Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Race Driver: GRID - posiadacze wersji na PC i PlayStation 3 po Sieci już nie zagrają

40 postów w tym temacie

Dnia 18.06.2011 o 00:50, Sauron920925 napisał:

Gdy go już macie to teraz psioczycie jaki to on jest.


Bo zawartość polskiego Live''a nie usprawiedliwia jego ceny. Dostaliśmy jakieś resztki tego, co ma Zachód. Nie ma wielu GoD (choćby Xbox Originals), nie ma wielu gier Arcade (Monkey Island 2, a jedynka jest), nie ma w cholerę DLC (choćby Oblivion czy Mass Effect 2, nie ma indie, nie ma nawet trailerów (znów ME2).

Podkreślam i pogrubiam, żebyś to przeczytał. Jest o co narzekać - Polska przez MS (Sony też, ale to materiał na inna dyskusję) jest olewana. Winni są także sami wydawcy, którzy trzymają pieczę nad niektórymi materiałami i nie dają ich na Live'a.

Dnia 18.06.2011 o 00:50, Sauron920925 napisał:

światowej klasy zabezpieczenia waszych danych


LulzSec jeszcze nie próbował hakować MSu, więc nie pisz tu nic o światowej klasy zabezpieczeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2011 o 02:53, vegost napisał:

Kupując MS Gold nie dostajesz multiplayera a jedynie dostęp do usług sieciowych xboxa live. W tym możliwość gry
przez internet ze znajomymi.

Ale bez Golda to nie skorzystasz z tego multiplayera z gry, zatem jak by na to nie spojrzał to bez XBL Gold nie pograsz gdyż standardowe konto nie pozwala na to co jednak jest lekkim zgrzytem. Co nie zmienia faktu iż usługa Gold jest niczego sobie.

Dnia 18.06.2011 o 02:53, vegost napisał:

Bez playstation + może sobie pomarzyć
o nowościach i beta testach czy tez ex dlc`kach. To samo ,ale jak mówiłem pod inną nazwą,
Wszędzie trzeba bulić. Konsola jest tylko do trybu kampanii albo multika we dwóch :)

Beta testy MP w K3 były dla ogółu, beta testy U3 po bodajże tygodniu-dwóch też będą dostępne dla ogółu, multiplayer online w PSN to nie domena PSN+. Owa usługa dodatkowa daje tylko szybszy dostęp do niektórych materiałów<Demo,Beta itp.> co miesiąc darmowe gry i zniżki na inne gry z oferty PSS. Z ekskluzywnymi DLC to też nie trafiłeś, każdy ma do nich dostęp a ci z PSN+ dostają co najwyżej zniżkę<jeżeli owy DLC jest płatnym>.
Zatem nie mój drogi kolego, nie każda konsola służy do Singla i multi przy jednej konsoli.

Co do drugiej części twego posta: Zgadzam się, dali ciała po całości. Brak wsparcia MP dla poprzedniego tytułu i głupie tłumaczenie się umową. Ja myślę, że to jest tylko próba wcieknięcia nowszej części kosztem starej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedzieć czemu przypomniało mi się EA zamykające serwery starych FIF, Maddenów itp.
Ale dla mnie to bezsens. Rozumiem zamykanie jak nikt w grę nie gra, ale jeśli ktoś gra, to czemu niszczyć mu zabawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moze by tak zazadac zwrotu pieniedzy za niezgodnosc towaru z opisem ? Wkoncu na opakowaniu jest napisane, ze gra posiada tryb multiplayer, gdy w rzeczywistosci zostal on usuniety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[...ciach...]

Nie wiem jak jest w GRIDzie, ale w licencji EA - przynajmniej w tych grach, które od nich mam - jest wzmianka, że mogą wyłączyć z jakimś tam terminem wypowiedzenia usługi sieciowe. A ponieważ instalując, grając itd. zaakceptowałeś licencję to wszelkie manifestacje mijają się w tej chwili z celem. Za późno.

Oczywiście mając tę grę nie byłbym zadowolony, tym bardziej, że tłumaczenie jest słabe. Można znaleźć inną firmą, która utrzyma serwery; może w mniejszej ilości, może przy okazji innych, nowszych gier (przecież też w większości będą miały multi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2011 o 12:06, Melchah napisał:

Nie wiem jak jest w GRIDzie, ale w licencji EA - przynajmniej w tych grach, które od
nich mam - jest wzmianka, że mogą wyłączyć z jakimś tam terminem wypowiedzenia usługi
sieciowe.


Tak jest w każdej grze. Usługi sieciowe takie jak XBL też mają takie zapisy w umowach. Tutaj np. zapis z ToU XBL:
http://www.xbox.com/en-us/legal/livetou
We may change the Service or delete or discontinue features, games, or other content at any time and for any reason (or no reason). We may cancel or suspend your Service at any time. Our cancellation or suspension may be without cause and without notice. Upon Service cancellation, your right to use the Service stops right away. Once the Service is cancelled or suspended, any data you have stored on the Service may not be retrieved later. Our cancellation of the Service will not alter your obligation to pay all charges made to your billing account. If we cancel the Service in its entirety without cause, then we will refund to you on a pro-rata basis the amount of payment that you have made corresponding to the portion of your Service remaining at the time of cancellation. Sections 6 (for amounts incurred before termination), 9, 14-17, and those that by their terms apply after termination of this contract will survive any termination of this contract.

Tu ze Steama:
C. Termination by Valve.

1. In the case of a recurring payment Subscription (e.g., a monthly subscription), in the event that Valve terminates or cancels your Account or a particular Subscription for convenience, Valve may, but is not obligated to, provide a prorated refund of any prepaid Subscription fees paid to Valve.
2. In the case of a one-time purchase of a product license (e.g., purchase of a single game) from Valve, Valve may choose to terminate or cancel your Subscription in its entirety or may terminate or cancel only a portion of the Subscription (e.g., access to the software via Steam) and Valve may, but is not obligated to, provide access (for a limited period of time) to the download of a stand-alone version of the software and content associated with such one-time purchase.


Mam jeszcze poszukać EULA/ToU WoWa czy Playstation Network, czy już wystarczy? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tiaaaa, a klient zadaje pytanie - co mnie to G obchodzi? Jedni nie przedłużyli to podłączacie całość do innych serwerów. Skoro firma obsługująca serwy dla Xksa działa to może niech ona ogarnie inne. Muszę przyznać, że te element dzisiejszych gier mnie zawsze irytują, chodzi mi tu m.in. o to że człowiek wyda kasę a oni serwery wyłączą, grę zwiną, albo upadnie, albo choroba wie co innego jeszcze. Potem strach kupować niektóre produkcje z przeznaczeniem do gry sieciowej bo się okaże, że za jakiś czas zostanie crap bo serwera nie będzie. A gdzie stary dobry LAN albo własny serwerek i podłączanie po IP ... tego dzisiaj wielu grom brakuje niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2011 o 09:33, marcin-malysza napisał:

Beta testy MP w K3 były dla ogółu, beta testy U3 po bodajże tygodniu-dwóch też będą dostępne
dla ogółu, multiplayer online w PSN to nie domena PSN+. Owa usługa dodatkowa daje tylko
szybszy dostęp do niektórych materiałów<Demo,Beta itp.> co miesiąc darmowe gry
i zniżki na inne gry z oferty PSS. Z ekskluzywnymi DLC to też nie trafiłeś, każdy ma
do nich dostęp a ci z PSN+ dostają co najwyżej zniżkę<jeżeli owy DLC jest płatnym>.
Zatem nie mój drogi kolego, nie każda konsola służy do Singla i multi przy jednej konsoli.


