Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Pytanie: czy gdzieś (np. jakiś konkretny sklep internetowy) w Polsce da się (i to najlepiej za rozsądną cenę) kupić soundtrack z WoWa? Poszukuję go, choć nie mam gry, gdyż bardzo spodobała mi się muzyka zasłyszana w pewnym fanowskim filmiku, klimatem bardzo przypominająca znakomite motywy z Warcrafta III (np. z filmiku między kampanią ludzi a nieumarłych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 21:44, Hopeless napisał:

Czyli można go legalnie sciągnąć? Ale jak? Mnie jakaś wyszukiwarka wyskakuje... z wielkim zdjęciem
psa, zajmującym lwią część ekranu.


Y - zgubiła się literka "r", poprawny adres to www.worldofwarcraft.com. Wszystko co jest w dziale "download" można legalnie ściągnąć, w końcu po to jest dział download.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 22:49, Radzisz napisał:

warcaft ^^ LOL STRONA Z CHEATAMI ^^ Heh nie ładnie tu takie linki wstawiać. Za to są bany :P


To jest oficjalna strona gry. Najpierw myślimy potem piszemy. Łatwiej będzie - sam sobie sprawdź.


Blizzard niejednokrotnie udostępnia darmowe piki muzyczne ze swoich gier na oficjalnych stronach. Do WoW-a są tego całe masy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się pomyliłeś Keroth.

Oczywiście, www.worldofwarcraft.com jest oficjalną stroną gry, ale adres podany jako pierwszy już nie :P. Zauważ że w tym drugim brakuje litery ''r'' w słowie Warcraft. Niestety, ktoś bardzo blisko oficjalnej strony założył piracką - i bardzo łatwo się pomylić i wejść na nią (chyba inne literówki też wystarczą ...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jeden zgrzyt - ja znalazłem tam dotąd tylko możliwość *posłuchania* muzyki, lecz bez jej ściągnięcia. Ale może robię coś źle (szukam w dziale Media ---> Movies & Mp3s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętasz jak były newsy *Nowe utwory z WoW do pobrania"? :P ja teraz tego nie szukam bo mam poważniejszy problem. Nie moge patchować gry do 1.10 opis problemu macie tutaj bo nie chce mi się go przepisywać :P
http://forums-en.wow-europe.com/thread.aspx?fn=wow-tech-support-en&t=295588&p=1&tmp=1#post295588

Ps.* Mu* to ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 23:29, Keroth napisał:

> warcaft ^^ LOL STRONA Z CHEATAMI ^^ Heh nie ładnie tu takie linki wstawiać. Za to są bany
:P

To jest oficjalna strona gry. Najpierw myślimy potem piszemy. Łatwiej będzie - sam sobie sprawdź.


Blizzard niejednokrotnie udostępnia darmowe piki muzyczne ze swoich gier na oficjalnych stronach.
Do WoW-a są tego całe masy :).

tak, kolega Michal256 ma rację. JA NAPISAŁEM Warcaft :)
Ładnie, można się pomylić :P A ja dalej czekam na odpowiedź blizza... Posłałem już 2 maile... :/ Ehh, jak bank nie przelał kasy to możliwość kłutni z bankiem będzie dopiero za 2 tyg. Bank jest w Irlandii... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 16:26, Ninger napisał:

Koleś pytał o oficjalną polską stronę. Czyli o stronę, która jest hostingowana przez
polskiego dystrybutora.


Zrozumiałem, ale ty nie zrozumiałeś mnie :P Napisałeś, że nie podoba ci się, że link do oficjalnej polskiej strony znajduje się na stronie z linkami do fan site, na co też odpowiedziałem powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2006 o 08:40, Hopeless napisał:

Jest jeden zgrzyt - ja znalazłem tam dotąd tylko możliwość *posłuchania* muzyki, lecz bez jej
ściągnięcia. Ale może robię coś źle (szukam w dziale Media ---> Movies & Mp3s


Nie wiem czy WoWa posiadasz, ale możesz posłuchać muzy z WoWa odpalając plik sound.mpq z folderu Data :) Choćby np po przez badziewnego Media Playera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisałem wcześniej, że WoWa nie mam - po prostu spodobała mi się z niego muza (często tak mam, że jak zasłyszę muzę z jakiejś gry lub filmu, to go wkrótce kupuję :]... ale na WoWa mnie nie stać), zasłyszana w jednym z fan-filmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2006 o 11:09, Hopeless napisał:

Pisałem wcześniej, że WoWa nie mam - po prostu spodobała mi się z niego muza (często tak mam,
że jak zasłyszę muzę z jakiejś gry lub filmu, to go wkrótce kupuję :]... ale na WoWa mnie nie
stać), zasłyszana w jednym z fan-filmów.


to sobie lepiej kup :D
wtedy bedziesz miec extra muze i extra giere z tą extra muzą w tle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2006 o 13:22, HoZar napisał:

> Pisałem wcześniej, że WoWa nie mam - po prostu spodobała mi się z niego muza (często tak
mam,
> że jak zasłyszę muzę z jakiejś gry lub filmu, to go wkrótce kupuję :]... ale na WoWa mnie
nie
> stać), zasłyszana w jednym z fan-filmów.

to sobie lepiej kup :D
wtedy bedziesz miec extra muze i extra giere z tą extra muzą w tle :D

Hehe :P Nie musi grać, może kupić tylko dla muzyki co? xP Bezsens :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2006 o 16:54, IneedWoW napisał:

Moze ktos przypomnac stronke z Patchami do wowa ?? Potrzebuje 1.9.0 to 1.9.1 US

Coś mi tu podejrzanie pachnie z nie patchowaniem do najnowszej wersji :P
Najlepszą stronke którą znam to www.google.pl wpisałem *1.9.0 to 1.9.1 US* i jako pierwszy wynik miałem to :P
http://www.softwarepatch.pl/plik/5227/27/77/World_of_Warcraft_190_do_191.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaką stronkę na miłość boską! Jak włączasz WoW’a to po zalogowaniu ci się automatycznie ugaduje do aktualnej wersji. Jeszcze nie wiem jak działa ten background downloader bo jak mi się ostatnio patch''ował z 1.10.0 do 1.10.1 to było tak jak normalnie….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2006 o 19:16, yansen1978 napisał:

Jaką stronkę na miłość boską! Jak włączasz WoW’a to po zalogowaniu ci się automatycznie
ugaduje do aktualnej wersji. Jeszcze nie wiem jak działa ten background downloader bo jak
mi się ostatnio patch''ował z 1.10.0 do 1.10.1 to było tak jak normalnie….

na offie tak ale kolega gra na privie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się