Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 16.06.2008 o 18:34, gohan14 napisał:

> > W zakładce Helper masz Aggro warning.
>
> Hmm, właczyłem to i dalej nie działa :/ Nie wiem muszę jeszcze pogrzebać :/


Napewno nie jest to x-pearl bo nie mam takiego addonu, a mam taki warring sądze żę jest
to KTHL(KTM).


a mi w x-perlu pokazuje aggro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 19:40, L33T napisał:

Alert jest jeśli jesteś w party i tyle jak grasz sam raczej ci to nie potrzebne aż tak


Hehe, przed chwilą to odkryłem na jakimś FAQu :/
Kurcze, a na filmiku koleś jest solo a AGGRO warning ma :/
Przydałoby mi się takie coś do solowania, bo za często mi się zdażało nie zauważyć, że coś mnie goni, ale poustawiałem sobie WoWa i SCT, więc jakoś mi pomaga (entering combat)

Co ciekawe x-pearl nie uznaje za party gdy gram z summonem, też warninga nie ma :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 21:33, DemoBytom napisał:

> Alert jest jeśli jesteś w party i tyle jak grasz sam raczej ci to nie potrzebne
aż tak

Hehe, przed chwilą to odkryłem na jakimś FAQu :/
Kurcze, a na filmiku koleś jest solo a AGGRO warning ma :/
Przydałoby mi się takie coś do solowania, bo za często mi się zdażało nie zauważyć, że
coś mnie goni, ale poustawiałem sobie WoWa i SCT, więc jakoś mi pomaga (entering combat)

Co ciekawe x-pearl nie uznaje za party gdy gram z summonem, też warninga nie ma :/


Ale za to jak sobie właczysz Omena z summonem to bedzie Ci wyskakiwał Warring 90 % of Demon Threat czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam postać na 70lvl (resto szaman), gram weekendowo w małej "towarzyskiej" gildii (Beerserkers). Przeszliśmy wszystkie pięcioosobówki w trybie normalnym (oprócz MgT, ale to kwestia czasu), z przeglądu armory wyszło mi, że lepszego sprzętu z normalnych instancji już nie wyniosę. Do Kara na razie nie pójdziemy - niby mamy dość ludzi, ale połowa gra rzadko, a połowa drugiej połowy to hunterzy. ;-) Z tego wynika, że pora wziąć się za heroiki. Pytanie - który loch będzie najłatwiejszy na początek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 11:33, asfodel napisał:

Mam postać na 70lvl (resto szaman), gram weekendowo w małej "towarzyskiej" gildii (Beerserkers).
Przeszliśmy wszystkie pięcioosobówki w trybie normalnym (oprócz MgT, ale to kwestia czasu),
z przeglądu armory wyszło mi, że lepszego sprzętu z normalnych instancji już nie wyniosę.
Do Kara na razie nie pójdziemy - niby mamy dość ludzi, ale połowa gra rzadko, a połowa
drugiej połowy to hunterzy. ;-) Z tego wynika, że pora wziąć się za heroiki. Pytanie
- który loch będzie najłatwiejszy na początek?


Hellfire Citadel: Ramps i BF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do doświadczonych graczy. Nigdy nie grałem Paladynem i niedawno stworzyłem sobie postać taką i mam pytanie, jakie cechy są najbardziej potrzebne dla Paladyna? I od razu poprosiłbym o jakieś dobre sety talentów dla Paladynów :) Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Z tego wynika, że pora wziąć się za heroiki. Pytanie

Dnia 17.06.2008 o 11:41, Vesania666 napisał:

> - który loch będzie najłatwiejszy na początek?

Hellfire Citadel: Ramps i BF


A Slave Pens? Ktoś mi mówił jest łatwiejsze.
I czy niebieskie wdzianka za reputację wystarczą nam na początek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 11:59, asfodel napisał:

A Slave Pens? Ktoś mi mówił jest łatwiejsze.


SP Hero jest banalne, dziwie się że w ogóle robiliście poziom normal zamiast od razu hero. Całe SP polega w większości na bieganiu przez instancje aniżeli zabijaniu czegokolwiek wprawdzie wymaga to pewnej znajomości instancji ale da się zrobić i na początek.

Dnia 17.06.2008 o 11:59, asfodel napisał:

I czy niebieskie wdzianka za reputację wystarczą nam na początek?


Reputację u kogo ? Honor Hold ma fajne mieczyki. Zarówno dla tanków jak i casterów. Cenarion Expe 2h mace dla druida tanka więc możecie się uzbroić w fajne epiki na początek. Ale osobiście polecam farmowanie honoru i wbicie S2 bo wychodzi 25 czerwca. Mając itemy z PvP Vindicatorsy i wyżej + S2 jesteście w stanie sfarmować całe Kara i może nawet hmm.. Grulla ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 11:59, asfodel napisał:

>> Z tego wynika, że pora wziąć się za heroiki. Pytanie
> > - który loch będzie najłatwiejszy na początek?
>
> Hellfire Citadel: Ramps i BF

A Slave Pens? Ktoś mi mówił jest łatwiejsze.
I czy niebieskie wdzianka za reputację wystarczą nam na początek?

a w hc SP to ja nie bylem, ale wydaje mi się, że trudniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 12:28, oOreVenOo napisał:

SP Hero jest banalne, dziwie się że w ogóle robiliście poziom normal zamiast od razu
hero.


Fakt, ja też się dziwię, trzeba było na tym 62-3. levelu od razu robić heroic, nie ma się co obijać ;)

A czy łatwijsze niż BF? Myślę że tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 12:28, Vesania666 napisał:

a w hc SP to ja nie bylem, ale wydaje mi się, że trudniejsze


Każdy pierwszy heroic czyli Ramparts, Slave Pens, Mechanar, Durnholde jest tak banalny, że w czym w ogóle problem ? To są bardziej runny przez instancje niż walka. Jedyny heroik, który stawia jako takie wyzwanie to Shattered Halls, Arcatraz oraz Magister''s Terrace. Nic więcej, to tylko heroiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 12:33, oOreVenOo napisał:

> a w hc SP to ja nie bylem, ale wydaje mi się, że trudniejsze

Każdy pierwszy heroic czyli Ramparts, Slave Pens, Mechanar, Durnholde jest tak banalny,
że w czym w ogóle problem ? To są bardziej runny przez instancje niż walka. Jedyny heroik,
który stawia jako takie wyzwanie to Shattered Halls, Arcatraz oraz Magister''s Terrace.
Nic więcej, to tylko heroiki.


Bo heroiczne moby mają lvl 70-71? Halo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 12:32, Corvin 0451 napisał:

Fakt, ja też się dziwię, trzeba było na tym 62-3. levelu od razu robić heroic, nie ma
się co obijać ;)


Chodzi mi o to, że po wbiciu 70tki od razu zabrać się za heroiki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 12:35, Corvin 0451 napisał:

Bo heroiczne moby mają lvl 70-71? Halo?


Halo wystarczy myśleć i nawet 72 elite w heroikach nie sprawiają problemów. A sami bossowie w heroikach to trochę silniejsze moby, a taktyka na nich to tank and spank ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 12:35, oOreVenOo napisał:

> Fakt, ja też się dziwię, trzeba było na tym 62-3. levelu od razu robić heroic, nie
ma
> się co obijać ;)

Chodzi mi o to, że po wbiciu 70tki od razu zabrać się za heroiki...


Domyślam się, ale z tym heroikiem zamiast normala trochę wyskoczyłeś. Część instancji robi się przecież na normalu levelując a exp za questy instancyjne jest dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 12:37, oOreVenOo napisał:

> Bo heroiczne moby mają lvl 70-71? Halo?

Halo wystarczy myśleć i nawet 72 elite w heroikach nie sprawiają problemów. A sami bossowie
w heroikach to trochę silniejsze moby, a taktyka na nich to tank and spank ?


Tak, na 62. levelu na pewno są banalni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 12:38, Corvin 0451 napisał:

Tak, na 62. levelu na pewno są banalni.


Ty masz jakiś problem czy za bardzo nie kontaktujesz tego co się mówi do Ciebie ? 62 i hero ? Z tego co wiem heroiki są od 70tego lvla. Ja mówię o rozpoczęciu heroików po nabiciu 70 lvla. A robienie instancji przez 70tką jest DLA MNIE zwykłą stratą czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 12:38, Corvin 0451 napisał:

> > Bo heroiczne moby mają lvl 70-71? Halo?
>
> Halo wystarczy myśleć i nawet 72 elite w heroikach nie sprawiają problemów. A sami
bossowie
> w heroikach to trochę silniejsze moby, a taktyka na nich to tank and spank ?

Tak, na 62. levelu na pewno są banalni.



Heroic mode jest dostępne tylko dla 70 posiadajacych klucze 62 lv tam nie wejdzie !! Więc nie załamuj mnie takimi tekstami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to zrobiłem, ale nigdy nie odwiedziłem SP, co do reszty...hmm BF hc to jakiś marny żart, ostatnio był daily to się przeszedłem w składzie: ja - pala holy (jedyny epic w tym składzie), fire mage i bm hunter, który miał non stop dc. Instancja poszła w około 35 minut. Dla mnie, jako healera MgT normal jest trudniejsze. Jeśli miałbym choć odrobinkę czasu to robiłbym chociaż tego daily hc, bo to są naprawdę darmowe badge.

Co do pytania o paladyna, jeśli masz wystarczająco samozaparcia, to graj, zwłaszcza teraz, kiedy możesz już wykorzystać każde drzewko rozwoju. Leveling to retri, nie podaje buildu, każdy sam musi poznać swoją klasę - takie jest moje zdanie. Jedynym minusem levelowania pala jest to, że tracisz naprawdę sporo czasu ale potem wyglądasz świetnie:)
Najważniejsze jest to, żebyś wiedział od początku, że paladyn to support - nie będziesz main healerem, tankiem, dps''em. Hmm mała pomyłka, w sumie to holy paladyn siedzi zawsze na main tanku, bo nadaje się właśnie idealnie do healowania jednego celu, nigdy raidu.
Znowu się rozpisałem, mam nadzieję, że znajdziesz w tym poscie coś pomocnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się