Zaloguj się, aby obserwować  
Mercuror

Fallout 2 - temat ogólny

3223 postów w tym temacie

Oczywiście różnie. Ogólnie charyzma jest potrzebna do małych pobocznych questów, żaden główny ci się nie zawali z jej powodu (choć może stać się trudniejszy). Jeśli grasz kobietą o odpowiednio wysokiej charyzmie możesz się przespać z Metzgerem zamiast mu płacić za uwolnienie Vica. Jeśli grasz facetem i masz co najmniej 8 charyzmy możesz w krypcie w Kryptopolis przespać się z laborantką (za 150 xp albo coś takiego). Charyzma ma wpływ właśnie na tego typu rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dobrze. Pomyleni sekciarze...

Widzieliście, że nawet jak zabije się wszystkich członków załogi tankowca to i tak jest zakończenie typu, że wszyscy się przenieśli w jakieś inne miejsce. Twórcy tu nie wzięli pod uwagę totalnej demolki na tankowcu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co daje ujemna karma?bo w tym linku zadne z zakonczen nie bylo rozne od tego ktore ja mialem (oprocz tych hubologistow ktorych nie mialem w ogole) a mialem wysoka karme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co tam zobaczyłem to autor tej solucji dał tylko zakończenia jakie on miał robiąc to co opisał w solucji.
Ujemna karma do zakończeń nie ma nic. Tylko do reakcji ludzi na twoją osobę. Czyli mniej zadań, lekceważenie, większa szansa na spotkania z Rangers''ami itp.

Spoiler
San Francisco ma takie zakończenia:
1. Population disperses after rampage: Turn the Shi hostile.
2. Sentient plant problems: Kill Dr Wong without turning the Shi hostile.
3. The Shi flourish: Don''t turn the Shi hostile, don''t kill Dr Wong.
There are three SF pictures, all showing the arch by the town entrance; for ending 1 it''s got cobwebs on it, for ending 2 it has lots of green vines (evil plant, brr), and for ending 3 it''s festooned with lamps and vines.
Przy każdym jest oczywiście rozwinięcie co i jak, tutaj tylko najważniejsze dane. Jak uzyskać dane zakończenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Apropo wysokości statystyk, to wiem że znajdą się ludzie, którzy w tym momencie zjedzą mnie żywcem, ale ja kiedyś przeszedłem grę cheaterską postacią ze wszystkimi statami na 10, właśnie po to aby zapoznać się z tymi wszystkimi "małymi" queścikami, smaczkami, easter-eggami itd. Fajna sprawa, ale nie polecam tego komuś kto gra w F2 pierwszy, drugi, a nawet trzeci czy czwarty raz, bo można sobie sporo zepsuć w odbiorze gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 15:07, morthi napisał:

ja i tak jestem niepocieszony ze nie moge odleciec promem z hubologistami :)

Pozostaje Ci tylko pogłębiać nauki z holodysku i zostać nowym AHS-9. :)
W ramach pocieszenia możesz zostać za to szefem straży w VaultCity, co w połączeniu z twoim członkostwem w organizacji Rangers''ów i faktem, że jesteś zastępcą szeryfa w Redding, nie zapominając o likwidacji handlarzy niewolników w Den da Ci tytuł postnuklearnego paladyna. :D
A z Hubologami to może polecisz w kosmos za sprawą Bethesdy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszystko to juz robilem... ale tylko raz udalo mi sie pogadac z prezydentem ncr :/ moze przejde sobie f2 jeszcze raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 15:02, Vormulac napisał:

Spoiler
San Francisco ma takie zakończenia:
1. Population disperses after rampage: Turn the Shi hostile.
2. Sentient plant problems: Kill Dr Wong without turning the Shi hostile.
3. The Shi flourish: Don''t turn the Shi hostile, don''t kill Dr Wong.
There are three SF pictures, all showing the arch by the town entrance; for ending 1 it''s
got cobwebs on it, for ending 2 it has lots of green vines (evil plant, brr), and for ending
3 it''s festooned with lamps and vines.


Mógłbyś podać linka do miejsca, z którego wziąłeś te informacje? :) Jestem bardzo ciekawy ile różnych zakończeń pominąłem pomimo tego, że Fallout''a 2 przeszedłem wielokrotnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 23:02, Sarafan_Knight napisał:

Mógłbyś podać linka do miejsca, z którego wziąłeś te informacje? :) Jestem bardzo ciekawy ile różnych zakończeń pominąłem pomimo tego, że Fallout''a 2 przeszedłem wielokrotnie. :)

Tu masz spisz zakończeń:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6795&pid=752

A link jest tuż nad twoim postem. [post hehe] :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 23:08, Vormulac napisał:

A link jest tuż nad twoim postem. [post hehe] :)


Hehehe... faktycznie. :) Kurczę, nie miałem pojęcia, że jest tego aż tyle. Niektóre są kompletnie zaskakujące i nigdy bym nie wpadł na pomysł, że zrobienie czegoś w dany sposób, sprawi, że będzie inne zakończenie. :) Dla przykładu zaskoczył mnie kompletnie punkt drugi odnośnie Vault City, punkt pierwszy odnośnie Den, a także punkt drugi w San Francisco. :) To ponownie dowodzi, że Fallout 2 jest bardzo rozbudowaną grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czytajac tamta solucje dowiedzialem sie ze mozna sie ozenic :) zaskoczylo mnie to - a czy ktos z was ohajtal sie w falloucie 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 23:21, Sarafan_Knight napisał:

Hehehe... faktycznie. :) Kurczę, nie miałem pojęcia, że jest tego aż tyle. Niektóre są kompletnie zaskakujące i nigdy bym nie wpadł na pomysł, że zrobienie czegoś w dany sposób, sprawi, że będzie inne zakończenie. :) Dla przykładu zaskoczył mnie kompletnie punkt drugi odnośnie Vault City, punkt pierwszy odnośnie Den, a także punkt drugi w San Francisco. :) To ponownie dowodzi, że Fallout 2 jest bardzo rozbudowaną grą.

Rozbudowaną a miało być jeszcze tego więcej. Przecież jest kilka niedomówień, które ze względu na czas wydania gry, twórcy nie dali rady ukończyć.

Kasując 2 w nazwie linka (przy falloucie, ale i tak więcej nie ma :D), wskoczysz na stronę z solucją do pierwszej części. Tam jest to samo, spis zakończeń, NPC itp. itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 23:27, morthi napisał:

czytajac tamta solucje dowiedzialem sie ze mozna sie ozenic :) zaskoczylo mnie to - a czy
ktos z was ohajtal sie w falloucie 2?

Ja. Ale więcej z tym problemu niż przyjemności (czyli wszystko tak jak w życiu). Generalnie najlepiej się ożenić po przejściu Enklawy. Bo oprócz specjalnego perka to naprawdę...dramat. A, można też zostać gejem albo lesbijką i też jest wtedy msza odprawiana. Tam też lecą niezłe teksty, tak samo jak przy podrywie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 23:30, Vormulac napisał:

Kasując 2 w nazwie linka (przy falloucie, ale i tak więcej nie ma :D), wskoczysz na stronę
z solucją do pierwszej części. Tam jest to samo, spis zakończeń, NPC itp. itd.


Też jest parę zaskakujących zakończeń. :) Dzięki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 23:27, morthi napisał:

czytajac tamta solucje dowiedzialem sie ze mozna sie ozenic :) zaskoczylo mnie to - a czy
ktos z was ohajtal sie w falloucie 2?

Mi się zdarzyło. W dość zabawny sposób stajemy na ślubnym kobiercu, warto spróbować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować