Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Zawsze, ale to zawsze na forach narzekalo sie na jakas klase, albo spec, zawsze byly placze ze jakas klasa jest na fali i trzeba to naprawic, badz na odwrót i to jeszcze nie zaden powod zeby uznawac ze pvp lezy i kwiczy, moim zdaniem na wotlku bylo znacznie gorzej niz teraz. A jesli tendencja jest wzwyzkowa to jest dobrze. Co prawda upodabnianie klas czy to dps czy to heal, brak wymagan ratingowych do setu nie jest zbyt fajne i juz dawno krytykowalem ten pomysl nawet na lamach tego forum, ale mimo to siekam i mi sie podoba, a z tego co widze takich jak ja jest sporo.
A co do 11 mln graczy. No cóz, faktycznie kieruje sie tym co blizzard faktycznie oglasza, bo innego, bardziej wiarygodnego zrodla nie widzialem, jesli mi takie zaprezentujesz to z checia przyznam CI racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moge wiedzieć jakim cudem wychodzi ci 41 dni ?

Pierwszy dzień 20 marków i idziesz na Front
14 dni masz odblokowane ostanie 3 questy
15 dni masz wszystkich vendorów
1+14+15=30 ops.... te 11 dni to jakieś extra questy ? Questy robisz w 10-15 min ? Ale grind... omg. To prawie tyle samo co farma mote of <wstaw nazwę> w TBC... oh wait nie to samo tam się na pysk padało żeby sobie set z craftu zrobić.

Item za daily łatwiej zdobyć niż repe z AoH bo ta wymaga wyjścia na raid/trash run więc jest kapkę trudniej dlatego to zwykłe 365 a nie 378. I z tą crapowatą bronią 365 nadal latam bo następny upgrade mam dopiero z Ragnarosa.

Według kogo masz 50/50 ? Podaj stronę chętnie zobaczę bo jak realmstatus to cie zmartwie nie jest w 100% wiarygodna i nigdy nie była. Ale dobrze mogę się pobawić wg tej strony 50/50
Ragnaros, Vek''lor, Burning Legion, Die Nachtwache, Norgannon, Gilneas, Das Konsortium

Na wielu serwerch grałeś? BL 02/05, Blade`s Edge 07/08, Frostmane 04/06, Hellfire 01/07, Shadowsong 01/07 same młode serwery nie ma co.

Rasumując leć chłopie graj z Pargonem bo hc to nic trudnego ba w sumie każdy nab potrafi je zrobić. Oh wait ty nie możesz bo nikt nie chce jednej z podobno dwóch twoich postaci na 85.

Nie chesz grać nie graj, but nigga plizz nie wciskaj kitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2011 o 17:57, Dark_elves napisał:

Mam problem, mianowicie nie działa mi xfire gdy gram w wow-a. We wszystkich innych
grach działa bez problemu. Ma ktoś jakiś pomysł dlaczego?


W ogóle nie działa, czy nie możesz odpalić czatu? Domyślny skrót klawiszowy dla chatu w XFire jest taki sam, z jakiego korzysta część gier i trzeba go przestawić. Spróbuj w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2011 o 18:33, pkapis napisał:

W ogóle nie działa, czy nie możesz odpalić czatu? Domyślny skrót klawiszowy dla chatu
w XFire jest taki sam, z jakiego korzysta część gier i trzeba go przestawić. Spróbuj
w ten sposób.

Generalnie mi nie działa:) Nie pokazuje mi też ile czasu grałem, właściwie to w ogóle
nie pokazuje mi, że grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2011 o 13:20, Arcling napisał:


Aacch... mój wspaniały SPoreggar..
No niestety to jest prawda - realm jest martwy. Nie tak dawno w środę, dzień resetu rajdów Fireland robiła 1 grupa.. 10 osobowa..
Po stronie Hordy została jedna czy dwie dobre gildie, cała reszta już dawno zwiała.. Gdyby nie ludzie w gildii dawno by mnie tam już nie było..
Choć ostatnio powoli wracamy do rajdów, udało się (w końcu) zrekrutować dość ludzi by wystartować z 10-manami.. ;)

Ech Blizz pls.. merge realms :(

btw. Sporeggar nie oberwał przez spadek ilości subskyrpcji. Oberwał bo zawsze był słabo zaludnionym realmem z kilkoma tylko dobrymi gildiami. Niedawno większość dobrych gildii przeniosła się na inne realmy - no i serwer zmarł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2011 o 13:58, jimbojim napisał:

Nie pisze tego, bo nagrałem się w wowa i z nudów postanowiłem zrobić mały flame. Pisze to, aby uświadomić ludzi, którzy wahają się nad rozpoczęciem gry, że blizzard po prostu się nie stara.


A my tu piszemy by uświadomić tych ludzi, że to co piszesz to bzdura..

>Zarabiają kupę kasy, a co dają w zamian ? Ludzie w EU/US odchodzą, a dla statystyk blizzard nastawia się na rynek azjatycki/Am.Poł tylko dla podniesienia statystyk, że niby tak wielu w to jeszcze gra. Grałem za czasów tbc i pamiętam, że wtedy zależało im na rozwoju gry. WoW w owym czasie miażdżył wszystko co się pojawiało, a to głownie za sprawą staranności i sumienności twórcy. Dziś wychodzą z założenia, że z gier, które zamierzają wydać w najbliższej przyszłości będzie większy zysk, niż z utrzymania wowa d dobrej kondycji, więc skończyli na odcinaniu kuponów, a wszystko co mogłoby odratować tę grę, kierują do swoich przyszych produkcji.

<tinfoil_hat.jpg>
WoW ma się dobrze a Blizzard nadal aktywnie go rozwija. Blizz nie otwiera się na nowe rynki by sobie podnosić statystyki. To firma, która - o i tu niespodzianka - musi przynosić zyski. I musi się rozwijać. Tak działa rynek. Zdobywasz pozycję a potem ją umacniasz. Nic dziwnego o_O
Wręcz przeciwnie - im więcej ludzi będzie mieć dostęp do WoWa tym lepiej.. Czy jak zaczęli sprzedawać grę w Polsce też mówiłeś, że Blizz robi to tylko dla podniesienia sobie statystyk? I w Ameryce południowej i Chinach i nawet ku%^%& Katmandu żyją normalni ludzie - i niejeden z nich chętnie by w WoWa pograł.. Są klienci, jest popyt - to będzie i podaż - normala rzecz..
Btw o ile wiem - WoW nadal miażdży konkurencję..

Dnia 14.09.2011 o 13:58, jimbojim napisał:


btw: nawiązując do nerfa FL, z tego co wiem, to T11 zostało znerfione po 8 miesiącach, FL po nieco ponad 2. Dosyc, że FL wielkim raidem nie jest i przy normalnej gildii zrobienie 7/7 norma nie jest wielkim problemem (a hero to tylko większe cyferki i kilka nowych umiejętności), to naprawdę trzeba być ślepym, żeby nie zauważyć pogoni za kasą i jak najszybszego wypuszczenia nowego dodatku


damn.. niedawno ludzie narzekali, że między 4.0 a 4.1 jest tak długo i NIE MA RAJDU!! <OMG OMG!!>.. Potem jeszcze TYLE CZASU CZEKAMY NA 4.2.. Blizzard wydaje content zbyt szybko!! ONI CHCĄ TYLKO KASĘ Z SUBSKRYPCJI NIE DAJĄC NIC!!
Teraz jest szansa, że 4.3 pojawi się szybciej - OMG BLIZZ WYDAJE CONTENT ZA SZYBKO!! ONI TYLKO KASĘ CHCĄ DAJĄC TAK CZĘSTO PATCHE I DODATKI!!

Co do nerfów.. content zawsze jest nerfiony, czy się to komuś podoba czy nie.. Osobiście mi już to coraz bardiej wisi.. Dobrzy gracze dawno normale wyczyścili - teraz będą mieć szybszą farmę.. Średni gracze może wreszcie coś osiągną - słabi gracze wreszcie se pograją.. Póki co czekam aż ogłoszą co dokładnie chcą zrobić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się bardzo podoba zapowiedź automatycznej wyszukiwarki ludzi do rajdów:

"Looking for Raid tool raids will be easier than normal raids using a new level of difficulty (Looking For Raid).
The Looking for Raid tool will only work for 25 man raids, not 10 man. Players will get different achievements and loot from doing Random Raid mode, no normal mode achievements or perks will be gained. This will introduce players to the content and mechanics of the fights so that they are more prepared for an actual raid."

Wreszcie coś dla typowych casuali, a jednocześnie twardziele nie mogą powiedzieć, że zabrano im wyzwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2011 o 22:46, DemoBytom napisał:

Btw o ile wiem - WoW nadal miażdży konkurencję..


Obecnie nie ma za bardzo czego miażdżyć... poczekajmy te kilka miesięcy i wtedy zobaczymy, jak to będzie z tym miażdżeniem.

Dnia 14.09.2011 o 22:46, DemoBytom napisał:

damn.. niedawno ludzie narzekali, że między 4.0 a 4.1 jest tak długo i NIE MA RAJDU!!
<OMG OMG!!>.. Potem jeszcze TYLE CZASU CZEKAMY NA 4.2.. Blizzard wydaje content
zbyt szybko!! ONI CHCĄ TYLKO KASĘ Z SUBSKRYPCJI NIE DAJĄC NIC!!
Teraz jest szansa, że 4.3 pojawi się szybciej - OMG BLIZZ WYDAJE CONTENT ZA SZYBKO!!
ONI TYLKO KASĘ CHCĄ DAJĄC TAK CZĘSTO PATCHE I DODATKI!!


Jakoś te kilka lat temu nikt nie narzekał, że coś wychodzi za szybko lub za wolno. Gracze cieszyli się tym co było i mieli po temu powody. Bo wtedy naprawdę było co robić, a świat gry wydawał się być znacznie większym miejscem. Teraz kiedy Cata okazuje się nie tym czego po nim oczekiwano (żeby nie powiedzieć lekkim failem) można odnieść wrażenie, że Blizzard chce mieć ten etap z WoWem jak najszybciej za sobą. Can''t say i blame''em.


PS. Osobiście zastanawiam się, czy Blizzard podejmie jakieś heroiczne próby ratowania WoWa kiedy wszystko naprawdę zacznie się walić, a obawiam się że nastąpi to już niebawem. Czy np. wprowadzą jakieś nowe, super klimatyczne klasy lub naprawdę olbrzymie zmiany w rozgrywce. A może stwierdzą że już dość, połączą kilka serverów i podziękują za wszystkie te lata ? Wszak gra i tak zarobiła na siebie aż nadto od 2004 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, a rynek gier PC umiera, wszyscy kupują laptopy i tablety zamiast stacjonarnych komputerów, aparaty w komórkach zastępują normalne cyfrówki itd. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to za nostalgia, że Wam się ludzie nic nie podoba. "Bo podstawka była super, TBC było super", a jak nagle Blizz wprowadził ułatwienia i zmiany, które ludzie od początku chcieli, to nagle wszystko jest złe i niedobre. Od początku WotLK na forach tylko marudzenie, że WoW już niedługo upadnie; cały czas wieszczenie końca WoWa.
Zajęcie się nadal znajdzie, raidy dalej sprawiają dużo funu, nie trzeba męczyć się nie wiadomo ile czasu, żeby zdobyć ekwipunek na raidy. Ogólnie jest łatwiej i przyjemniej. Ja dziękuję za taką elitarność, gdzie tylko kilka % graczy mogło pójść na raid, bo trzeba non stop siedzieć w grze i farmić. W dalszym ciągu naprawdę warto grać. Problem ze znalezieniem gildii? Wystarczy tylko się trochę postarać i pokazać, że zna się swoją klasę dobrze i na pewni się miejsce znajdzie, a nie czekać, aż wszystko zostanie podane na tacy. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2011 o 16:03, L33T napisał:

Moge wiedzieć jakim cudem wychodzi ci 41 dni ?

Pierwszy dzień 20 marków i idziesz na Front
14 dni masz odblokowane ostanie 3 questy
15 dni masz wszystkich vendorów
1+14+15=30 ops.... te 11 dni to jakieś extra questy ? Questy robisz w 10-15 min ? Ale
grind... omg. To prawie tyle samo co farma mote of <wstaw nazwę> w TBC... oh wait
nie to samo tam się na pysk padało żeby sobie set z craftu zrobić.

