytki szmatka. Jesli to nie pomoze to skopiuj zawartosc plytek na dysk twardy i z twardziela sprobuj zainstalowac. Jesli i to nie pomoze sprawdz u kumpla czy plytki dzialaja. Jesli bedzie taki sam problem wystepowal to skontaktuj sie z Pomoca Techniczna CD Projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 00:11, Harrolfo napisał:

Ja polecam zrobić tak, jak pisał Tenebrael na swoim blogu - nagrań odpakowywanie swojej
kolekcjonerki i jeśli głowa będzie uszkodzona, do zgłoszenia mailowego dołączyć plik
video.


Ja polecam zrobienie zdjec. Zdecydowanie latwiej je wyslac mailem, a i mniej miejsca zajmuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 00:16, Wojman napisał:

> wszystko jest idealne ale instalacja gry juz nie :( blad CRC na Win 7 :/

Sprobuj przeczyscic plytki szmatka. Jesli to nie pomoze to skopiuj zawartosc plytek na
dysk twardy i z twardziela sprobuj zainstalowac. Jesli i to nie pomoze sprawdz u kumpla
czy plytki dzialaja. Jesli bedzie taki sam problem wystepowal to skontaktuj sie z Pomoca
Techniczna CD Projekt.

na drugim kompie sprawdzilem mam tam Win XP i dziala normalnie wszystko. zaraz skopiuje i zobaczymy co z tego bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 00:09, Wojman napisał:

EK ma naklad 10 000 egzemplarzy. Zawsze trzeba zalozyc, ze cos w jakiejs czesci nakladu
moze sie uszkodzic, w tym przypadku zalozmy, ze przy 10 procentach cos jest nie tak co
daje 1000 sztuk. Ci co maja glowe w idealnym stanie nie beda przeciez narzekac na forach
bo i po co. A ci co maja problem to wiadomo, ze od razu bija na alarm. Jesli komus trafil
sie uszkodzony egzemplarz (niewazne czy glowy czy innego elementu EK) niech zrobi zdjecie
i podesle je do Dzialu Obslugi Klienta.

Spoko, masz rację, ale moim zdaniem skoro gram.pl robi newsy typu "twórcy Wiedźmina 2 są dobrej myśli" to tym bardziej stać ich na to - o ile oczywiście zależy im na zdaniu rzeczywistej relacji z tego, jak wydawca wywiązał się z zadania, a nie na poklepywaniu się z CDP po plecach - by napisać newsa o tym, wiadomości o jakich problemach otrzymali ( bo mogę się założyć, że ktoś z uszkodzoną EK nie leciał od razu na grasza, tylko pisał do CDP/gram.pl).
Poza tym, czy 10% uszkodzonych EK to nie przegięcie? Zrozumiałe, że firma zewnętrzna ma prawo się jeb*ąć, ale tyle razy? To komu oni to zlecali. Mam małe pojęcie o tego typu marketingowych sprawach, ale wydaje mi się, że ktoś, kto zawsze w podobnie marny sposób wykonuje swoje zlecenia, nie ma prawa bytu na rynku... Chyba, że to kuzyn jakiegoś prezesa CDP, ale tego typu teorie spiskowe to raczej temat dla mózgów z WikiLeaks. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, ale film będzie dowodem, że głowa była uszkodzona już podczas transportu, a nie, że sam ją uszkodziłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwykle nie oglądam unboxingów, ale ten został zrobiony wyjątkowo ciekawie więc obejrzałem z przyjemnością. Tak na marginesie to rozpakowywanie EK ma sens, ale kiedyś mnie rozwaliło jak ktoś z forum robił unboxingi CD-A ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście zamówiłem edycję Premium, ale wydaję mi się, że błędy CRC dotyczą osób które korzystają z Windows 7...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmik interesujący, ale 1000x bardziej by mi się podobał, gdybyście zamiast unboxingu użyli któregoś słowa z przepastnych zasobów języka polskiego. Czy naprawdę tak was mierzi nasza mowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 00:20, Harrolfo napisał:

Zgadza się, ale film będzie dowodem, że głowa była uszkodzona już podczas transportu,
a nie, że sam ją uszkodziłeś.


Nie sadze, zeby ktos specjalnie uszkadzal glowe po to, zeby dostac nowa. A juz szczegolnie przy tylu zgloszeniach reklamacyjnych DOK nie bedzie robil problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować