Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Ja na pewno do was podania nie pisałem :). Poza tym co to jest. Rok czasu a tu ledwie Gruul, niecałe ZA, Kara... Takie rzeczy to ludzie robią w góra 2 miechy...
Uwierz poszły osobe, które uważaliśmy za chcące coś zrobic i osoby, które do dziś są z nami :). Reszta mnie nie obchodzi, tak samo jak nie obchodza mnie losy MbP. Skoncentrujcie się nad sobą, reszta skoncentruje się nad sobą.
Wiem do czego dążycie, ale uwierz mi. W GP też nikt nikogo za mordę nie trzyma, ani nie przmusza - ludzie po prostu chcą :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 10:06, ciasteczkowy_potwór napisał:

2. Co jest złego w tym że grają razem ludzie w różnym wieku? Mamy zarówno osoby grubo
po 30-tce jak i osoby poniżej 18 lat. Nierzadko grają ojciec z synem. Również kobiety
(co w innych gildiach się zdarza rzadko). Na tym polega gildia socjalna. Nikogo nie trzymamy
za mordę i nie zmuszamy do życia przed monitorem na okrągło. A Wam pozostaje jedynie
leczenie frustracji katując grę codziennie i tracąc resztki kontaktu z rodziną czy znajomymi.

Uh, czy to jest forum Nihilum/SK Gaming? Kto niby siedzi nonstop przy WoWie? Pewnie jestem jedną z bardziej "hardkorowych" osób w tym wątku ;), a nawet my robimy przerwy, bo ludzie wolą obejrzeć Euro ze znajomymi, zamiast rajdować w te dni. Zakłądam, że inni grają sporo mniej niż my.

Przypomina mi to typowe pieprzenie z forum Blizzarda - gdzie "I have a life" jest rewelacyjną odpowiedzią dla każdego rajdującego, który oczywiście siedzi 24/7, bo przecież innej możliwości nie ma, by cokolwiek zabić. A ich własny progress jest tłumaczony właśnie "Lifem", rodzinna atmosferą, a w samym progresie, jeśli jest, osoby, którym na niczym nie zależy są ciągnięte do przodu przez paru bardziej zaangażowanych.

Właściwie to nie moja sprawa, ale "The Life Card" działa na mnie jak płachta na byka - bo też i obraża mnie bezpośrednio jako rajdowca... "basement dweeling virgin", znaczy się, trzymając określeń z Blizzowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.06.2008 o 02:03, mieszkaniecMBP napisał:

Probos - byłeś świadkiem wyrzucenia jednej osoby z gildii, ale nie wiesz dlaczego. To
co wiesz to tylko Twoje wyobrażenie, które powstały w Twej głowie. Jak było naprawdę
- wiedzą tylko osoby, których bezpośrednio dotyczyła ta sytuacja. One nie składają zażaleń
- dlaczego więc Ty to robisz?


Wiem dobrze dlaczego. Ponieważ obraził Amisię. Na dodatek, osoba ta składała zażalenia, również przez moją osobę, lecz one do was nie docierały. Ba, mieliście tę osobę głęboko w ... To świadczy tylko o was.
Nie mówię tu o wszystkich. Znalazłem tam kilka porządnych osób, które w razie potrzeby służyły mi pomocą.
Mam jeszcze jedno pytanie, jaką nazwę miała moja postać, gdy sobie u was pogrywałem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 10:18, KaPe napisał:

Przypomina mi to typowe pieprzenie z forum Blizzarda - gdzie "I have a life" jest rewelacyjną
odpowiedzią dla każdego rajdującego, który oczywiście siedzi 24/7, bo przecież innej
możliwości nie ma, by cokolwiek zabić. A ich własny progress jest tłumaczony właśnie
"Lifem", rodzinna atmosferą, a w samym progresie, jeśli jest, osoby, którym na niczym
nie zależy są ciągnięte do przodu przez paru bardziej zaangażowanych.


Od siebie dodam, że znam dwie gildie rajdujące 12 godzin w tygodniu (3x4h). Jedna jest na Eredar Twinsach, druga na Felmyst. Więc chociaż spędzony czas i powodzenie zależą od siebie, to nie tak bardzo, jak niektórym może się wydawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 09:26, Astropath napisał:

W zakładce Helper masz Aggro warning.


Hmm, właczyłem to i dalej nie działa :/ Nie wiem muszę jeszcze pogrzebać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.06.2008 o 10:06, ciasteczkowy_potwór napisał:

2. Co jest złego w tym że grają razem ludzie w różnym wieku? Mamy zarówno osoby grubo
po 30-tce jak i osoby poniżej 18 lat. Nierzadko grają ojciec z synem. Również kobiety
(co w innych gildiach się zdarza rzadko). Na tym polega gildia socjalna. Nikogo nie trzymamy
za mordę i nie zmuszamy do życia przed monitorem na okrągło. A Wam pozostaje jedynie
leczenie frustracji katując grę codziennie i tracąc resztki kontaktu z rodziną czy znajomymi.


z pierwsza czescia sie zgodze, wlasnie dlatego ta gildiia ma taki klimat.Ale z druga juz nie, znam Graczomaniaka i Reva dluzej niz gram w wowa i uwierz mi w mbp jest sporo osob do ktorych o wiele bardziej pasuje druga czesc.Reva mam nawet przyjemnosc znac z reala i uwierz mi jak przeczytalem fragment ,,katując grę codziennie i tracąc resztki kontaktu z rodziną czy znajomymi'''' to poprostu nie moglem przestac sie smiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może źle ułożyłem proporcję :P 50% kara gear, 10% t3, 10% leveling gear, 30% heroic gear :P I tak na bank da się zrobić. Co do maga - najlepszy jest green gear co daje ogromne ilości staminy, a nie epici z kara czy gladiator :P A tank to nawet preTBC wyciągał 12k hp fully buffed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 10:06, ciasteczkowy_potwór napisał:

Ot, cała historia.


Ot cała bujda raczej mój drogi, jak widać tyle wiesz i na tym się skończyło. Zostawmy moje odejście/kicka z MbP bo mnie to człowieku trzaska jak muchę łapka. Lata mi to czy jestem w MbP, czy gram w WoWa. Zrozum nie mam żalu, że odszedłem/dostałem kicka z MbP, wręcz przeciwnie dzięki temu coś osiągnąłem.

Dnia 16.06.2008 o 10:06, ciasteczkowy_potwór napisał:

2. Co jest złego w tym że grają razem ludzie w różnym wieku? Mamy zarówno osoby grubo
po 30-tce jak i osoby poniżej 18 lat. Nierzadko grają ojciec z synem. Również kobiety
(co w innych gildiach się zdarza rzadko). Na tym polega gildia socjalna. Nikogo nie trzymamy
za mordę i nie zmuszamy do życia przed monitorem na okrągło. A Wam pozostaje jedynie


Nic w tym złego, ale raidy gnomów, pasowanie itp itd lekko nie przystoi w tym wieku, zresztą w sumie wszyscy jesteśmy dziećmi pomimo wieku. Anyway GL&HF.

Dnia 16.06.2008 o 10:06, ciasteczkowy_potwór napisał:

leczenie frustracji katując grę codziennie i tracąc resztki kontaktu z rodziną czy znajomymi.


Jedna osoba mnie stąd zna, mowa o "żyrafie", inni znają moje poglądy, Graczomaniak vel Ormiel zna mnie na tyle dobrze, że sam to może potwierdzić. Może i na tym portalu są nolify, ale jeżeli ktoś zrobi ich listę, ja będę na ostatnim miejscu. W WoWa gram 30 minut dziennie, czemu ? Wakacje, rodzina, dziewczyna, przyjaciele, imprezy, grille i ogólnie rzecz biorąc życie. I reaguje tak samo jak KaPe jeżeli ktoś nazywa nas nolifami zasługuję na pogardę. To jakie jest MbP wiemy, określiliśmy fakt. Wielu członków z MbP pisało do mnie podczas gry jak u was jest cudownie i czy znam jakieś gildie, które by ich przyjęło bo mają już dosyć waszego syfu. Nie mam zamiaru toczyć tutaj batalii ale jak widać nie tylko obserwujecie forum GP ale również gram.pl. Więc kto tu ma napieprzone w głowie ? My czy Wy ? Kończymy OT, a jeżeli macie jakiś problem dalej zapraszamy na /w w grze ale wątpię żebyście mnie zastali bo cholera taki nolife ze mnie, że już nie pamiętam kiedy porządnie grałem w WoWa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 14:50, CH1CKEN napisał:

Może źle ułożyłem proporcję :P 50% kara gear, 10% t3, 10% leveling gear, 30% heroic gear


To rozumiem ale cały czas obstawiam, iż mimo wszystko Grull jest raidem 25 osobowym i nawet takie MbP dla przykładu farmiąc Kara wzdłuż i wszerz mieli większe problemy z Grullem niż można to sobie wyobrazić. Raid to raid, wymaga jako takiego sprzętu. Byłem w paru gildiach i mimo full epików z Kara i heroików ludzie nie zawsze dawali radę. Kiepskie zgranie ? Na pewno ale jak widać sprzęt nie do końca był taki cudowny, że można było tanka utrzymać na 8 Growlu bo nie raz padał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 15:47, oOreVenOo napisał:

Na pewno ale jak widać sprzęt nie do końca był taki cudowny, że można było
tanka utrzymać na 8 Growlu bo nie raz padał.

L2Demoshot/Ironshield raczej, one shoty to zaczynały się od Hurtful Strike''a dopiero po 16, a i wtedy nie, jeśli używało się Druida. Wymagało to jednak troche zgrania od healerów, by Palki na zmiane palili bąble na Silence i leczyli, a reszta wiedziała kiedy hoty trzymać.(a to jeszcze czasy, gdy o Lifebloomie w obecnej postaci nikomu się nie śniło).
Gear stanowi bardzo małą część rajdowania pre-Sunwell, dopiero Brutallus stanowi paskudną pobudkę, której nie da się już przeskoczyć welfarami, a i Muru ostro daje po dupie w tym względzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.06.2008 o 15:43, oOreVenOo napisał:

jak widać nie tylko obserwujecie forum GP ale również gram.pl.


Nie musimy obserwować forum GP - jeśli chcemy coś wiedzieć zwykle pytamy i dostajemy odpowiedz. :)

Ok, gramy jak chcemy. Robimy wyścigi gnomów, turnieje, pasowania i inne atrakcje - bo nam to odpowiada. Chodzimy na rajdy jak chcemy (nic nie każe nam gnać na zapalenie płuc w 2 miechy Gruula - ubiliśmy go parę razy i to nam wystarczy) i nie mówimy na gildie rajdujące, że to głupki bo doszli dalej od nas. Więc bądźcie tak mili i zreważujcie się tym samym. To że różnimy się w sposobie spędzania wolnego czasu przed komputerem, nie znaczy, że jesteśmy bandą idiotów bądź dzieciaków.

Malfurijan - informacje o osobie wyrzuconej z gildii podczas Twojego pobytu nie jest do końca zgodna z prawdą, radzę zweryfikować wiadomości jeśli już wypowiadasz się publicznie w kwestii, w której nie do końca znasz wszystkie fakty :)

Zarówno Graczomaniak jak i oOre byli w naszej gildii zbyt dawno, aby móc przedstawiać realny obraz tego jak wygląda to obecnie. Dlatego zgodzę się, że temat należy zakończyć, bo w chwili obecnej nic prócz obrzucania się błotem nie wniesie do sprawy.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 16:14, mieszkaniecMBP napisał:

Zarówno Graczomaniak jak i oOre byli w naszej gildii zbyt dawno, aby móc przedstawiać
realny obraz tego jak wygląda to obecnie. Dlatego zgodzę się, że temat należy zakończyć,
bo w chwili obecnej nic prócz obrzucania się błotem nie wniesie do sprawy.

Dokładnie, nie róbmy tutaj syfu. Chcemy pogadac, zawsze mozna do nas napisac w grze, my do Was też możemy :).
Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 18:35, graczomaniak napisał:

Dlatego też nazywam MbP "Domem dziecka", czyż nie pasuje?:)
Spędziłem tam 3 miechy, przez ten czas ja i paru kumpli chcielismy z niej zrobic raidową
gildię. Zostaliśmy wywaleni z gildii, bo się rządziliśmy, a prawda była taka, że były
to zwykłe propozycje :).
Zresztą wystarczy poczytac ich shoutboxa na forum, wtedy wszystko wiesz :).


Jakie propzycje? Progres bo miales juz 70lvl? Sam nabiles? Czy cos innego? A moze to mialo byc 2 GP ale sie nie udalo?
Od samego poczatku MBP byla gilda socjalna bo tak chciala wiekszosc.
Czytasz nasz shoutbox? Wiec nas obserwujesz czyli jak to ujal twoj kolega "masz napieprzone w glowie".

Pasowanie, wyscig gnomow to wszystko to pestka w porownaniu z imreza jaka byla po waszym kicknieciu.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 13:21, DemoBytom napisał:

> W zakładce Helper masz Aggro warning.

Hmm, właczyłem to i dalej nie działa :/ Nie wiem muszę jeszcze pogrzebać :/



Napewno nie jest to x-pearl bo nie mam takiego addonu, a mam taki warring sądze żę jest to KTHL(KTM).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się