Zaloguj się, aby obserwować  
Mercuror

Fallout 2 - temat ogólny

3223 postów w tym temacie

Dnia 25.05.2007 o 23:27, morthi napisał:

czytajac tamta solucje dowiedzialem sie ze mozna sie ozenic :) zaskoczylo mnie to - a czy
ktos z was ohajtal sie w falloucie 2?

Ja się ożeniłem jako facet ale w walce moja żona zginęła i miałem cechę "w swparacji",nie wiem co ta cecha daje ale było fajnie!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na wstępie chcępowiedzieć że nie lubię solucji dlatego pytam?
Doszedłem do nwc i krypty 15 ale żadna postać nie potrafi mi powiedzieć codale (charyzma 9, retryka151). Samod siebie doszedłem do San Fransisco ale to tylko dlatego że bez celu chodziłem po mapie. Czy jest jakiś kłest lub osoba która naprowadzi nie ni konkretny trop???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 22:43, Ashakel napisał:

Co trzeba robić na początku,w tej świątyni prób?Bo nie do końca sie orientuję,dopiero zaczynam
grać w F2...

pierwsze dzwi otwierasz normalnie, drugie umiejętnością "otwórz" bodajże klawisz "2" a trzecie przy pomocy bomby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 00:55, jestemZdzichu napisał:

Doszedłem do nwc i krypty 15 ale żadna postać nie potrafi mi powiedzieć codale (charyzma 9,
retryka151). Samod siebie doszedłem do San Fransisco ale to tylko dlatego że bez celu chodziłem
po mapie. Czy jest jakiś kłest lub osoba która naprowadzi nie ni konkretny trop???


Musisz uzyskać od Tandi (prezydent NCR) quest w sprawie zawarcia umowy z Vault 15. Następnie udaj się do tego miejsca i porozmawiaj z taką jedną kobietą stojącą przed namiotem. Na razie podpowiadam tylko tyle. :) Jak będą jeszcze jakieś problemy to pisz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 23:45, ksiezniczkaAnia napisał:

> Nie może, tego typu akcje muszą być wykonane przez główną postać.
Uuuu to źle. W takim razie nie wiem czy da rade zrobić dobrego strzelca dyplomatę i naukowca.
Chciałam zrobić w grze wszystko, a jak widać trzeba z czegoś zrezygnować. Ale nauka chyba nie
przydaje się aż tak często. Z tego co pamiętam to tylko w kilku przypadkach trzeba mieć wysoką.
Jak się zdobywa mózg do robota, jak się tworzy robota i gdzieś tam jeszcze :P Ale dawno nie
grałam i mogę nie pamiętać dokładnie... Często przydaje się wysoka nauka ???

Jeśli chodzi o rozdysponowanie punktów na odpowiednie cech to to nie ma większego znaczenia i siłowo i dyplomatycznie i złodziejsko- zawsz da się przejść grę (jedyny earunek to inteligencja co najmniej 6)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam do ciebie pytanie: Czemu odpowiadasz na posty, które byy z 3 strony temu i odpowiedzi na pytania były już podane?? A na dodatek piszesz kilka postów pod rząd. W taki sposób na Brygadziste wbrew pozorom szybko nie wskoczysz

A tak co do tego ożenku to mi się niezbyt podoba. Zajmuje mi miejsce w drużynie, a na dodatek nic nie potrafią i mają mało HP Wolę stary squad: Sulik (młot, potem wspomagany), Vic (magnolaserówka, potem dam mu pulsacyjny), Cassidy( Jakiegoś tam ma shotguna) Lenny(magnolaserówka) Marcus(na razie minigun). I taki squad mi pasi, tylko jedyny problem to jak marcus wali serię, a np Sulik atakuje tego samego co Marcus:) A tak wogóle to gdzie można znależć karabin plazmowy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 07:21, Matizk12 napisał:

A tak wogóle to gdzie można znależć karabin plazmowy??


Na pewno w Military Base oraz Navarro. Myślę że również podczas losowych spotkań z żołnierzami Enklawy (w pobliżu Navarro) i być może także podczas spotkań z supermutantami ( praktycznie cały południowy skraj mapy).
A co do ślubu to wydaje mi się że raczej miało to być coś w rodzaju dowcipu-kary ze strony twórców, w końcu nasza postać nie do końca chętnie do niego przystępuje (i bodajże można się z niego wyłgać jeśli ma się wystarczająco dużo w retoryce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 07:21, Matizk12 napisał:

A ja mam do ciebie pytanie: Czemu odpowiadasz na posty, które byy z 3 strony temu i odpowiedzi

>ciach
Najlepsze jest jak daje się cassidiemu narkotyki, albo marcusowi(mimo że nie jest głupi) mentatsy


>A co do ślubu to wydaje mi się że raczej miało to być coś w rodzaju dowcipu-kary ze strony twórców, w końcu >nasza postać nie do końca chętnie do niego przystępuje (i bodajże można się z niego wyłgać jeśli ma się >wystarczająco dużo w retoryce)
Że jest się doktorem :] i za to lubię fallouta, S.P.E.C.I.A.L można tu być bezmózgim mięśniakiem, zręcznym debilem, czy kiepskim pod względem kondycji mówcą - i tak jest sposób na przejście gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udalo sie tak rozwinac postac ze mial wszystkie cechy (sila, charyzma itp.) na 10 bez zadnych kodow i nie licze tu chwilowego stanu(np. po mentatach) tylko na stale???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie to niestety nie jest możliwe, niezależnie co jak dobrze rozplanujesz postać zawsze będzie ci brakowało kilku punktów (około 10 zdaje się).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 16:26, Karharot napisał:

Nie to niestety nie jest możliwe, niezależnie co jak dobrze rozplanujesz postać zawsze będzie
ci brakowało kilku punktów (około 10 zdaje się).


To chyba jestem jedyny ktoremu sie to udalo :P.Choc to moze blad gry, ale eksperymentowalem z jetem i odtrutka(zwiekszylo mi cechy na stale) do tego komputer zwiekszy troche a takze profity.
Jakos doszlo wszystko do dziesiatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 07:21, Matizk12 napisał:

A tak co do tego ożenku to mi się niezbyt podoba. Zajmuje mi miejsce w drużynie, a na dodatek
nic nie potrafią i mają mało HP Wolę stary squad: Sulik (młot, potem wspomagany), Vic (magnolaserówka,
potem dam mu pulsacyjny), Cassidy( Jakiegoś tam ma shotguna) Lenny(magnolaserówka) Marcus(na
razie minigun). I taki squad mi pasi, tylko jedyny problem to jak marcus wali serię, a np Sulik
atakuje tego samego co Marcus:) A tak wogóle to gdzie można znależć karabin plazmowy??


W San Francisco można często kupić zarówno karabin plazmowy jak i laserowy. Tylko trzeba wyczaić moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i co w tym dziwnego? Ta gra jest nieliniowa i można w niej takie rzeczy robić. Można ją też w kilkanaście minut ukończyć. Trzeba tylko wiedzieć gdzie się udać. Zupełnie jak w Morrowindzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 11:07, FALLOUT 3 napisał:

ja mam drugi poziom postaci bo ledwo zaczełem grać a mam karabin gaussa bo udałem sie na początku
gry do san francisco

e tam karabin plazmowy...... ja jestem tak wredny że na samym początku idę po APA czyli prawie najlepszą zbroję w grze (lepsza będzie dopiero pod sam koniec). a przy okazji nabijam tyle exp (bo jest to związane z pewnym questem) że level dostaje (a może nawet i 2? nie pamiętam dokładnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 13:19, sig. napisał:

> ja mam drugi poziom postaci bo ledwo zaczełem grać a mam karabin gaussa bo udałem sie
na początku
> gry do san francisco
e tam karabin plazmowy...... ja jestem tak wredny że na samym początku idę po APA czyli prawie
najlepszą zbroję w grze (lepsza będzie dopiero pod sam koniec). a przy okazji nabijam tyle
exp (bo jest to związane z pewnym questem) że level dostaje (a może nawet i 2? nie pamiętam
dokładnie)


A jaka jest lepsza? I gdzie jest? Bo ja jakoś nie kojarzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza zbroja jest na platformie wiertniczej Enklawy. To ulepszony pancerz wspomagany Mk. II, wygląda tak jak podstawowa wersja ale ma nieco lepsze parametry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 22:26, Karharot napisał:

Najlepsza zbroja jest na platformie wiertniczej Enklawy. To ulepszony pancerz wspomagany Mk.
II, wygląda tak jak podstawowa wersja ale ma nieco lepsze parametry.


O to nie wiedziałem ani nie znalzłem. Ja miałem przez cały czas ten pancerz z Navarro. Chcialem go ulepszyć u centrologów bo było można za bodajże 10 000 złota ale nie mogłem, Ten doktorek nie chciał mi ulepszyć. Może odrazu miałem ulepszony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 15:45, Grizzly. napisał:

O to nie wiedziałem ani nie znalzłem. Ja miałem przez cały czas ten pancerz z Navarro. Chcialem
go ulepszyć u centrologów bo było można za bodajże 10 000 złota ale nie mogłem, Ten doktorek
nie chciał mi ulepszyć. Może odrazu miałem ulepszony.


Pomylił Ci się chyba Power Armor z Advanced Power Armor. Power Armor można ulepszyć do Hardened Power Armor, a Advanced Power Armor nie da się ulepszyć. Na Enclavie można znaleźć Advanced Power Armor Mark II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować