Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oficjalny komunikat firmy CD-Projekt w sprawie problemów z aktywacją gry Wiedźmin 2

1749 postów w tym temacie

Nie wiem co z wami. Dostaliśćie zamówiąną kolekcjonerke, zagracie wcześniej niż inni, macie Wiedźmin 2 a wciąż narzekacie? "Epic fail" "wstyd" "oszukani" posłuchajcie samych siebie. Ja zamówiłem moją standart w HMV i się dzisiaj dowiedziałem ze jeszcze produktu niema w sklepie i że będzie może jutr O_o to jest porażka dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 16:43, Sedzia1 napisał:

> A ja za cholerę nie mogę zarejestrować gry w CD Projekt, cały czas jest napisane:
"Niewłaściwy
> kod aktywacyjny", i zaraz mnie kurwica strzeli jak to widzę.

użyj kodu SecuROM, a nie kodu CDP


To zadziałało, ale widzę, że nie mogę ściągnąć dodatku z handlarzem ponieważ jest napisane: "Invalid Code", trudno aby kod był nieprawidłowy skoro bezpośrednio go skopiowałem, jakieś sugestie co do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również nie mogę ściągnąć Tajemniczego Kupca. Kurtka ściągnęła się bez problemu natomiast przy próbie ściągnięcia kupca wyskakuje "Invalid Code".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Informujemy, że wszyscy posiadacze Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina 2 mogą już aktywować i zarejestrować grę. Wszystkie niedogodności związane z uruchomieniem gry zostały usunięte" Tiaaa.. jasnee jak ja instaluje swoją EK to po zainstalowaniu 4GB+ to wyskakuje błąd CRC robie to co podali na stronie i gówno działa , napisalem do nich E-meila ale pewnie nie dostane odpowiedzi bo pomoc techniczna pracuje do 17 00 ZAJEBISCIE.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 17:16, Sachiel napisał:

Również nie mogę ściągnąć Tajemniczego Kupca. Kurtka ściągnęła się bez problemu natomiast
przy próbie ściągnięcia kupca wyskakuje "Invalid Code".



Czy masz ta kurtke w ekwpipunku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jest ciekaw, to powiem, że gra rekompensuje wszystko - jest świetna. Jak dla mnie najlepszy RPG ostatnich lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 17:13, Baczka napisał:

To zadziałało, ale widzę, że nie mogę ściągnąć dodatku z handlarzem ponieważ jest napisane:
"Invalid Code", trudno aby kod był nieprawidłowy skoro bezpośrednio go skopiowałem, jakieś
sugestie co do tego?



Tak. Czytanie ogłoszeń CDP na ich profilu facebookowym.

A konkretnie - DLC z CD-Action (zestaw alchemika) i kupiec jeszcze nie działają. Powinny działać do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 17:32, zxclu napisał:

> A tu jest prezent jaki czeka :) http://www.cdprojekt.pl/news/5653/Wiedzmin_2_Zabojcy_Krolow_Edycja_Kolekcjonerska_-_dodatkowy_upominek



lol jak ktos np aktywował o 13 a dajmy na to czekał od godziny 1 w nocy to jzu koszulki
nie dostanie


I właśnie się zastanawiam jak to będzie bo ja też kolo 13 aktywowałem, mam nadzieję iż nie będzie problemów w końcu za to czekanie do 4 w nocy jednak się należy. A gra jest jak na razie bardzo dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 17:36, silver_4 napisał:

Panie i Panowie NAPRAWIŁEM !!!



Wszyscy sa ciekawi :D..bo ja od 12 nic nie wykombinowalem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować