Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Silnik z Modern Warfare 2 napędza także Modern Warfare 3, ale doczekał się wielu usprawnień

74 postów w tym temacie

Znowu dam się nabrać. Dobrze, że teraz chociaż poszli po rozum do głowy w kwestii serwerów dedykowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby silnik "Source" od Valve też do nowych nie należy a jednak nadal potrafią na nim robić dobre gry tylko jest jedno ale. Activision to nie Valve, dla tych drugich kampania dla pojedynczego gracza jest priorytetem za co właśnie kochamy Valve. I dochodzi do tego poziom dopracowania gier gdzie też Acti musi uznać wyższość firmy pana Newella.
Cóż, mogę się mylić i chciał bym się co do tego mylić lecz to pewnie znowu będzie odgrzewany kotlet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest co najwyżej warta 5zł a to dlatego iż tyle kosztuje konto na FS z którego można ową grę pobrać :D
Dedyki haha xD zapewne haxy pojawią się w dzień premiery jak to było z MW2.
2 razy się przejechałem na tej marce 3 raz się nie dam pchać w dupsko, dzięki ci panie za warezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Innymi słowy, "nowy" (tia, nowy jak cholera :P) CoD zaprezentuje to, co widzieliśmy już rok temu w Bad Company 2 :D Po prostu cud, mód i orzeszki.

A dedyki... łaaaaaaałłłłłłł....nie to, żeby to był standard w Battlefieldach :P

A niszczenie otoczenia....suuuupppeeerrr....Bardzo wybitnie pokazuje to filmik, na którym wybuchów jest co nie miara, a zniszczenie otoczenia - JEDNO. Innymi słowy, kolejny Call Of Scripts :P

Dobra, koniec, bo zaraz padnę ze śmiechu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2011 o 10:31, Tenebrael napisał:

Dobra, koniec, bo zaraz padnę ze śmiechu...


czyli w sumie COD dostarczył Ci przedniej zabawy... podczas gdy BF tylko uszkodził Ci szczękę podczas opadania :D ja lubię skrypty... lubię CODa... ale jeszcze nie zdecydowałem którą kupię... pewnie obie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2011 o 10:31, Tenebrael napisał:

Innymi słowy, "nowy" (tia, nowy jak cholera :P) CoD zaprezentuje to, co widzieliśmy już
rok temu w Bad Company 2 :D Po prostu cud, mód i orzeszki.


Eeee...nie chcę nic mówić, ale już BC2 swój model rozgrywki skopiowało z CoDa, nadchodzacy BF3 tez to robi, więc nie wiem jak można napisać coś takiego, jak Ty napisałeś.

Dnia 24.05.2011 o 10:31, Tenebrael napisał:


A dedyki... łaaaaaaałłłłłłł....nie to, żeby to był standard w Battlefieldach :P


Naprawdę żałosne - przyczep się do czegoś jeszcze, jesteś w tym najlepszy :)

Dnia 24.05.2011 o 10:31, Tenebrael napisał:


A niszczenie otoczenia....suuuupppeeerrr....Bardzo wybitnie pokazuje to filmik, na którym
wybuchów jest co nie miara, a zniszczenie otoczenia - JEDNO. Innymi słowy, kolejny Call
Of Scripts :P


Oświeć mnie i powiedz, że zniszczenia w BF nie opierają się na skryptach, a rozgrywka w SP jest/będzie w BF również od nich wolna.

Dnia 24.05.2011 o 10:31, Tenebrael napisał:


Dobra, koniec, bo zaraz padnę ze śmiechu...


Ja też - od ilości żenady, która wylewa się z Twojej klawiatury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Acti zapragnęło podać na obiad dwuletniego kotlecika ze świeża surówką w postaci zniszczeń (ale że co okno będzie można wybić, czy chodzi o ten skryptowany walący się budynek na trailerze?) Niby wszyscy narzekają a i tak gra się sprzeda w rekordowej liczbie kopii. Aż chce się przytoczyć sławny cytat:

- This is madness!
- Madness?! THIS ! IS! COOOOOOD!!! (but)

Powiem tak. Dla mnie tego typu gry - to multi. A takie popierdalanie z prędkością kenijczyka po ciasnej mapie, z plastkiowymi karabinami (chodzi o oprawę dźwiękową ofc) czy też o zgrozo noobtubą, zgrywanie rambo i arcadowa rozgrywka mnie denerwują. Jedyny fps jaki mnie wciągnął i daje mi osobiście 100% satysfakcji z rozgrywki to Battlefield, gdzie podczas rozgrywki można się poczuć jak w środku wielkiej bitwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2011 o 10:31, Tenebrael napisał:

Innymi słowy, "nowy" (tia, nowy jak cholera :P) CoD zaprezentuje to, co widzieliśmy już
rok temu w Bad Company 2 :D Po prostu cud, mód i orzeszki.

grunt że w ogóle myślą XD

Dnia 24.05.2011 o 10:31, Tenebrael napisał:

A dedyki... łaaaaaaałłłłłłł....nie to, żeby to był standard w Battlefieldach :P

I tu mała poprawka standard w fps ogólnie

Dnia 24.05.2011 o 10:31, Tenebrael napisał:

A niszczenie otoczenia....suuuupppeeerrr....Bardzo wybitnie pokazuje to filmik, na którym
wybuchów jest co nie miara, a zniszczenie otoczenia - JEDNO. Innymi słowy, kolejny Call
Of Scripts :P

A czego się spodziewać po activision

Dnia 24.05.2011 o 10:31, Tenebrael napisał:

Dobra, koniec, bo zaraz padnę ze śmiechu...

To dopiero początek tej ściemy zostań jeszcze z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To mi przypomina robienie makijażu delikwentowi do trumny przed pogrzebem... Trochę pudru, szminki itp ale i tak każdy wie że to trup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2011 o 11:03, mronoth napisał:

na trailerze wyglada to na fanowskiego moda modern warfare1 lub 2


moda :) ?? ja chyba muszę przejrzeć arenę moderów bo za czasów gdy się tym interesowałem nie zdarzało im się robić takich modyfikacji :D gdyby tylko Ci wspaniali programiści przestali grzebać w cudzych dziełach i tworzyli swoje super wypasione produkcje w które zagra całe 100 osób na świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2011 o 11:10, arborek napisał:

> na trailerze wyglada to na fanowskiego moda modern warfare1 lub 2

moda :) ?? ja chyba muszę przejrzeć arenę moderów bo za czasów gdy się tym interesowałem
nie zdarzało im się robić takich modyfikacji :D gdyby tylko Ci wspaniali programiści
przestali grzebać w cudzych dziełach i tworzyli swoje super wypasione produkcje w które
zagra całe 100 osób na świecie :)

sorry, zle sie wyrazilem, mody wygladaja czasem lepiej niz oryginal, tutaj to wyglada na to samo tylko z innymi teksturami i obiektami, to samo oswietlenie, taka sama szczegolowosc tekstur i obiektow itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już w sumie nie będzie taki MW jak kiedyś, skoro pracują nad nim 2 rózne studia .. ;( Cieszę się oczywiście że upsrawniają silnik bo w MW akcja jak nie patrzec to podstawa. A tutaj akcji jak na zwiastunie jest mnóstwo i jak zawsze IW nas nie zawiedze :) Czekamy gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy tak MARUDZĄ na coda, i wychlają w niebiosa bfa och jaki on piękny i inne duperele.

Ja tam chętnie zagram w kolejnego Coda, dla historii , dla akcji, dla wspaniałego multi które jest dla mnie o niebo lepsze od Bfa. Tak owszem grałem w każdego bfa, i nie przyszedł mi do gustu. A co do grafiki, i dobrze że jest taka jaka jest, dla mnie nie jest najważniejsza, ważna jest akcja i to się liczy.

A teraz proszę możecie mnie hejtować i takie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiecie co ? To nasza wina że nowy CoD będzie miał stary silnik bo to przecież my, gracze, wstrzymujemy postęp technologiczny serii CoD :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Totalnie słabe, w fps online najważniejsza jest grafika, fizyka i grywalność ;P nic z tego dla mnie cod nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować