Zaloguj się, aby obserwować  
Mercuror

Fallout 2 - temat ogólny

3223 postów w tym temacie

Nie musisz się dostawać chyba tam do środka, bo ten doktorek mówi że wystarczy zniszczyć główny komputer.
Mam za mało Charyzmy i retoryki żeby go przekonać, a ładunków dalej nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 18:42, MastAlol napisał:

Nie musisz się dostawać chyba tam do środka, bo ten doktorek mówi że wystarczy zniszczyć główny
komputer.
Mam za mało Charyzmy i retoryki żeby go przekonać, a ładunków dalej nie mam :(


To jak chcesz wysadzić komputer jak nie dostajesz się tam do środka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 18:03, MastAlol napisał:

Możecie mi powiedzieć skąd wziąć jakieś ładunki wybuchowe do wysadzenia Komputera w Enclawie?
Szukam i szukam i nic :( Ew. może jest jakieś inne wyjście niż ładunki wybuchowe?


Bardzo prawdopodobne że będą w bocznych pokojach na piętrze z tą naelektryzowaną podłogą. Było tam dużo różnego sprzętu. No i oczywiście wszystkie szafki przy łóżkach, ale to chyba mniej prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra skończyłem już grę :) Wczytałem sava z przed wypłynięcia i w mieście kupiłem ładunki.
Gra wymiata, na pewno jeszcze nie raz do niej wrócę, zresztą podobnie jak część 1.
Teraz czas na Tactics, słyszałem że najgorsza część serii, ale o tym przekonam się już zaraz, bo właśnie instaluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 21:56, MastAlol napisał:

Dobra skończyłem już grę :) Wczytałem sava z przed wypłynięcia i w mieście kupiłem ładunki.
Gra wymiata, na pewno jeszcze nie raz do niej wrócę, zresztą podobnie jak część 1.
Teraz czas na Tactics, słyszałem że najgorsza część serii, ale o tym przekonam się już zaraz,
bo właśnie instaluję.


To się zawiedziesz, ja po pierwszej misji ją odłożyłem. To już nie jest RPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle, całkiem w porządku wydaje się, swojego czasu grałem w Jagged Alliance (chyba tak się te gry nazywały) i my się podobało, a tu jest podobnie :) Mam parę pytań, ale to już nie ten wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 22:04, Grizzly. napisał:

(...)

To się zawiedziesz, ja po pierwszej misji ją odłożyłem. To już nie jest RPG.


Dziwne by było, jak by był :P. W końcu jest to "A Post Nuclear Tactical Combat Game" :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 13:43, Catastrophe-she napisał:

Bo to nie jest RPG... i nigdy nie był ;/


Ale fajnie by bylo go przerobić na RPG-a. Historia nawet dobra, świat rozległy a interfejs bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 13:59, Flash606 napisał:

> Bo to nie jest RPG... i nigdy nie był ;/

Ale fajnie by bylo go przerobić na RPG-a. Historia nawet dobra, świat rozległy a interfejs
bardzo dobry.


Ech.. nie grałam (tylko w anglojęzyczne demo btw. pełna wersja nie rusza i za Chiny nie wiem czemu...)
więc historii nie znam ;/ w Falloucie jestem zakochana już od dłuższego czasu i tak sie zastanawiałam dlaczego akcja nie rozgrywa się w Europie... to by było naprawde ciekawe (oczywiście wszystko w pełnym, płynnym, miodnym...
w pełni izometrycznym 2D wiem tu wszyscy z krzeseł spadają bo przecież 3D "rzondzi" i wogle jest the best ;/ nadal mam zastrzeżenia do 3D... jakie? szybko się starzeje( tak bardzo że nie sposób na to patrzeć) )ale się rozpisałam ;/ kończę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciężko żeby dział się w europie jak go robili amerykanie....... co prawda Czesi pracowali nad modem przenoszącym akcję na nasz kontynent (naturalnie z nową fabułą, sprzętem itd z w końcu z powodu braku komunikacji między kontynentami u nas bylo by (będzie?) całkiem coś innego niż w usa), ale chyba projekt umarł ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 15:44, sig. napisał:

ciężko żeby dział się w europie jak go robili amerykanie....... co prawda Czesi pracowali nad
modem przenoszącym akcję na nasz kontynent (naturalnie z nową fabułą, sprzętem itd z w końcu
z powodu braku komunikacji między kontynentami u nas bylo by (będzie?) całkiem coś innego niż
w usa), ale chyba projekt umarł ;(


A ja znalazłam coś co się zapowiada na konkurencję Fallouta 3... dałabym screenshoty itp. na GSie ale coś się popsuło ;/ nie chce dodawać obrazków ;/ zobaczę potem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że jak? Żerowanie? To chyba dobrze, że się bierze przykład z (naj)lepszych, nie sądzisz? A tak nawiasem mówiąc, to chyba ten projekt ma już swoje lata - wcześniej był zdaje się znany jako Burżuazja :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 14:45, Blackhand napisał:

Że jak? Żerowanie? To chyba dobrze, że się bierze przykład z (naj)lepszych, nie sądzisz? A
tak nawiasem mówiąc, to chyba ten projekt ma już swoje lata - wcześniej był zdaje się znany
jako Burżuazja :).


Przykład? Jasne, ale nie branie żywcem z innej gry... ech nie mogli się pokusić o coś oryginalniejszego ? ;) Nie wiem jak się ten projekt nazywał wcześniej ani od kiedy istnieje... zastanawiam sie tylko i martwię czy Fallouy 3 w końcu wyjdzie... i czy będzie godnym następcom poprzedników ;/
Ps. nie mam pojęcia co jest z tym GSem :/ dlatego obrazek zamieszczę tu, oby obawy się nie spełniły :/

20070418145221

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 14:53, Catastrophe-she napisał:

obrazek zamieszczę tu, oby obawy się nie spełniły :/


To jest screen z tego Afterfall???
Ale jaja, w pierwszej chwili myślałem że to Tandi z F1 (dawno jej nie widziałem i już niezbyt dobrze pamiętam ;-) ) , tylko coś mi tak nie pasowało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 20:22, Amistan napisał:

> obrazek zamieszczę tu, oby obawy się nie spełniły :/

To jest screen z tego Afterfall???
Ale jaja, w pierwszej chwili myślałem że to Tandi z F1 (dawno jej nie widziałem i już niezbyt
dobrze pamiętam ;-) ) , tylko coś mi tak nie pasowało...


Nie to screen zrobiony w Falloucie ;/ a ta babka się chyba Laura czy jakoś tak nazywała... chodzi o to jak będzie wyglądał Fallout 3 zrobiony przez Bethesdę ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 21:50, Catastrophe-she napisał:

Nie to screen zrobiony w Falloucie ;/ a ta babka się chyba Laura czy jakoś tak nazywała...
chodzi o to jak będzie wyglądał Fallout 3 zrobiony przez Bethesdę ;/


Z plotek można tylko powiedzieć: zupełnie inaczej niż w dotychczasowych Falloutach :). Sądzę, że będzie to jakieś FPP/TPP, pamiętając o tym, jakie gry tworzy Bethesda. Ale może nas czymś zaskoczą... Osobiście uważam, że nie ma co spekulować - i tak się nic mądrego tym nie wymyśli... a i nie ma co się martwić o ten Tytuł zawczasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować