Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Robimy unboxing Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina 2

216 postów w tym temacie

Rozumiem, że współpracujecie z CD Projektem i sami sprzedajecie tą EK, ale takie filmiki powinno się oznaczac jakimś tagiem "materiał promocyjny" czy "reklama"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 09:34, GeoT napisał:

A ja mam pytanie o wysyłkę paczek. Bo widzę, że EK już rozsyłali. Czy wersję premium
też już ktoś dostał? Bo u mnie w statusie realizacji napisane jak byk: wysyłka 16 maja
...


EP bedzie wysylana w poniedzialek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam lekkie odpryski na głowie, ale mnie to nie przeszkadza, nie jestem jakim freakiem zawsze coś takiego się może zdarzyć i trzeba to sobie wkalkulować w ryzyko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 09:34, Lailonn napisał:

Tak czepiam się, bo jak 80% osób na portalu zauważyło, przeginacie.


A czemu nie 79%, 81%, 94% czy nawet 150% uzytkownikow? Bo jak rozumiem robiles dokladne badania, wiec wiesz, ze 80%. Dla podpowiedzi: uzytkownikow jest kilka tysiecy, wiec nawet jesli wziac pod uwage wszystkie marudy, ktorym sie nie podobaja rozne fajne rzeczy to i tak jest to zdecydowana mniejszosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 09:45, Wojman napisał:

EP bedzie wysylana w poniedzialek.


W zasadzie to dobrze skoro i tak nie da się odpalić przed wtorkiem. Dzięki za potwierdzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 00:09, Wojman napisał:

w tym przypadku zalozmy, ze przy 10 procentach cos jest nie tak co
daje 1000 sztuk.

Chyba jest tego trochę więcej niż 10%. Ktoś nie sprawdził, że farba przy takim pakowaniu łatwo się ściera. Można to zauważyć na unboxingu (głosu na tym kompie nie mam więc nie wiem, czy autor o tym wspomniał). Moja głowa też ma trochę farby startej + ze dwa drobne odpryski. Nie planuję reklamować więc zostanę zaliczony do tych którzy dostali wersję 100% ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ten news to oczywistosc - maja produkt na wylacznosc i musza go sprzedac, wiec w czasie najblizszych kilku tygodni/miesiecy bedziemy doswiadczac roznego rodzaju akcji promo ;)


tak czytajac te wszystkie komentarze dotyczace uszkodzonych elementow kolektorki - fajnie byloby otrzymac od wydawcy i sprzedawcy jakas informacje na maila z wyjasnieniem tej sytuacji i co nalezy zrobic w takim przypadku. czasami warto zareagowac wczesniej niz pozniej tlumaczyc sie przed niezadowolonymi uzytkownikami, ale to moze zbyt duze wyzwanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat bynajmniej jakbyscie dziewice ogolocali z jej cnoty.

Ani to news, ani to ciekawe, a pelno tego w internecie.

Niedlugo zobaczymy newsy w stylu: "pierwsze rozerwanie folii EK TW2 !!!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie weźcie się ogarnijcie! Część z was chyba naprawdę nie rozumie zamysłu całego tego szumu wokół Wiedźmina. Krzyczycie, że hype, że to przesada, że gram się z CDP po pleckach klepią... Owszem jest tego strasznie dużo i ma się wrażenie, że Wiedźmin wyjdzie z lodówki. Ale wiecie czemu tak jest? Bo to JEST największa premiera dziesięciolecia! Może nie dla świata ale kurde my w Polsce jesteśmy i proszę niech mi ktoś pokarze grę zrobioną w Polsce, która może poszczycić się takim wykonaniem, taką grafiką, taką muzyką... albo jakąkolwiek grę tak bogato wydaną czy to w EK czy EP. To nie jest jakiś niszowy tytuł na rynek Europy wschodniej tylko potężna produkcja, która śmiało może konkurować z KAŻDĄ światową produkcją. I krzyczycie sobie dalej że za dużo tej promocji i tego chwalenia... A ja wam powiem na to: JEST CO CHWALIĆ I CO PROMOWAĆ A WY ZAMIAST NARZEKAĆ POWINNIŚCIE PĘKAĆ Z DUMY, ŻE NASZE RODZIME STUDIO WYPUŚCIŁO TAKI TYTUŁ! O!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orgia marudzenia rozpoczęta. Ludzie reklama dżwignią handlu. Jak się komus nie podoba to niech nie ogląda tego filmiku. Z drugiej strony czemu się dziwicie gram.pl? Przecież tylko oni sprzedają kolekcjonerke, więc normalne jest, że chcą się rozleklamować jak najlepiej. Pewnie w ogóle powinni zakopać tę edycję głęboko, żeby tylko "wtajemniczeni" o niej wiedzieli. Może coś z tego jeszcze mają? kto wie... Producenci często płacą, lub dogadują się w inny sposób za dodatkowe artykuły i reklamy. Ilu z was by nie chciało sprzedać jak najwięcej, gdyby pracowało w handlu? Co do uszkodzonych głow to jak ktoś się uprze to zawsze może reklamować jako produkt niepełny, albo wadliwy. Prawo na to zezwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 10:07, otto-b napisał:

tak czytajac te wszystkie komentarze dotyczace uszkodzonych elementow kolektorki - fajnie
byloby otrzymac od wydawcy i sprzedawcy jakas informacje na maila z wyjasnieniem tej
sytuacji i co nalezy zrobic w takim przypadku. czasami warto zareagowac wczesniej niz
pozniej tlumaczyc sie przed niezadowolonymi uzytkownikami, ale to moze zbyt duze wyzwanie...



A skąd mieli wiedzieć o uszkodzonych główkach? Przecież nie rozpakowywali każdego pudełka. Dostali z fabryki zapakowane i wysłali. Dopiero teraz wychodzą wady. Mam nadzieję, ze coś z tym zrobią, bo inaczej zaczną ich co niektórzy rozliczać za naderwaną filię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 10:36, Llordus napisał:

A jak na przykład chciałbym jeszcze dorzucić fotki takiej głowy Geralta - to niby jak
mam to zrobić przy pomocy podanego formularza?
Nie ma do BOKu jakiegoś normalnego e-maila?


Lepiej jak najpierw tam napiszesz, poproszą o fotki - to podeślesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 10:13, Onyxpvp napisał:

Temat bynajmniej jakbyscie dziewice ogolocali z jej cnoty.


Bynajmniej, uważam iż, przyznam ci rację, że to z cnoty dziewic ogolacacze. W końcu to ród Wiedźmiński, bynajmniej ja tak uważam.

Spoiler

Tak Watsonie, to było celowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co go oswiecales? :) Lubie czytac takie posty, w ktorych autorzy probuja blysnac inteligencja i wyszukanym slownictwem, a w rzeczywistosci nie wiedza co dane slowa oznaczaja i wychodzi nie raz wtedy fajne zaprzeczenie ich slow przez nich samych. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EK dostałam wczoraj wieczorem, na szczęście nic nie było uszkodzone (może dlatego, że mieszkam w Warszawie). Nie oszukujmy się, kurierzy nie traktują przesyłek z nabożną czcią i stąd pewnie tyle rozbitych popiersi Geralta. Mimo tej przykrej sprawy, poświadczam, że popiersie robi wrażenie porządnego (jak przeczytałam w opisie EK
o ''sztucznym marmurze'' miałam sporo obaw). Bałam się trochę, że moje wydanie może być niekompletne, nigdzie nie mogłam znaleźć dużej monety; okazało się, że zawędrowała na sam spód pudła. Ogół Edycji Kolekcjonerskiej robi wrażenie, chociaż ja sama postawiłabym na inne gadżety (koszulka, skórzana podkładka). Szkoda, że do kości nie dodano kubeczka, mam też zastrzeżenie do wizualnej strony oczek (może i są bajeranckie, ale mało czytelne). Oficjalny przewodnik Springera świetnie wygląda, ale coś mi się wydaje, że będę korzystać z tego dodanego do samej gry z racji czytelności. Mało też w nim zawartości, która odróżniałaby go od tego drugiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pudełko nieznacznie uszkodzone i wygląda jakby wiele przeszło, płyta z muzyką popękana przy wewnętrznej dziurze (na szczęście działa - jak na razie), głowa Geralta ma nieznaczne ślady wytartej farby. To nie jest jakość, za którą zapłaciłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować