Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 07.01.2011 o 20:32, Lara_Dorren napisał:

Ile będzie mnie kosztowała nauka jeżdżenia na lepszym lądowym mouncie (na 40lvl)
i sam mount ?

Jezeli dobrze pamietam wyjdzie Cie kolo stowki. No oczywiscie zalezy tez od reputacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2011 o 19:10, Pateus napisał:

> Czy na forum gram.pl jest jakiś temat gdzie można wstawiać ogłoszenia dotyczące
gildii.
Przeczytaj tytul watku:)


Niby tak ale nie chce zaśmiecać tego tematu, bo jednak jak widać tu głównie tyczy się dyskusja na temat WoW''a i problemów z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ten 10 dniowy trial wprowadza jakieś ograniczenia? Nie mam czasu przeczytać bo już wychodzę:(
Chce dziś kupić trzecie dodatek, a kartę pre paid za kilka dni.

Polecicie build dla druid healer''a i moonkina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2011 o 13:22, In_The_End napisał:

Czy ten 10 dniowy trial wprowadza jakieś ograniczenia? Nie mam czasu przeczytać bo już
wychodzę:(


Trial Cata?
Z rzeczy, które zauważyłem nie da się wejść na poziom 81 (dostajesz tylko tyle doświadczenia by uzupełnić pasek ale nie dostać nowego poziomu) i nie dostajesz reputacji za questy dla nowych frakcji (np. Erthen Ring w Vashj''ir)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem grać, ale:
1. jak mogę zobaczyć które lokacje są od jakiego poziomu? Jakaś mapa?
2. Gdzie są dungeony od 80 lvl? Musze je najpierw odkryć, aby do nich wejść...
3. Gdzie kupie latanie na starych kontynentach?
4. Gdzie teraz wszyscy siedzą? W jakim mieście?

Co warto robić na starcie:o?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

1. Jest taka piękna tablica w głównych miastach (SW, IF w Alliance, a w Hordzie Orgimmar i (chyba) TB.), dająca quest wprowadzający do lokacji dla twojego levela. Trudno ją przeoczyć :P

2. http://www.projectcwal.com/wow/cataclysm-dungeon-entrance-locations/ Tutaj jest bardzo fajnie wytłumaczone, wszystkie wejścia.

3. Obok Flight Mastera (chyba tylko w Orgi/Sw), pojawili się teraz trainerzy Flyingu. Prócz tego, u każdych innych (Dalaran, Shattrath, etc.)

4. Orgimmar dla Hordy, Stormwind dla Alliance. 8D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2011 o 18:12, In_The_End napisał:

1. jak mogę zobaczyć które lokacje są od jakiego poziomu? Jakaś mapa?



Tak jak Jazz powiedział...(tablica w głównych miastach)
ale jeżeli chcesz mapkę, od tak żeby sobie zobaczyć, bardzo proszę.

20110108190631

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2011 o 13:06, In_The_End napisał:

Czy questy w Cata są tylko od 80 lvl? Miałem już nadzieję, że nie będę musiał wbijać2
lvl mojemu dk:/


Też miałem taką nadzieję, ale niestety Blizzard ich nie udostpnił. Mimo że sprzęt wypadający z mobów w Hyjal i Vashj''ir potrafi być używalny od 78, a postać na takim poziomie i w zielonych rzeczach daje radę o ile porusza się ostrożnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nabiłem dziś cały lvl i mam 79 i tak z 1/7 do 80 :D i to tylko zbierając złoża i roślinki. Sporo expa dostaje się za mining i herb(+/- 5000k). Najgorzej było z dotarciem na miejsce. Masakryczne jest przemieszczanie, brak mi portali z wotlk:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2011 o 19:43, In_The_End napisał:

Znalazłem wejście do blackrock caverns, ale i tak nie mogę teraz za pomocą wyszukiwarki
szukać teamu na ten dg:( Co robić?


Powinieneś móc iść jak wybierzesz ''ręcznie'' ten Dungeon. Aby korzystać ze znajdowania losowego to trzeba wszystkie wejścia odkryć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2011 o 08:38, In_The_End napisał:

Jak dostać się do Deepholm? Mam drobne kłopoty z przemieszczaniem swojej postaci, lvl 81. Chce tam odkryć dg, aby pójść do niego w wolnej chwili.


musisz wziąć questa, który cie tam zaprowadzi, albo poprosić kogoś żeby cie zsummonował kamieniem przy Stonecore.
Wszystkie questy bierzesz z tablicy ogłoszeniowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się