Nom dobrze, ale PSN+ też daje specjalne profity jak w przypadku Xboxa Gold. Więc tutaj mamy to samo, tyle że w psn nie trzeba płacić za multiplayer ,ale za resztę już tak. W przypadku xboxa gold to wszystko już masz. Jedna strona doi i druga za coś, co powinno być za free. :D Tzn nie do końca, ale większość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2011 o 13:03, Henrar napisał:

Mam jeszcze poszukać EULA/ToU WoWa czy Playstation Network, czy już wystarczy? :P

Pytasz niewłaściwego człowieka, raczej leszeq powinien być adresatem pytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od zawsze miałem i mam konto zarejestrowane na UK i nigdy nie narzekałem że "wielki, zły Microsoft" nie chce zrobić nam polaczkom dobrze. Chcieliście... krzyczeliście... drapaliście ściany... to dostaliście. Ale trzeba było przewidzieć że tak mały rynek jak Polska gdzie dodatkowo pewnie dobre 3/4 konsol jest przerobionych, nie będzie miał takiego wsparcia jak USA czy UK... no ale jak zwykle rozumku brakuje.

Najlepsi są posiadacze PS3 ktorzy z taka duma obnosza sie ze nie piraca... większosc z was tego nie robi tylko dlatego ze nie ma takiej mozliwosci jak dotad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2011 o 20:10, Sauron920925 napisał:

Od zawsze miałem i mam konto zarejestrowane na UK i nigdy nie narzekałem że "wielki,
zły Microsoft" nie chce zrobić nam polaczkom dobrze. Chcieliście... krzyczeliście...
drapaliście ściany... to dostaliście. Ale trzeba było przewidzieć że tak mały rynek jak
Polska gdzie dodatkowo pewnie dobre 3/4 konsol jest przerobionych, nie będzie miał takiego
wsparcia jak USA czy UK... no ale jak zwykle rozumku brakuje.


Nie, więcej rozumku ma ten, kto grzecznie daje się dymać w zadnią część ciała, i jeszcze potulnie krzyczy na innych, że ośmielają się jasno mówić, co o tym myślą. Ale gratuluję Ci - takich właśnie klientów chcą firmy. Dających się dymać i potulnych. Brawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2011 o 20:27, Tenebrael napisał:

> Polska gdzie dodatkowo pewnie dobre 3/4 konsol jest przerobionych, nie będzie miał
takiego
> wsparcia jak USA czy UK... no ale jak zwykle rozumku brakuje.


Polska nigdy nie mialaby zadnego wsparcia gdyby nie własnie piractwo.
Akcji "Nie Przerabiam. Nie Kradnę " i odpowiedzi ludzi na to "Nie sprzedaję wybrakowanego produktu. Nie kradnę"

Juz sie nie pamieta? ;p

Qrcze, nie ten post :/
To do Saurona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2011 o 20:29, Zgreed66 napisał:

Qrcze, nie ten post :/
To do Saurona :)


Ano właśnie :)

Dnia 18.06.2011 o 20:29, Zgreed66 napisał:

Polska nigdy nie mialaby zadnego wsparcia gdyby nie własnie piractwo.
Akcji "Nie Przerabiam. Nie Kradnę " i odpowiedzi ludzi na to "Nie sprzedaję wybrakowanego
produktu. Nie kradnę"

Juz sie nie pamieta? ;p


Swoją drogą, o tej odpowiedzi nie słyszałem. Nie powiem, celna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2011 o 20:10, Sauron920925 napisał:

Od zawsze miałem i mam konto zarejestrowane na UK i nigdy nie narzekałem że "wielki,
zły Microsoft" nie chce zrobić nam polaczkom dobrze. Chcieliście... krzyczeliście...
drapaliście ściany... to dostaliście. Ale trzeba było przewidzieć że tak mały rynek jak
Polska gdzie dodatkowo pewnie dobre 3/4 konsol jest przerobionych, nie będzie miał takiego
wsparcia jak USA czy UK... no ale jak zwykle rozumku brakuje.

Najlepsi są posiadacze PS3 ktorzy z taka duma obnosza sie ze nie piraca... większosc
z was tego nie robi tylko dlatego ze nie ma takiej mozliwosci jak dotad


Licz się ze słowami.
===
Codemasters, powiedz wprost - "Robimy GRID 2, więc kiedy wyjdzie, macie wypieprzyć jedynkę i kupować sequel!!!"
Bardzo nieładne posunięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować