Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2011: Brothers in Arms: Furious 4 zapowiedziane

26 postów w tym temacie

Wygląda mi to na połącznie Borderlands z Bękartami Wojny, świetnie się zapowiada. Spodziewałem się nowego Brothers in Arms, ale "troszkę" inaczej sobie go wyobrażałem. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna wielka parodia !!! To ma być Brothers in Arms ?? Jakaś pomyłka i tyle. Spodziewałem się kontynuacji historii a tu wyskakują z takim crapem. BiA to była inna gra. Szkoda, że po tej zapowiedzi umarła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to ma w ogóle być?! Liczyłem na to, że kolejna część będzie miała miejsce w ośnieżonych lasach Bastogne. Przegięli pałkę i to ostro! Omijam szerokim łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba po Borderland i Duke''u troche się im podejscie do gier wypaczyło, ale ja tam narzekać nie bedę. Bo mi się to podoba :)
Kto powiedział, ze gra musi być powazna? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... pierwsze wrażenie: Bękarty Wojny i ogólnie fajnie wygląda, z jajem...

Potem sobie pomyślałem właśnie o tym, że jednak BiA to jest całkiem inna rozgrywka, całkiem co innego. Tak więc może i seria jako taktyczny shooter umarła... ale mi się podoba i czekam na więcej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Największe rozczarowanie tych targów. Kolejna gra z totalną rozpierduchą jakich ''''mało''''.
Czy tylko ja mam wrażenie że już się nie robi porządnych gier?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i za przeproszeniem na ch*j to komu? Co z Mattem Bakerem? Co z Redem? A rwał was wa go mać!
Straciłem nadzieję w B.i.A. Nawet jeśli to spin-off to ja podziękuję, mnie odstraszyli i rozczarowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CO TO U DIABŁA JEST !?
Gdzie Matt Baker, i cała taktyczna rozgrywka ?

Chyba za dużo spędzili czasu przy DNF, oglądając w przerwach Bękarty Wojny.
Mam nadzieję że to tylko spin-off, ale zaczynam się bać o kolejną część BIA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako zupełny Spin-off serii może być, ale jako następna i pełnoprawna odsłona BiA ? Noooot!

A tak bardzo liczyłem na kontynuacje historii Matta Bakera i reszty kompanii....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, to kolejny przykład na to, jak bardzo dewsi/wydawcy boją się nowych marek. To powinna być nowa marka po prostu. Tak samo nowy Max Payne i Tomb Raider (choć ten ostatni w dużo mniejszym stopniu). Tak czy siak film Tarantino b. mi się podobał, więc będę śledził perypetie związane z produkcją tej gry. Jeszcze jedno: sami twórcy dostrzegli, jak bardzo zestarzała się formuła amerykańskiego propagandowego shootera z czasów II wś. Dopóki nie znajdzie się ktoś, kto będzie chciał wejść na nowe, nieznane terytoria historii, dopóty będzie można uznać ten grunt za wyeksploatowany. Jeśli mam wybierać między kolejną kampańją we Francji czy Holandii, to już wolę

Spoiler

rozpieprzyć Hitlera w kinie

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować