Zaloguj się, aby obserwować  
Mercuror

Fallout 2 - temat ogólny

3223 postów w tym temacie

Dnia 10.04.2007 o 22:31, Vormulac napisał:

Nawet w skrypcie pisze, że doktor...
A Myron nie ma nic do tego zadania...


Może są dwie drogi dojścia do tego zadania?
Spróbuję...
Na pewno z tym skillem Doctor się zgadza, ale wczytałem save''a sprzed rozmowy i spróbuję tego z Myronem.
Nie omieszkam powiadomić o rezultatach.
Piszesz o skrypcie do Fallouta. Co to i gdzie takie cudo można dostać?
Bo właściwie cała moja wiedza o tej grze pochodzi z własnego doświadczenia i postów tutaj. Podejrzewam więc niejakie braki w tej materii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 22:31, Vormulac napisał:

> Wydaje mi sie, że Tobie chodzi tylko o szkolenie lekarskie w Kryptopolis :)
Nie żartuj sobie ze mnie.
Nawet w skrypcie pisze, że doktor...
A Myron nie ma nic do tego zadania...

Ja zadanie z Jetem wykonuję późno, ale jestem pewny, że to zależy od nauki! Wcale nie musi być na wysokim poziomie, można ją nabić książkami.Jestem pewny ponieważ nigdy nie zainwestowałem nawet punktu w umiejętność lekarza, a pomagam w tworzeniu antidotum! o szkoleniu w Kryptopolis dowiedziałem się,gdy skończyłem grę i przeczytałem książkę od ojca Tullyego. Umiejętność nauka to w Falloucie wiedza z zakresu biologii, komputerów, itp. Wątpię, żeby dało się o to wypytać Myrona tylko mając perka empatię, rozwiniętą gadkę i wysoką inteligencję. Myron to klucz do tego zadania! po rozmowie z nim pojawia się u mnie w dzienniku zadanie - znaleźć substancję blokującą endorfiny. Przecież w rozmowie z nim zawsze są opcje dialogowe dotyczące Jetu, a za to, że udowoni mu się możliwość stworzenia antidotum są dodatkowe xp. Może podchodzisz do tego zadania w inny sposób, przecież zadania w Fallout da się rozwiązać wielorako...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 09:30, Corporal napisał:

Może podchodzisz do tego zadania w inny sposób, przecież zadania w Fallout da się rozwiązać wielorako...

Może. Może też sprawdzę ten spoób na rozwiązanie zadania.
Bo wykonując tylko z Dr Troy''em nie trzeba ani gadać z Mayronem, ani mieć skilla Science. Więc dla tej wersji Mayron nie jest kluczem do zadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za drugi post, ale zainstalowałem Fallouta i wgrałem stare sejwy. Vormulac Twoja wiedza jest ogromna z zakresu świata gry, ale tym razem to ja mam rację ;) A raczej mamy ją obaj :) Mam 113 nauki i 13 leczenia dla pełnej ścisłości. Mam jeszcze jeden screen na dowód, ale Myron klnie, a ja nie chcę dostać degrada ;)

20070411095221

20070411095319

20070411095554

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A widzisz trochę się źle zrozumieliśmy.
Zadanie z endorfiną a zadanie z przemytem jet''u to dwa różne zadania, które prowadzą do tych samych rozwiązań/bądź podobnych, i które są od siebie niezależne. W tym od Mayrona to prawda Science wygrywa jako skill główny. IN7 dla wartości 81%, IN9 dla 76%. Oprócz tych 2k xp za przekonanie dochodzi drugie, u dr Troy''a wraz z antidotum.

DWA różne zadania. I w tej drugiej "wersji", to skill Doktor wygrywa, bo Troy podchodzi do zadania jako medyk a nie tak jak Mayron czyli naukowiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram sobie właśnie w Fallouta2 i chodzę sobie swobodnie, ale zastanawiam się czy nie ma przypadkiem ograniczeń czasowych tak jak w pierwszej części (chodzi o np. te 500 dni liczone od pobytu w Nekropolis itp.)? Dosyć dużo chodzę po bezdrożach i niechciałbym żeby gra się zakończyła przez to :|
Mam jeszcze jedno pytanie GECK się do czegoś przyda? Wioska plemienna z wiadomych względów już go nie potrzebuje, a ja go nosze jak osioł teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niee... Nie przejmuj się.
1) Pokaże się jeden filmik (czwarty chyba) w którym Hakuin narzeka (a właściwe jęczy), że wioska umiera... Ale możesz łazić i łazić. Nic się nie stanie.
2) Nie musiz go nosić. Znajdziesz jednego na platformie wiertniczej (Enklawa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ograniczen czasowych nie ma, a geck jest potzebny zeby skonczyc watek glowny. chociaz nie musisz go z soba targac - pod koniec gry znajdziesz drugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że chodzi o rozwiązanie problemu uzależnień, a rozmowa dotyczyła tylko sprawy przemytu Jetu za mury miasta :) Spore zamieszanie się zrobiło. Jeżeli chodzi o przemyt, to w zabugowanej wersji anglojęzycznej nie mam z tym problemów i ta opcja dialogowa jest zawsze dostępna, a zdolności leczenia nie rozwijam. W wersji polskiej, nie mam jej dostępnej, co chyba tylko potwierdza Twoje słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 01:40, Vormulac napisał:

PS.2. Jest na mapie z wejściem do krypty taki burak co zdemolował knajpę Cassidiemu - jak zostaniesz
Szefem Strażników VaultCity to możesz iść z Cassidym do niego i role się wtedy odwrócą. :)
Jednak by nim zostać musisz wykonać zadanie z holodyskami i dodatkowo mieć ładną buźkę (CH
8 lub więcej), bo to Lynette przyznaje tytuł.


No właśnie. Zrobiłem zadanie z holodyskami, charyzmę mam 9 i nic. Lynette ani myśli przyznać mi tytułu.
Macie jakieś sensowne wytłumaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 10:46, Amistan napisał:

Macie jakieś sensowne wytłumaczenie?

Speech min 75%, charyzma spoko i jak mówiłem wcześniej - to nie jest od razu wpierw przed oddaniem dysku pucuj u Lynett''e. Rozmawiaj z nią i kończ rozmowę gdy jeszcze nie jest wkurzona i powtórz to kilkanaście razy. Jeżeli raz chociaż ją wkurzyłeś to zapomnij o tytule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 17:39, Vormulac napisał:

> Macie jakieś sensowne wytłumaczenie?
Speech min 75%, charyzma spoko i jak mówiłem wcześniej - to nie jest od razu wpierw przed oddaniem
dysku pucuj u Lynett''e. Rozmawiaj z nią i kończ rozmowę gdy jeszcze nie jest wkurzona i powtórz
to kilkanaście razy. Jeżeli raz chociaż ją wkurzyłeś to zapomnij o tytule.


Speech mam ponad 115, ale mam już dość idiotycznych z nią rozmówek.
A powinno się z nią tak gadać przed oddaniem dysku od Bishopa czy Westina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 20:24, Amistan napisał:

A powinno się z nią tak gadać przed oddaniem dysku od Bishopa czy Westina?

Ja dostałem stanowisko przed oddaniem dysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 17:39, Vormulac napisał:

przed oddaniem
dysku pucuj u Lynett''e. Rozmawiaj z nią i kończ rozmowę gdy jeszcze nie jest wkurzona i powtórz
to kilkanaście razy. Jeżeli raz chociaż ją wkurzyłeś to zapomnij o tytule.


hmmm... no tak, to mam ostatnie pytanie o tej misji - można tak sobie z nią gadać do woli raz za razem, czy trzeba np.opuszczać VaultCity pomiędzy rozmówkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 21:10, Amistan napisał:

raz za razem, czy trzeba np.opuszczać VaultCity pomiędzy rozmówkami?

Raczej nie ma to znaczenia, ale tak po 10 gadkach warto skoczyć do Gecko zagrać w karty i wrócić na następną porcję gadki z Lynette.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 21:16, Vormulac napisał:

Raczej nie ma to znaczenia, ale tak po 10 gadkach warto skoczyć do Gecko zagrać w karty i wrócić
na następną porcję gadki z Lynette.


No i miałes rację. Jestem kapitanem straży. Choć nic z tego nie wynika, poza możliwością wchodzenia z Marcusem do Kryptopolis i możliwością utarcia nosa sierżantowi z więzienia.
A właśnie - okazuje się że ten typ strzela do każdego kto wejdzie do więzienia, również do przełożonego! (?)
A już miałem nadzieję że sobie chociaż pogadam z więźniami.
A da się tam w tym mieście zrobić jakąś małą rewolucję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi powiedzieć skąd wziąć jakieś ładunki wybuchowe do wysadzenia Komputera w Enclawie? Szukam i szukam i nic :( Ew. może jest jakieś inne wyjście niż ładunki wybuchowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 18:03, MastAlol napisał:

Możecie mi powiedzieć skąd wziąć jakieś ładunki wybuchowe do wysadzenia Komputera w Enclawie?
Szukam i szukam i nic :( Ew. może jest jakieś inne wyjście niż ładunki wybuchowe?


Wow, a jak się tam dostałeś bo ja nie mogłem. Ja przegadałem doktorka i on to zrobił. Musisz go zastraszyć. A ładunki wybuchowe poszukaj, może będą w tych pojemnikach lub szafkach przy łuszkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować