Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 28.12.2010 o 19:14, siembek napisał:

A proszę mi powiedziec
Po zainstalowanu gry z wersji pudełkowej... podstawki i 1 dodatku, to jeszcze ile bedzie
patchow do sciagniecia aby muc zaczac grac?
Oretuje sie ktos?

Wiele wiele gigabajtów. No chyba, że w obecne pudełka pakują już mocno spatchowane wersje, w co wątpie. Ale jeśli jest to ''normalne'' TBC, to pewnie nocka ściągania będzie.
O ile nie ogranicza cię łącze, to pewnie lepiej ściągnąć całość z neta, a z pudełka wziąć tylko klucz - dzięki temu miałbyś całą grę jeszcze przed kupnem płytek, a one same nie byłyby ci zresztą do niczego potrzebne.
No i plus jest taki, że obecnie można grać nawet jak nie zassałeś całej gry - jasne, będą spowolnienia czy inne usterki, do czasu skończenie całości, ale grac się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem następujacej materii: Dołączyłem do Gildii, która ma nawet wysoki poziom (8 bodajże), ma fajne bonusy w związku z tym, ale po przebywaniu w niej 10 minut poczułem się mentalnie... zmęczony. Czy jest jakiś sposób aby ukryć chat gildii? Chciałbym korzystac z bonusów które oferuje, ale tylko to. Chodzi mi głównie o bonusy do expienia.

Niedawno pisałem o moim problemie, kóry polegał na ciągłym wylowywaniu mnie z gry. Okazało się , że wielu posiadaczy samej podstawki ma kłopot z wylowywaniem się postaci w Desolace, a mialo to podłoże w niedogrywaniu się elementów jakichś w tej krainie. Blizzard pracuje nad tym a wcześniej kazali mnie skanowac wowa, że niby problemy wszędzie, ale nie u nich ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2010 o 22:21, Wintesun napisał:

Witam, mam problem następujacej materii: Dołączyłem do Gildii, która ma nawet wysoki
poziom (8 bodajże), ma fajne bonusy w związku z tym, ale po przebywaniu w niej 10 minut
poczułem się mentalnie... zmęczony. Czy jest jakiś sposób aby ukryć chat gildii? Chciałbym
korzystac z bonusów które oferuje, ale tylko to. Chodzi mi głównie o bonusy do expienia.


Prawym na zakładkę General w okienku chata, masz tam Filters, Settings i sobie odznaczasz Guild Chat. To powinno załatwić sprawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dostałem Conquest pointsow za ostatni tydzien (dalej mam 1761). To bug czy cos innego?

OK juz sobie przypomnialem ze w tym smiesznym dodatku pkt dostaje sie po wygranym meczu a nie we srody ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam zamiar zacząć grać w World of Warcraft a dokładniej od zakupu BattleChesta. I mam pytanie czy jak zacznę grać teraz w WoWa jak już wyszły 3 dodatki to będę miał co robić w podstawce i TBC dokładnie chodzi mi o rajdy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2010 o 20:03, gamemaster napisał:

Witam. Mam zamiar zacząć grać w World of Warcraft a dokładniej od zakupu BattleChesta.
I mam pytanie czy jak zacznę grać teraz w WoWa jak już wyszły 3 dodatki to będę miał
co robić w podstawce i TBC dokładnie chodzi mi o rajdy ?


Jeśli chodzi o zwykłe Dungeony to jest w nich jeszcze sporo osób (nowi gracze + starzy którzy levelują nowe postaci).
Jeśli zaś chodzi o Rajdy to nie masz raczej na co liczyć. Raz tylko widziałem gildie o nazwie Vanilla Tribute (czy jakoś tak) i wszystko wskazywało na to że robią rajdy na 60 poziom (czyli z podstawowej wersji), ale za bardzo na takie rzeczy bym nie liczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2010 o 20:03, gamemaster napisał:

będę miał
co robić w podstawce i TBC dokładnie chodzi mi o rajdy ?

Nie. W zasadzie nikt obecnie nie zajmuje się na serio rajdowaniem na tych poziomach, są jedynie achievement runy dla postaci na 80-85 poziomie, na które oczywiście możesz się załapać, ale bardziej jako widz, co najwyżej możesz być utrapieniem jak często będziesz ginął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2010 o 17:44, KaPe napisał:

> Gdzie jest wejście do Blackwing Descent?
Na dawnym balkoniku Nefariana, wschodnia część góry. Dziwne, że niby wchodzimy od tyłu,
a BWL to to nie przypomina.


Dlaczego nie przypomina? Niemal identyczny ten balkonik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2010 o 20:32, gamemaster napisał:

Jak bede miał samo podstawkę + TBC to czy bede miał zmienioną mape pod Cataclysm czy
dopiero jak sie zainstaluje Cataclysm to zmienia się mapa z podstawki ?

Mapka będzie zmieniona bez zakupu cata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2010 o 20:24, Volvox napisał:

Dlaczego nie przypomina? Niemal identyczny ten balkonik.

W BWL nie było windy-zabójcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2010 o 20:48, KaPe napisał:

> Dlaczego nie przypomina? Niemal identyczny ten balkonik.
W BWL nie było windy-zabójcy.


Winda zabójca? Byłem zobaczyć sobie to wejście zaraz po premierze, więc się nie przyglądałem ale nie widziałem żadnej windy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2010 o 21:41, Volvox napisał:

Winda zabójca? Byłem zobaczyć sobie to wejście zaraz po premierze, więc się nie przyglądałem
ale nie widziałem żadnej windy ;)


Jest winda jak idziesz do następnych bossów po Magmaw i Omnitron Defence System.
Aż mi się winda-zabójca w SSC przypomniała... Najtrudniejszy boss w instancji.

Nerf ze elevatorz PLOX !!111111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem w środku, ale przecież to nie ma być BWL od tyłu. Wchodzi się gdzie indziej niż było BWL, to inna zupełnie lokacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemacie to jeszcze raz ja :D. Zainstalowałem WoWa (na niestandardowym dysku) i ściągnąłem do najnowszego patcha 4.x.x . Chciałem przed chwilą zainstalować z płytki (oryginalnej) TBC ,ale kiedy klikam na installer to wyświetla mi się komunikat że zanim zainstaluje TBC muszę zainstalować podstawkę ,którą oczywiście mam . Da się coś z tym zrobić :?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2010 o 23:13, Smocza napisał:

Gdzie teraz dropią Winter Veilowe czapeczki? W instach z Cata?


Na pewno jedna wypada w Blackrock Caverns (praktycznie pierwsza instancja w Cata). Zdaje się, że z northrendowych też jeszcze lecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2010 o 23:25, Lara_Dorren napisał:

Siemacie to jeszcze raz ja :D. Zainstalowałem WoWa (na niestandardowym dysku) i ściągnąłem
do najnowszego patcha 4.x.x . Chciałem przed chwilą zainstalować z płytki (oryginalnej)
TBC ,ale kiedy klikam na installer to wyświetla mi się komunikat że zanim zainstaluje
TBC muszę zainstalować podstawkę ,którą oczywiście mam . Da się coś z tym zrobić :?


Nie instalować. Gra sobie sama dociąga patche i gdy już ściągnie wszystko, będzie w wersji nadającej się do grania. Nie trzeba wtedy instalować niczego z płytek kolejnych dodatków (tylko mieć klucze zarejestrowane).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się