Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 10.07.2009 o 21:33, Azvar napisał:

@ Czternasty - wina łącza internetowego bądź zapory internetowej/antywirusa (jeśli coś
zmieniałeś) na 99%


Wina łącza, niby nic nie zmieniałem ale parę resetów różnych programów załatwiło sprawę. Czy to porawda że w nadchodzącym patchu będzie mount +100% na 40 lvlu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 23:12, Czternasty napisał:

Czy to porawda że w nadchodzącym patchu będzie mount +100% na 40 lvlu?


Tak, i będzie ZNACZNIE tańszy. Teraz trening i mount kosztują około 600g, w 3.2 będzie to wszystko kosztowało jakieś 50g. Więc warto zaczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2009 o 04:49, the_bishop napisał:

a ja k z flying mountami ?

Expert riding za 600g z discountami zależnymi od reputacji z Honor Hold (Ally) i Thrallmarem (Horde).
Artisan zdaje się bez zmian, discounty takie same jak expert, bądź rep Valliance Expedition/Warsong Offensive.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2009 o 04:49, the_bishop napisał:

a ja k z flying mountami ?


Latać na wolnej latajce (od patch - 150% speed w powietrzu), można od lvla 60.
Szybka latajka - bez zmian.
Latanie w Northrendzie - jak masz postać na lvl 80 to możesz kupić książkę-heirlooma za 1000g i przesłać ją altowi już na lvlu 68 (od lvl 68 można się uczyć, ale dopiero na 80 można kupić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktoś skąd ta polityka blizza jak powyższe zmiany + np. te:

Apprentice Riding (Skill 75): Can now be learned at level 20 for 4g (haha 20lvl)

Flight Form: Can now be learned at level 60. Flight speed increased to 150%. (fly od 60 lvl?!)

A skull graphic with red eyes will be placed on the map in the general area where creatures can be found that must be killed in order to collect quest objects. itd - kiedyś to byłoby nie do pomyślenia, bez QH trzeba było szukać questów w necie lub z treści zadania...

Ja zapodam pomysł który mnie osobiście, a także paru innym osobom przypadłby bardzo do gustu - mianowicie nowy typ realmu - PvPBattle gdzie każdy nowy uczestnik miałby od razu 80 lvl, ileś gold na początkowy gear, reszta za honor zdobyty w wszelkiego rodzaju walkach. Coś na kształt InSTANT 80 w prywatnych shitwerach.
Zastrzegam jednak że coraz bardziej staje się on niepotrzebny (wymyśliweł sobie coś takiego już jakiś czas temu), z racji tego że blizz chyba do tego dąży - jak najszybciej 80tka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2009 o 12:44, Czternasty napisał:

Powie mi ktoś skąd ta polityka blizza jak powyższe zmiany


Skrócenie czasu levelowania i mały tweak dla gry, gdzie lekko bez sensu było to, że ledwo co można było używać flying mountów (70 lvl), a już się szło dalej levelować do Northrendu, gdzie nie można go było używać, już nie mówiąc o tych co szli tam na 68.

Lekka przesada moim zdaniem tylko z tą książką heirloom co pozwala latać w Northrendzie od początku :) To trochę zabija poczucie gry w MMO, bo jak wszyscy kursują w powietrzu, to już niezbyt czuć tą dużą populację i ogrom świata gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby fajnie, że są takie zmiany. Tyle że jest i druga strona - Stare kontynenty a nawet i Outland będą całkie puste. Ze wszystkimi heirloomami będzie można solować wszystkie questy i każdą klasą. Nikt nie będzie zwracał uwagi na innych, tylko solo szybko leciał. Jeszcze kilka patchy i dostaniemy na 10 lvlu latajkę, a caly dungeon set 1 będzie heirloomem. Troche się mi to nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam was mam dk tanka i nie umiem tankować no jakich umietności uzywać i kiedi jakich skili uzywac ogolnie itp może jakiś doświadczony dk mi wytłumaczyć (i prosiłbym o fotkę z gry takiego dk )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2009 o 13:07, orzech76 napisał:

Witam was mam dk tanka i nie umiem tankować no jakich umietności uzywać i kiedi
jakich skili uzywac ogolnie itp może jakiś doświadczony dk mi wytłumaczyć (i
prosiłbym o fotkę z gry takiego dk )


Siemk. Ja się tam nie znam na DK, ale poczytaj sobie opisy skilli, powinny w nich być napisane, że dana umiejętność robi duży threat. Jeśli tak pisze to dobierz sobie takie umiejętności i powinno być dobrze. Ja w tankowaniu to byłem wprawiony druidem w TBC, praktycznie wtedy to używało się kilku skilli: Maul, swipe, fearie fire (feral), okrzyku i kochanego mangle. Napewno mało, jeśli wogóle pomogłem, ale w WOTLK nie gram (bo jakoś mi się nie chce :P ), więc przy DK Ci dokładnie nie podpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2009 o 13:02, Kresseleth napisał:

Niby fajnie, że są takie zmiany. Tyle że jest i druga strona - Stare kontynenty a nawet
i Outland będą całkie puste.

Juz są puste.

Blizz, gief premade postacie a nie takie pierdoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2009 o 12:59, Azvar napisał:

Lekka przesada moim zdaniem tylko z tą książką heirloom co pozwala latać w Northrendzie
od początku :) To trochę zabija poczucie gry w MMO, bo jak wszyscy kursują w powietrzu,
to już niezbyt czuć tą dużą populację i ogrom świata gry.

Dokładnie, a mogliby to rozwiązać w bardzo prosty sposób - nałożyć na książkę wymóg posiadania 77 poziomu, aby móc ją przeczytać. Niestety, o ile mounty latające bardzo ułatwiają podróżowanie, o tyle świat gry wtedy pustoszeje, gdy wszyscy omijają wszystkie "niepotrzebne" lokacje.

Kresseleth:
Stare kontynenty już od dawna świecą pustkami, jedynie czasem można tam spotkać trochę levelujących postaci lub jakiś wysoki level robiący tam sobie pominięte questy (dużo rzadziej). Obecnie to nawet Northrend ma trochę pustawych, rzadziej odwiedzanych miejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2009 o 14:52, Arcling napisał:

> Lekka przesada moim zdaniem tylko z tą książką heirloom co pozwala latać w Northrendzie

> od początku :) To trochę zabija poczucie gry w MMO, bo jak wszyscy kursują w powietrzu,

> to już niezbyt czuć tą dużą populację i ogrom świata gry.
Dokładnie, a mogliby to rozwiązać w bardzo prosty sposób - nałożyć na książkę wymóg posiadania
77 poziomu, aby móc ją przeczytać. Niestety, o ile mounty latające bardzo ułatwiają podróżowanie,
o tyle świat gry wtedy pustoszeje, gdy wszyscy omijają wszystkie "niepotrzebne" lokacje.

powiem tak: gorzej i tak być już nie może, lokacje są puste bo a) te z podstawki i tbc są szybko przeexpione lub b) te z lk są i bardzo rozległe + można wybrać sobie gdzie się chce lvlować, to wszystko sprawia że i tak widuje się mało ludzi i tak, a to że łatwiej będzie wyexpić alta to imho już dużo nie zmienia- nie na gorsze przynajmniej, nadzieja że następnym x-paku (może zabrzmi to głupio) ale będą mniejsze te lokacje, bo nawet pamiętam z tbc hp było bardzo fajnie zaludnione i na każdym kroku ktos bił się z mobkami, zbierał smieci, kogoś gankował >:D, a teraz to nic, czasem sie nawinie jakaś 80 farmiąca coś czy robiąca daili która przygankuje "okazyjnie"

ale nie to jest najważniejsze... bardziej mnie ten grind-fest wnerwia niż wszystko inne, chcąc grać sobie kilkoma postaciami trzeba przejsc droge przez męke robiąc entny raz tego samego q i zwiedzajać te same lokacje, no a potem po szczęśliwym wbiciu 80 robienie repek, zbieranie gearu, farmienie honoru żeby wejść na arene od nowa... troche to dziwne patrząc na te wszystkie ułatwienia "alto-przyjazne"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko czy wow battle chest ma w sobie od razu 30 darmowych dni? Jak tak to jak to aktywowac? Sory za lamerskie pytanko ale siora mnie pyta bo sobie kupiła w MM dziś na promocji. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2009 o 16:02, natanadler napisał:

Mam pytanko czy wow battle chest ma w sobie od razu 30 darmowych dni? Jak tak to jak
to aktywowac? Sory za lamerskie pytanko ale siora mnie pyta bo sobie kupiła w MM dziś
na promocji. Dzięki.


Tak. Najlepiej zrób tak- załóż konto trailowe (10 dni za darmo) i dopiero potem do tego konta dopisz kod z Battle Chesta. W ten sposób dostaniesz 40 dni za friko. Możesz zyskać jeszcze 10 jeżeli nie dopiszesz kodu z TBC i poczekasz aż ci się skończy czas gry, wtedy bierzesz trial dodatku. Potem możesz już dopisać kod z TBC. I jeszcze kolejnych 10 dni jest z trialu WotLK, który zresztą nie jest zawarty w BattleChest. Tylko pamiętaj, nie możesz mieć aktywnego konta gdy bierzesz trial jeżeli chcesz uzyskać darmowy czas gry. (konto musi być "Frozen")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie podałeś mu poradnik tankowania DK sprzed wieków (prawie rok temu wyszedł), połowa skilli jest inna, podobnie z taktyką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie mam ostatnio mały problem, kiedy gram w WoWa i czasem schodzę na pasek żeby wejść na VT zmienić piosenkę w winampie bądź zajrzeć do internetu, wchodząc z powrotem klikam na ikonkę WoW i strasznie długo to trwa zanim wejdzie do gry, wcześniej to było prawie instant a teraz 10-15 sekund. Strasznie wkurza, coś się mogło stać czy jak, co myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się