Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 14.04.2007 o 21:11, Stwór napisał:

Zdecydowanie najbardziej mi się podobają Warlockowy i Priesta;) Shamana tutaj wyglądał jakby
shouldersy były połową zbroi:)


Podobno jednak te animowane skrzydła u locka to tylko efekt przy zdejmowaniu/zakładaniu hełmu, ewentualnie coś co się tylko czasem pojawia. Nie oszukujmy się, po za tym bajerem to set warlocka wygląda raczej tak sobie. Ja jednak po dłuższych oględzinach śmiem twierdzić, że druidzi, rogale i shamani mają równie dobre sety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Chyba sam starasz się

Dnia 14.04.2007 o 20:41, Dann napisał:

wybić jako Feral tank skoro tak bronisz tej taktyki druida. Zyczę ci GL, ale ja osobiście nigdy
nie poszedłbym do instancji (tych , które juz znam czyli praktycznie wszystkich sprzed TBC)
z druidem jako main tankiem.


Ależ druid jest po prostu tak samo świetnym tankiem jak warrior... Ja jakoś nigdy problemu z tankowaniem u nich nie widziałem, co więcej na pewnych specyficznych walkach nadają się jeszcze lepiej niż wojowie. Za to są też takie, przy których druid wymięka (jak np 2 boss w Caverns of Time: Dark Portal na poziomie heroic). Chociaż osobiście i tak wolę paladyna jako tanka bardziej niż druida :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 21:39, Sth`Devilish napisał:

po za tym bajerem to set warlocka
wygląda raczej tak sobie. Ja jednak po dłuższych oględzinach śmiem twierdzić, że druidzi, rogale
i shamani mają równie dobre sety :)


Właśnie mi się podoba;) Druidzki jest kiepskawy, jak zwykle drutowate sety niestety.. Rogal ma dziwaczny hełm, a shamani przesadzone shouldersy:) Priest i Warlock to moje typy piękności:) Ale to mój gust;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tier 6: Chyba trochę przesadzili z tym paladyna. Latająca aureola nad głową i święcące naramienniki. Trochę przesadzili z efekciarstwem. Eh, zrobiliby kiedyś coś tak fajnego jak Judgement, a tu odstawiają takie coś :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę Cię... Dobij najpierw ten 70lv, pograj trochę w instancjach 70lv up i raidach, bo póki co to masz bardzo mocno przestarzałą wiedzę. A starzy znajomi zapewne wielkimi wyjadaczami nie są, skoro rzekomo wygłaszają takie opinie.
Feral druid jest jak najbardziej dobrym tankiem i dobrze - alternatywa dla warriora to imho całkiem udany pomysł.
Popatrz na chociażby tego druida:
http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=The+Venture+Co&n=Gr%C3%A4sshopp%C3%A4h
Nie ma jakiegoś niesamowitego sprzętu, ale przyjrzyj się dokładnie. Czy to jest sprzęt do leczenia albo do dps? Nie, to jest sprzęt do tankowania i ten druid jest właśnie jednym z tanków m.in. w Grull Lair. W formie misia ma około 25k armoru.
Nikt shadow priestowi nie karze leczyć, ale shadowmage jest bardzo przydatną hybrydą do robienia dps z dwoma wyjątkowymi zdolnościami - regen many/health dla całego party oraz boost dmg dla całego magic dpsu, a w szczególności dla shadow.
Patrz tutaj: http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=The+Venture+Co&n=Draugmorr
albo tutaj: http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=The+Venture+Co&n=Alissea
Też nie mam jakiegoś uber sprzętu, podobnie jak Alis, ale dmg robić potrafimy naprawdę niezły oraz wspomagać raid ww zdolnościami.

Nie chce mi się tego dalej rozwlekać i pisać jeszcze o innych klasach. Fakty są takie a nie inne, a Twoje poglądy raczej do niczego dobrego Cię nie doprowadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 20:41, Dann napisał:

A do Pana KaPe:
To o czym piszę, cały czas ma miejsce w grze. I nie jest przestarzałe. A potwierdzają to opinie
kilku znajomych ze starego servera, z którymi rozmawiałem na ten temat. Chyba sam starasz się
wybić jako Feral tank skoro tak bronisz tej taktyki druida. Zyczę ci GL, ale ja osobiście nigdy
nie poszedłbym do instancji (tych , które juz znam czyli praktycznie wszystkich sprzed TBC)
z druidem jako main tankiem. Takie założenie w ogóle nie wchodzi w grę :-P). To tak, jakby
shadow priest miał być main healerem.
A co do ilości full protów w teamie, to i tak zaden misio nie zastąpi full prota, więc może
jedynie służyć za prowizorycznego offtanka. Tyle, że do tego nie trzeba wcale feralnego druida.

1. Linkowałem swój profil armory, Holy Priest, więc nie trafiłeś. Feral interesuje mnie jako RL, gdy decyduje kto kogo tankuje, czy i dlaczego może mieć spec X, co powinien robić.
2. To, że TY byś nie poszedł do instacji z druidem tankiem, nie ma żadnego znaczenia. Tysiące ludzi chodzą codziennie, i nie narzekają. Ba, to warriorzy strasznie narzekali, jak to mieli źle przed patchem.
3. Porównanie Shadow jako healera do Feral jako tanka to totalna bzdura. Feral to drzewo przeznaczone w całości do walki wręcz - tankowania i dps. Shadow za to nie ma nic wspólnego z leczeniem.

4. Widzę, że nie znasz zalet feral i wad prota.
Agro = w najgorszym razie takie same, chociaż feral skaluje się dużo lepiej z dmg niż prot. Koniec końców, druid bez problemów trzyma na sobie cel, a jest też lepszy na grupki, ze względu na swipe, i to nawet uwzględniając ostatni buff do Tclapa.

Negowanie obrażeń - druid ma najwięcej armora ze wszystkich klas. Nie ma defensive stance, ale nawet z uwzględnieniem tego, ma większy %redukcji niż warrior. Nie może negować CB shield blockiem, ale z drugiej strony, CB na druidzie jest prawie takie jak zwykły hit na Warriorze. Do ataków specjalnych czysty % redukcji lepszy niż shield block(Maulgar/Magtheridon).

Redukcja Magiczna - 0%, 15% na uniknięcie AOE z talentów. Warrior - 16% stałe, tu wygrywa.

DPS - Prot DPS to kpina i każdy wie. Jeśli nie trzeba więcej tanków niż masz protów, to prot jest stratą spota. Druid wskakuje w kota i daje aure do kryta rogalom/szamanow/fury warriorom, zadając również bardzo dobry dmg - o ile ma pojęcie o grze. Prot - buffuje battle shout.

Inne - brak czegokolwiek na fear u druida, shoutów(chociaż tu można po prostu wrzucić warka do grupy). Automatyczne leczenie po krytach. Brak interruptów innych niż stun i szarża(słabe ze względu na dead zone). Dodałbym brak spell reflect, ale większość rajdowych mobów jest immune.

Innymi słowy - poznaj lepiej klase, zanim wydasz na jej temat opinie. Ostatni patch(nie obecny) musiał buffować warriora by był w stanie dorównać Druidowi w tankowaniu grupowym, i nerfnąć DPS miśków by różnica między nim a protem nie była aż tak ogromna. Ponadto, przelicz czysto matematycznie, dlaczego np. na Maulgarze druid>prot (zakładając, że ktoś trzyma Tclapa) czy na Magtheridonie. W tankowaniu rajdowym, najgorzej ma obecnie Paladyn, głównie ze względu na mniejszą stamine, co już na starcie daje mu mniej hp, i kiepską itemizacje. Druid i Warrior razem nadają się na MT, chociaż np. na Hydrosie, warrior jest dużo lepszy(obrażenia magiczne). TBC pozmieniało sporo w klasach, i praktycznie jedyna, która obecnie nie nadaje się na rajdy to Retribution Paladin, i w mniejszym stopniu Moonkin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 22:35, Czedwik napisał:

Odnośnie tier 6: Chyba trochę przesadzili z tym paladyna. Latająca aureola nad głową i święcące
naramienniki. Trochę przesadzili z efekciarstwem. Eh, zrobiliby kiedyś coś tak fajnego jak
Judgement, a tu odstawiają takie coś :/

Tak tutaj sobie te tiry wychwalacie xD Gdzie ja je moge zobaczyc? Jest jakas polska stronka z opisem questów postaci itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 23:11, Ardaren Ziom napisał:

Tak tutaj sobie te tiry wychwalacie xD Gdzie ja je moge zobaczyc? Jest jakas polska stronka
z opisem questów postaci itp?


Przecież kilka postów wyżej jest link do filmików:) Czytaj a nie zbłądzisz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 01:13, Ardaren Ziom napisał:

U warrior trainera chyba ale w innym mieście :P nie wiem xD

PS: Warlock moze uzywac stafów czy tam rózdzek lasek ciupag czy co oni tam jeszcze maja :D
???



moga uzywac laski (staff) rozdzki (wand) sztylety (dagger) a reszty nie pamietam, to chyba koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 01:13, Ardaren Ziom napisał:

U warrior trainera chyba ale w innym mieście :P nie wiem xD

PS: Warlock moze uzywac stafów czy tam rózdzek lasek ciupag czy co oni tam jeszcze maja :D
???


Warlock:
Allowable equipment: Cloth
Allowable weapons: Daggers, Wands, Swords (with training), Staves (with training)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 02:35, Ardaren Ziom napisał:

ZNACIE JAKAS POLSKA STRONKE ZEBYM NIE MSUIAŁ PYTAC CO CHWILKE :) ???


Ardaren luzz...
Zamówiłem sobie WOWa...
Guest passa moge ci oddać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 20:41, Dann napisał:

Zyczę ci GL, ale ja osobiście nigdy
nie poszedłbym do instancji (tych , które juz znam czyli praktycznie wszystkich sprzed TBC)
z druidem jako main tankiem. Takie założenie w ogóle nie wchodzi w grę :-P). To tak, jakby
shadow priest miał być main healerem.
A co do ilości full protów w teamie, to i tak zaden misio nie zastąpi full prota, więc może
jedynie służyć za prowizorycznego offtanka. Tyle, że do tego nie trzeba wcale feralnego druida.


Ehh a Ty ciągle swoje. Mam pytanie: czy byłeś na jakimkolwiek instansie z dobrym druidem tankiem? Jeśli nie to Twoje uwagi są raczej w stylu: gadał ślepy o kolorach. Ja ukończyłam Black Morass [instance w Caverns of Time] właśnie z druidem tankiem i poszło jak po maśle. I wcale nie mieliśmy warka w ekipie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się