Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 09.02.2006 o 13:26, L33T napisał:

Kude wywala mi błąd przy updatecie WoW-a buuu co jest?

Rozpakuj najpierw patcha i wtedy instaluj. Ja próbowałem ze skompresowanego i po 20% błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Film zrobiony przezemnie, pokazane jest na nim jak moja gildia "Borked" zabija bossy w Blackwing Lair.
BWL jest na farm status wiec walki z bossami sa dla nas łatwe, więc może pomoże to komuś kto dopiero zaczyna z BWL.

Link do filmu:
http://www.warcraftmovies.com/movieview.php?id=15090

Size: 610mb
Runtime: 50min

Film jest w doscyc dobrej jakosci i ciekawie zrobiony, wiec zapraszam do obejzenia :)
Przy okazji zobaczycie mojego priesta w "akcji" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale przegięli z buffem dla Hakkara, teraz nic tylko zazdrościć tym co się obłowili epickami na nim :( 1.9.3. suxx :(

PS. Jedyne co na prawde mi się w 1.9.3. podoba to większy droprate epicków i itemów do questów w ZG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2006 o 17:33, Sth`Devilish napisał:

Ale przegięli z buffem dla Hakkara, teraz nic tylko zazdrościć tym co się obłowili epickami
na nim :( 1.9.3. suxx :(


A jak to teraz wyglada bo od czasu patcha nie bylem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cozazwalony serwer...szukam nowej gildi...pytalem sie w 10 i nigdzie nie przyjmuja hunterow...
chyba przesiade sie na PvP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tzn Zul Gurub wygląda teraz tak:

- 2x więcej reputacji za każdego zabitego mobka i bossa (4 rep za mobki, 200 rep za bossów)
- Bijou i monetki dropują się o wiele częściej
- epicki ciut częściej dropią z bossów (chociaż nam dropnęło ostatnio tylko 1 z Thekal aka Tiger :)
- jest mniej patroli, dosyć zauważalna różnica (w kilka godzin doszliśmy już do Arlokk aka Pantery)
- i najgorsze: tak jak Hakkar wcześniej był niesamowicie banalny, tak teraz jest kompletnym przegięciem :/ rzuca Mind Control na main tanka, walka trwa o wiele dłużej, trucizna zadaje więcej dmg itd, ogólnie trzeba na niego nowe taktyki opracować i już nie będzie go tak łatwo farmić :( szkoda bo wiele epicków, które dropi to najlepsze bronie/zbroje w swoich kategoriach

Aha - Tiger to teraz banał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanko co do ZG - jak wam idzie z panterą? Do tej pory już pare razy zdarzyło się, że moi klanowicze ją "zbugowali" przy okazji bicia, i w rezultacie nie dawało się jej... um, co ona tam robi, przyzwać?:) Jakoś nie miałem okazji przyjrzeć się temu w praktyce, bo musiałeś wyjść przed tygrysem, ale to już nie pierwszy raz, a ubić Hakara przy żywej panterze... blee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2006 o 23:11, HoZar napisał:

cozazwalony serwer...szukam nowej gildi...pytalem sie w 10 i nigdzie nie przyjmuja hunterow...
chyba przesiade sie na PvP...


Tez sie zastanawiam czy tak u nas na serwie czy wszedzie tak. Nawet jak idziemy do MC, to biora 2-3 huntow max :/

PS. Czy ktos zna jakis dobry poradnik na Lorda Kazaka i Azuregosa? (i czy sa trudni i jak trudni)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 18:59, Volvox napisał:

PS. Czy ktos zna jakis dobry poradnik na Lorda Kazaka i Azuregosa? (i czy sa trudni i jak trudni)??

trudni chyba nie sa, moja stara gildia Zealots na Defiasie ich juz dawno smignela a nie mieli niewiadomo jakich epickow, bo wlasciwie dopiero zaczynali z ZG i MC, ale mozliwe ze sie im to udalo bo kolesie sa naprawde dobrzy i zorganizowani, w glownej mierze dzieki GMowi bo jest naparwde konkretny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc!Mam takie pytanie jak naliczają abonament w WoW''ie??Czy tak jak za np.internet że płacisz za miech i wchodzisz ile chcesz do neta(grasz)??czy tak jak z telefonem że tyle ile wydzwonisz(wygrasz) godzin za tyle płacisz??POZDRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2006 o 11:46, Maxi33 napisał:

Czesc!Mam takie pytanie jak naliczają abonament w WoW''ie??Czy tak jak za np.internet że płacisz
za miech i wchodzisz ile chcesz do neta(grasz)??czy tak jak z telefonem że tyle ile wydzwonisz(wygrasz)
godzin za tyle płacisz??POZDRO


płacisz raz na 30,60,90 dni i mozesz grac 24/7 albo dopuki cie nie wykopie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 17:53, KaPe napisał:

Małe pytanko co do ZG - jak wam idzie z panterą?


Akurat wczoraj nasza mlodziutka gildia wyruszyla dzienie z misja zabicia wszystkich w ZG :)
Pierwszy wipe byl wlasnie na panterze ;) Mala zmiana taktyki i juz nie bylo tak zle (chociaz miksturek pare poszlo.

Nasza strategia:
Do kazdego kojca tank + palladyn a reszta na bossa. Jak boss znika to wszyscy aoe na pantery zeby tanki mogly odpoczac. Liczy sie tu duze dmg na bossa wiec wysmarowac kije i naostrzyc miecze ;)

PS. Wczorajszy wypad skonczyl sie na Panterze bo JinDo to masakra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2006 o 13:51, L33T napisał:

Ehm jaka klasa jest dobra dla początkującego gracza??


Kazda :) Do 60 poz nauczysz sie nia grac ;) Najlepiej wybrac taka zeby Ci pasowala. Najpewnie bedziesz grac nia bardzo dlugo wiec miej pewnosc ze bedzie to klasa ktora najbardziej Ci odpowiada.
Najlatwiejszy jest chyba Palladyn ale przez to troszke nudnawy.

PS. Pamietaj zeby glownie wybrac postac pod katem 60 poziomu (czyli albo PvP albo Rajdy grupowe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 17:53, KaPe napisał:

Małe pytanko co do ZG - jak wam idzie z panterą? Do tej pory już pare razy zdarzyło się, że
moi klanowicze ją "zbugowali" przy okazji bicia, i w rezultacie nie dawało się jej... um, co
ona tam robi, przyzwać?:) Jakoś nie miałem okazji przyjrzeć się temu w praktyce, bo musiałeś
wyjść przed tygrysem, ale to już nie pierwszy raz, a ubić Hakara przy żywej panterze... blee...


To my wczoraj mieliśmy lepszy motyw - w jednym runie położyliśmy wszystkich priestów i Broodlorda (czyli 6 bossów) i wzięliśmy się za nowego Hakkara (nowy po zmianie, bo teraz to on jest hardcore). I co się stało? Po tym jak main tank dostał Mind Control, Hakkar rzucił się na nas, wybił prawie wszystkich i... zbugował się przy tym płotku :D I priest go z różdzki ciągle nawalał ;p do 93% go zjechał, ale pewnie by się instnace zresetował zanim by go tak wykończył ;) Tak czy siak, udało mu się zwipoawć nas dopiero po 5 minutach od śmierci większości ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2006 o 16:53, HoZar napisał:

znaczy która gildia ? znien podpips :D


Marudzisz, Husaria jeszcze istnieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się