Item za daily łatwiej zdobyć niż repe z AoH bo ta wymaga wyjścia na raid/trash run więc
jest kapkę trudniej dlatego to zwykłe 365 a nie 378. I z tą crapowatą bronią 365 nadal
latam bo następny upgrade mam dopiero z Ragnarosa.

Według kogo masz 50/50 ? Podaj stronę chętnie zobaczę bo jak realmstatus to cie zmartwie
nie jest w 100% wiarygodna i nigdy nie była. Ale dobrze mogę się pobawić wg tej strony
50/50
Ragnaros, Vek''lor, Burning Legion, Die Nachtwache, Norgannon, Gilneas, Das Konsortium

Na wielu serwerch grałeś? BL 02/05, Blade`s Edge 07/08, Frostmane 04/06, Hellfire 01/07,
Shadowsong 01/07 same młode serwery nie ma co.

Rasumując leć chłopie graj z Pargonem bo hc to nic trudnego ba w sumie każdy nab potrafi
je zrobić. Oh wait ty nie możesz bo nikt nie chce jednej z podobno dwóch twoich postaci
na 85.

Nie chesz grać nie graj, but nigga plizz nie wciskaj kitu.


Ale pieprzysz głupoty.

Itemy z AoH są o wiele łatwiejsze do zdobycia bo wypady na trash odbywają się codziennie, a przynajmniej na bl''u.

A co do itemów to mówię o nagrodach za q, a nie reckach, co mnie one obchodzą, przecież nie jestem w stanie ich wszystkich zrobić.

10-15min ? Jesteś szybszy niż pan złota rączka. Zrobienie wszystkich q to średnio 20-30min.

Odbijam piłeczkę, podaj mi statystyki które twierdzą, że dany realm należy do hordy czy ally.

Co do serwerów, nie po to płace, żeby być segregowanym jak murzynymi w XIXw. Podaj mi te serwery, gdzie większość krain jest zaludniona od 20 do 30osób tak jak było to za czasów tbc w stv, duskwood czy winterspring, z chęcią to zaraz sprawdzę i przyznam Ci rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2011 o 12:21, Kresseleth napisał:

Co to za nostalgia, że Wam się ludzie nic nie podoba. "Bo podstawka była super, TBC było
super", a jak nagle Blizz wprowadził ułatwienia i zmiany, które ludzie od początku chcieli,
to nagle wszystko jest złe i niedobre. Od początku WotLK na forach tylko marudzenie,
że WoW już niedługo upadnie; cały czas wieszczenie końca WoWa.
Zajęcie się nadal znajdzie, raidy dalej sprawiają dużo funu, nie trzeba męczyć się nie
wiadomo ile czasu, żeby zdobyć ekwipunek na raidy. Ogólnie jest łatwiej i przyjemniej.
Ja dziękuję za taką elitarność, gdzie tylko kilka % graczy mogło pójść na raid, bo trzeba
non stop siedzieć w grze i farmić. W dalszym ciągu naprawdę warto grać. Problem ze znalezieniem
gildii? Wystarczy tylko się trochę postarać i pokazać, że zna się swoją klasę dobrze
i na pewni się miejsce znajdzie, a nie czekać, aż wszystko zostanie podane na tacy. Dziękuję.


MMO nie jest typem gier dla tatuśków chcących pograć w niedziele przy kawce. To od zawsze były gry dla osób mających czas, bo tylko takie mogły w tym biznesie coś osiągnąć. Nie masz czasu, pograj w single player.

Co masz takiego do roboty poza raidami ? Achievmenty ? To tak jak zbieranie gołębi w GTA IV, można to robić ale z tego i tak nic nie ma ? PvP ? teraz to ruina pod względem balansu i rządzenie kilku klas.
Właśnie to jest problem obecnego wowa, poza raidami nie ma co robić, a i te są cholernie krótkie. Tak jak pisałem, spójrzcie na wielkość SSC/MH/BT/ICC/Ulduaru i porównajcie do tego co mamy w cata. Tyle co nam tu dali, to można w 1 patchu wydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2011 o 14:31, jimbojim napisał:

Ale pieprzysz głupoty.

Przykro mi tej dziedzinie ci nie dorównam :(

Dnia 15.09.2011 o 14:31, jimbojim napisał:

Itemy z AoH są o wiele łatwiejsze do zdobycia bo wypady na trash odbywają się codziennie,
a przynajmniej na bl''u.

Łatwe ? Cape ok, Belt trinket to już farma.
Cape = dowlony mob na FL daje repę potrzebujesz 3k
Belt = wybrane moby + boss 6k
Trinket = wybrane moby + boss 12k
Nadal tak łatwo ? A podobno nikt nie chce u was Frosta a na trash się dostajesz ? :>

Dnia 15.09.2011 o 14:31, jimbojim napisał:

Zrobienie wszystkich q to średnio 20-30min.

I robisz je przez 41 dni right ? :>

Dnia 15.09.2011 o 14:31, jimbojim napisał:

Odbijam piłeczkę, podaj mi statystyki które twierdzą, że dany realm należy do hordy czy
ally.

Wg twojej uber strony ?
Ally: Silvermoon, Antonidas przy ratio 15:1
Horda: Jaedenar, Stormscale przy średnim ratio 13:1
I wyjąsnijmy pojęcie "należy do": Jedna frakcja jest wyraźnie silniejsza.

Dnia 15.09.2011 o 14:31, jimbojim napisał:

Co do serwerów, nie po to płace, żeby być segregowanym jak murzynymi w XIXw. Podaj mi
te serwery, gdzie większość krain jest zaludniona od 20 do 30osób tak jak było to za
czasów tbc w stv, duskwood czy winterspring, z chęcią to zaraz sprawdzę i przyznam Ci
rację.

Jak było za czasów TBC ? Przed czy po zmianie XP cap od 1-60 ? Bo wtedy już ta drobna zmiana powodowałą że szło levelować szybko. Aż tak cię to panie pr0 boli że Blizz chce co by ludzie szybciej się do nwego contentu dostali ? Jest w tym coś złego ? To czemu nie krzyczałeś i nie robiłeś pikiety przy pierwszym zmniejszeniu XP cap hm ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2011 o 14:37, jimbojim napisał:

MMO nie jest typem gier dla tatuśków chcących pograć w niedziele przy kawce. To od zawsze
były gry dla osób mających czas, bo tylko takie mogły w tym biznesie coś osiągnąć. Nie
masz czasu, pograj w single player.

Jakoś nie zauważyłem, żeby Blizz wprowadzał zmiany głównie dla hardkorowców. Teraz mogę poświęcić kilka godzin w tygodniu i będę też coś z tego miał. Dla mnie taka zmiana jest super. Hardkorowcy mają swoje hardmody a ja mam czas wyjść gdzieś ze znajomymi zamiast farmić...(dowolną rzecz sobie tu wpisz).

Dnia 15.09.2011 o 14:37, jimbojim napisał:

Co masz takiego do roboty poza raidami ? Achievmenty ? To tak jak zbieranie gołębi w
GTA IV, można to robić ale z tego i tak nic nie ma ? PvP ? teraz to ruina pod względem
balansu i rządzenie kilku klas.

Wszystko zależy od nastawienia i tego czego oczekujesz po grze. Dla mnie robienie achievmentów jest największą frajdą. A w PvP gdzie jest ruina? Na randomach gdzie większość graczy nie ma w ogóle PvP itemów i się dziwią, że tak szybko są zabijani? A później płacz na forach, że wszystkie klasy poza moją są op? A wystarczy się trochę zainteresować swoją klasą i poczytać trochę. Poza tym balans PvP jest robiony pod arenki 3v3.

Dnia 15.09.2011 o 14:37, jimbojim napisał:

Właśnie to jest problem obecnego wowa, poza raidami nie ma co robić, a i te są cholernie
krótkie. Tak jak pisałem, spójrzcie na wielkość SSC/MH/BT/ICC/Ulduaru i porównajcie do
tego co mamy w cata. Tyle co nam tu dali, to można w 1 patchu wydać.

SSC - 6 bossów
MH - 5 bossów(poza tym nudne jak cholera)
BT - 9 bossów
Ulduar - 13/14
ICC - 12 (dolicz, że poszczególne skrzydła były dodawane w czasię, także nie miałes wszystkiego naraz)
Firelandsy - 7 (może nie jest tak dużo jak w ulduarze ale przynajmniej jest dostępne w zasadzie dla każdego; no i porównanie do SSC i MH nie wyszło Ci za bardzo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2011 o 17:09, Kresseleth napisał:

Firelandsy - 7 (może nie jest tak dużo jak w ulduarze ale przynajmniej jest dostępne
w zasadzie dla każdego; no i porównanie do SSC i MH nie wyszło Ci za bardzo)

Zignorowałeś oczywiście fakt, że T5 w TBC składał się z 2 instancji i w sumie miał 10 bossów. Dostępność "dla każdego" to kwestia dyskusyjna, biorąc pod uwagę, że od poniedziałku mają zacząć grube nerfy, bo im się cyferki nie zgadzają, a nic tak nie pomaga ludziom grać, jak darmowe epixy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za to t11 miał 12 bossów. Więc nadal według mnie jest dobrze. Raz więcej raz mniej ale zawsze coś jest. A że nerfy nadchodzą, to w sumie dobrze. Trochę czasu minęło a na wielu serwerach gildię dopiero ruszają z hc. Więc nerf nie zaszkodzi a wręcz zachęci do grania, tak jak mówisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

T11 miał 13 bossów (6 w BWD, 2 w ToFW, 4 w BoT plus Sinestra). Mało to nie jest. Zwłaszcza, że 12 z tych 13 bossów było dostępnych w dwóch wersjach (czasami niewiele różniących się, ale trochę z taktyką trzeba było pokombinować ;)

Co do nerfów to co w tym złego? Po dwóch czy trzech miesiącach od wprowadzenia patcha każdy, komu naprawdę zależy na ubijaniu bossów i progressie dawno ma całe Firelands na farmie. Za to ci, którzy mają mniej czasu/szczęścia/umiejętności/cierpliwości mogą spróbować swoich sił z osłabionymi wersjami raidów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nerfy są moim zdaniem ok, każdy kto się z tym nie zgodzi najwyraźniej lubi wipować, albo nie ma nic innego do roboty niż WoW i to niestety jest jedyną jego ambicją w życiu :) I mówię to nawet z perspektywy kogoś, kto kiedyś ostro raidował i osiągał duże sukcesy. Radocha i wyzwanie to jest do pierwszego killa, potem jest tylko męcząca i nudna farma, nie widzę więc niczego złego w jej ułatwieniu i tworzeniu czegoś na wzór handicapu dla gildii młodszych, mniej doświadczonych i mniej hardkorowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.09.2011 o 14:37, jimbojim napisał:


MMO nie jest typem gier dla tatuśków chcących pograć w niedziele przy kawce. To od zawsze
były gry dla osób mających czas, bo tylko takie mogły w tym biznesie coś osiągnąć. Nie
masz czasu, pograj w single player.


Ja mam 35 lat i jestem gospodynią domową dorabiającą fuchami ;-). Mój TŻ ma 30 i pracuje na pełen etat. Nasz Guild Master jest w moim wieku i pracuje na UW. Jego brak jest prawdopodobnie nieco starszy... i tak sobie gramy w WoW-a rok po roku, czasem mniej czasem więcej, ale głównie weekendowo i bardzo nam się podobało że w WotKL mogliśmy w końcu zobaczyć rajdy od środka, dzięki epikom za punkty i tygodniowym questom rajdowym, na które się było łatwo dostać.

Z niecierpliwością czekam na kolejny patch, aby wypróbować opcję auto-wyszukiwarki do ułatwionej wersji rajdów, bo odkąd wyszło Cata ledwie zaczęliśmy robić random HC i gildia nam przez to podupadła.

No zwyczajnie nie chce mi się dzień po dniu nabijać reputacji czy robić dziennych questów żeby dostać sprzęt, ale z drugiej strony random normal jest już dla mnie nudne i chętnie bym porobiła coś innego. Każuale też płacą abonament i chcą się pobawić, ze swoim takim sobie sprzętem i przeciętnymi umiejętnościami. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się