Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 30.07.2007 o 10:49, oOreVenOo napisał:

Nie szkoda Ci było kasy na taki syfski item ? Enchantuje się i wsadza kamyki na 70tce po co
wcześniej ?

Bo się świeci!
Chociaż za moich czasów, brało się +3dmg albo Beastslaying, a nie drogie enchanty pod 60(teraz 70), nie ma sensu pakować wcześniej, są co najmniej 3 bronie oferujące 120spell dmg w prostych instancjach i za repe(Murmur, Warbringer O''mrogg i Continuum blade za repe CoT), no i macka za exalted Lower City i miecz za exalted Honor Hold.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czasami, szczególnie na instancjach(w sumie to chyba tylko na nich) zdarza mi się, że kiedy zaczynamy walkę z kolejną grupką wrogów znika mi ten "mini portret" wroga/gracza(kiedy na niego klikam) obok mojego portretu w lewym górnym rogu z paskami życia i many : / wie ktoś czemu tak się dzieje? i jak temu zaradzić? efekt mija dopiero po skończonej walce, czyli np. zaczynamy bić 3 orków znika mi mini portret nieważne na co klikam, zabijamy orków, klikam na zwłoki/gracza/innego moba i portret jest. to bardzo denerwuje i dezorganizuje walkę ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 11:49, Ardaren Ziom napisał:

Nie pytam o item tylko o enchant czy dobra cena?


Enchant dobry, jego cena to około 140g więc nie przepłaciłeś dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 11:49, Ardaren Ziom napisał:

Nie pytam o item tylko o enchant czy dobra cena?


Ceny tak naprawde zależą od serwera, w zasadzie 160g to nie jest zła cena, może troszeczke pzrzepłaciłes ale jak mówie to zależy od servera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 12:25, Adamido napisał:

A jakie są wymagania?Znaczy pójdzie na 256 mb ramu ? :P


Pójdzie, ale zalecam omijanie wszelkich miast/miasteczek. A w SW/Shatt to pewnie ci gre wywali do Wina ;p

Ja ze swoim 512MB czasem przeżywam istną katorgę w miastach, pokaz slajdów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 12:34, Latniak napisał:

Pójdzie, ale zalecam omijanie wszelkich miast/miasteczek. A w SW/Shatt to pewnie ci gre wywali
do Wina ;p

Ja ze swoim 512MB czasem przeżywam istną katorgę w miastach, pokaz slajdów :/

Uff,to dobrze że te następne 512 mb zamówiłem :P
No nic,skoro pójdzie to sobie jak kasy nazbieram kupię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 23:43, Sth`Devilish napisał:

W instancjach warto pozwolić komuś pullować jako, że palek nie ma ataków dystansowych


Blad. Nasz gildiowy tankadin zawsze i skutecznie pulluje umiejetnoscia Avenger''s Shield (z drzewka protection). Diablo skuteczne i w dodatku spowalnia przeciwnikow. Zreszta ten palas to jeden z lepszych tankow jakich znam i z tankowaniem rajdow na 70 nie ma problemow. Ale jak zawsze wszystko zalezy od skilla ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paladyn w tankowaniu sam z większymi grupami sobie nie poradzi. Musi mieć do pomocy wojownika albu druida, zwłaszcza w 25-osobowych instancjach. Tak naprawdę większość paladynów idzie w holy, bo na obecną chwilę tylko w leczeniu są świetni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 15:08, Budep napisał:

Mam pytanie.
Mam juz jedną postać. Jak kilkne stwórz nową postac to stara sie skasuje? (mam triala)


Nic się nie skasuje, dopóki sam nie skasujesz postaci i nie potwierdzisz tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 15:10, Czedwik napisał:

Paladyn w tankowaniu sam z większymi grupami sobie nie poradzi. Musi mieć do pomocy wojownika
albu druida, zwłaszcza w 25-osobowych instancjach. Tak naprawdę większość paladynów idzie w
holy, bo na obecną chwilę tylko w leczeniu są świetni.

To żes dowalił teraz. Paladyn jest właśnie *najlepszy* do tankowania większych grup - Consecration i już ma wszystko na sobie bez żadnego problemu. Warrior ma Thunderclapa na 4 moby, ale z cooldownem, a Druid swipe, na 3, bez cooldowna. Generalnie jeśli chodzi o tankowanie grupowe, to Paladyn > Druid > Warrior, a i tak jest lepiej jak było, pamiętam czasy gdy nie dało się thunderclapa wrzucić w defensive stance, to był dopiero horror. Za to na pojedyńczy cel, jest już dużo gorzej z palkiem.
Fakt, że w 25 osobówkach nie jest za wiele grup, w których tankowanie więcej niż 2 mobów naraz jest bezpieczne, ale zdarzają się(addy/trashe Solariana i Morogrima z tego co widziałem póki co)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zainstalowałem grę i dowiedziałem się o możliwym transwerze postaci min. z BURNING LEGION na dwa nowe serwery. Chętnie zaloguję się na jednym z nowych serwerów, ale nie wiem jak szybko zapełnią się nowymi graczami, a nie czcę grać na pustym realmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 14:21, damianvs napisał:

> W instancjach warto pozwolić komuś pullować jako, że palek nie ma ataków dystansowych

Blad. Nasz gildiowy tankadin zawsze i skutecznie pulluje umiejetnoscia Avenger''s Shield (z
drzewka protection). Diablo skuteczne i w dodatku spowalnia przeciwnikow. Zreszta ten palas
to jeden z lepszych tankow jakich znam i z tankowaniem rajdow na 70 nie ma problemow. Ale jak
zawsze wszystko zalezy od skilla ;).


Przeoczenie moje, faktycznie :) Ale z drugiej strony - Avenger''s Shield działa tylko na odległość 30 yd i rzuca się to 1 sekundę, więc w niektórych sytuacjach po prostu lepiej pozwolić pullnąć np takiemu hunterowi (hunterzy zresztą teraz są świetni do pullowania dzięki Misdirection).

@ Czedwik - poczytaj jeszcze raz co pisałem. Im więcej mobków atakuje paladyna, tym lepiej, bo spamując za każdym razem Holy Shielda dostajesz 30% szans na blok i zadajesz całkiem niezłe obrażenia atakującym ciebie przeciwnikom, jeżeli te ataki zablokujesz (co jest na prawdę dobre, zważywszy na to, że w zasadzie tym skillem jedynie się bronisz), a to w połączeniu z Blessing of Sanctuary i ulepszeniem Spike na tarczy oraz Retribution Aura zadaje na prawdę daje rady :) Z tym buildem przecież paladyn może _samodzielnie_ tankować i farmować w ten sposób po kilkanaście mobków meele na raz, bez problemu i bez większych przerw pomiędzy walkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 17:19, rogal123 napisał:

moze mi ktos podac najlepsyz build of eszbkiego expienia hunterem :D


Z łaski swojej - zajrzyj na oficjalne forum i tam poszukaj na forum hunterów. Ablo na www.google.pl . Tutaj jest forum, a nie strona z buildami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 17:19, rogal123 napisał:

moze mi ktos podac najlepsyz build of eszbkiego expienia hunterem :D


Ładujesz talenty tam gdzie idą pkty w największy dps, żadna filozofia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście lvluje takim buildem http://www.wowhead.com/?talent=cAb00gxRwuVoVxbRV .
Jeśli masz wystarczająco many, to możesz zostawić Improved Hunter''s Mask (dobra na raidach, żeby rogal mocniej bił, w pve mniej przydatne, ale przydatne). Natomiast jeśli masz mało many (ja tak zrobiłem), wpakuj te 5 pkt. z Hunter''s do Efficiency, redukuje koszt skill''a, co powoduje to, że możesz zabić więcej mobów.

Jak na granie PvE, to build z BM jest najlepszy. Duże dmg z MM oraz niezłe pet''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się