Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Jestem Troll hunterem i chciałbym nauczyć się noszenia zbroi "Mail" (mam 12 pozom a więc mogę) pytanie gdzie? W tej chwili znajduje się w Crossroads.Gdzie będe miał najbliżej i jak nazywa się ten nauczyciel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 14:14, owczar4 napisał:

Jestem Troll hunterem i chciałbym nauczyć się noszenia zbroi "Mail" (mam 12 pozom a więc mogę)
pytanie gdzie? W tej chwili znajduje się w Crossroads.Gdzie będe miał najbliżej i jak nazywa
się ten nauczyciel?



niegram horda wiec niewiem, ale w kazdej stolicy i pewnie tam gdzie zaczoles gre sa trenerzy....musisz i tak najpierw 40 lvl nabic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 14:45, Szczur22 napisał:

Gdzie i kiedy najwcześniej zacząć zdobywać honor?

W zależności co masz na myśli :p
Gdzie : oczywiście battleground-y
Kiedy : jeśli chodzi o lvl to około 61-70(z tbc) lub 60 bez tbc. Jeśli chodzi o czas to najlepiej podczas "Weekendów" danych bg, np w AV weekend Twój honor zdobyty na Alterac Valley jest dwukrotnie większy niż zwyczajnie.
Jesli nie ma żadnego "weekendu" to najlepiej EoTS lub AV. Na AB i WSg nie zdobędziesz napewno tyle hk i honoru ile tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 14:49, owczar4 napisał:

> i tak najpierw 40 lvl nabic:P Jesteś pewien ze zeby sie tego nauczyc wymagany jest40 lvl!!??

Przeczytaj mój post pod twoim jeszcze raz :p jestem na 1547543854375 pewien że musisz mieć 40lvl :p Nauczysz się tego skilla u zwykłego trenera np w OG lub TB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weekendy nie podwajają honoru, tylko dają stały bonus honoru na koniec BG, inaczej strona która normalnie zdobyłaby zero i tak by miała zero. Na AV 60 było to coś koło 120honoru, jak grałem jeszcze przed TBC, teraz to nie wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 15:59, KaPe napisał:

Weekendy nie podwajają honoru, tylko dają stały bonus honoru na koniec BG, inaczej strona która
normalnie zdobyłaby zero i tak by miała zero. Na AV 60 było to coś koło 120honoru, jak grałem
jeszcze przed TBC, teraz to nie wiem ;)


Nie jest to do końca tak. Masz rację - bonus to nie jest podwójny honor, ale ten bonus jest przyznawany w różnych momentach. Np. na AB punkty honoru są przyznawane częściej w trakcie weekendu AB (normalnie jest co 330 zebranych zasobów, a w trakcie bonusu co 200 chyba). No ale masz rację co do tego że bonus jest również przyznawany przegranym w trakcie weekendu - taki dodatkowy honor za dotrwanie do końca walki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 16:09, Szczur22 napisał:

Czy mógłby ktoś dla mnie napisać macro, rzucające na mnie Power Word: Shield?


Ale po co? Jest taka opcja w "Interface options", po której uchomieniu wszystkie zaklęcia (dające buff), które pierw trzeba w kogoś wycelować, rzucane są automatycznie na ciebie jeśli nie masz żadnego (friendly) celu aktualnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 14:45, Szczur22 napisał:

Gdzie i kiedy najwcześniej zacząć zdobywać honor?


Aha tak jeszcze co do honoru - jeżeli nie zamierasz priestem iść w pvp, to daj sobie spokój z farmowaniem honoru :) Bo i tak trzeba się nieźle napocić żeby zdobyć wystarczająco punktów honoru i tokenów na byle item, a staty jakie te itemy dają są zdecydowanie robione czysto pod PvP. To idzie powoli nawet jak się ma jakiś stały team i korzysta się z Ventrilo/Teamspeaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 18:09, dżaskul napisał:

pomocy gdy gram w wowa gra nagle się zacina i nic nie moge zrobic było wszystko normalnie
mój komp 768 ram athlon 2200 ,6600gt

uruchom Repair.exe w katalogu WoW, Twój sprzęt jest wystarczająco dobry na tą gre. Problem leży w uszkodzonych teksturach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostrzegam wa sludzie nie dajcie się uzależnić tą grą... Kupiłem ją wczoraj dzisiaj mam już 8lvl (dzisiaj zacząłem grać) Ta gra jest cudowna.. kim najlepiej grac by szybko awansować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 20:32, WoWmen napisał:

> pomocy gdy gram w wowa gra nagle się zacina i nic nie moge zrobic było wszystko normalnie

> mój komp 768 ram athlon 2200 ,6600gt
uruchom Repair.exe w katalogu WoW, Twój sprzęt jest wystarczająco dobry na tą gre. Problem
leży w uszkodzonych teksturach.

uruchomiłem ten program repair zaznaczyłem reset and check files zrobiło się do końca i nadal się zawiesza potem dałem check files only i nadal to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 20:35, DamianPL napisał:

Ostrzegam wa sludzie nie dajcie się uzależnić tą grą... Kupiłem ją wczoraj dzisiaj mam już
8lvl (dzisiaj zacząłem grać) Ta gra jest cudowna.. kim najlepiej grac by szybko awansować??


trzeba poprostu grac by szybko awansować

ja gram teraz trollem hunterem i dobrze mi się nim gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 23:27, dżaskul napisał:

nadal się zawiesza potem dałem check files only i nadal to samo


Wyczyść system, zdefragmentuj czymś normalnym (nie windowsowskim) dysk, sprawdź sterowniki. Jakby co:) wyłącz mody i sprawdź jak chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 14:15, WoWmen napisał:

Na 40lvl u zwykłego trenera dla łowców.
ps. 1stpost od półtora roku xD


Przepraszam za małego OT.. Kurka Stary ciebie nie widziałem od... Półtora roku:) Gdzieś ty sie podziewał?
Fajnie że jesteś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się