Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

To ja tez mam takie pytanko: jak najlepiej rozwinąć wojownika i jaka jest dla niego najlepsza profesja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 13:26, Sasori xD napisał:

Ave ludzie, mam pytanko:
Czy najlepszą rasą dla szamana jest ork czy może kto inny i jaka jest najlepsza profesja
dla szamana?

...gnom
a tak na poważnie to nie ma większego znaczenia, może jedynie raciale ale i to w ograniczonym stopniu, jeśli miałbyś grać w ally to masz duży wybór bo aż 1 rase, w hordzie natomiast jest tylko 3, jeśli więc horda to ja wybrałbym taurena (5% więcej hp i cow stomp ;D) a tak to bierz co ci pasuje z wygladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 13:37, Vued napisał:

To ja tez mam takie pytanko: jak najlepiej rozwinąć wojownika i jaka jest dla niego najlepsza
profesja?

Profesja BS natomiast do 30 lev warto iść w 2 broń a na 30 przerobić się na fury oczywiscie jesli lubisz zadawac obrażenia a jak nie to mozesz sobie tanka zrobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 13:37, Vued napisał:

To ja tez mam takie pytanko: jak najlepiej rozwinąć wojownika i jaka jest dla niego najlepsza
profesja?

przy lvlowaniu to ładuj w to co zwiększy zadawane obrażenia (prot nawet nie tykaj) potem zależnie od tego co będziesz robił to albo prot (tank) albo dps (fury/arms)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 13:41, hammerfall87 napisał:

> To ja tez mam takie pytanko: jak najlepiej rozwinąć wojownika i jaka jest dla niego
najlepsza
> profesja?
Profesja BS natomiast do 30 lev warto iść w 2 broń a na 30 przerobić się na fury oczywiscie
jesli lubisz zadawac obrażenia a jak nie to mozesz sobie tanka zrobic :)

...i męczyć sie kolejne 40 lvli latając z tarcza i nie zadając dmg ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 11:36, DragonLord napisał:

Spellstone (bo tylko ten się nadaje do PvP, Firestone to porażka) trzyma się w miejscu na wanda, więc akurat tym się nie przejmuj.


Eee.. nie po to enchanting brałem i robiłem sobie wanda, żeby teraz tam jakiś kamyk trzymać ;P
Chyba się jednak zdecyduje na laski - jakiś taki prestiż większy, jak kawał kija ci zza pleców wystaje :P
Choć to zależy co mi się uda zdobyć xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich
Niedawno powróciłem do WoWa (a miałem już tego nie robić ;-P) i drogą losowania spośród serwerów PvE padło na serwer o nazwie Anachronos.
I teraz zapytam , bo może nóż, widelec akurat ktoś się trafi.
Gram na owym Anachronosie już z tydzień czy jakoś tak i jak dotąd nie widziałem tam w zasadzie żadnych polaków ani polskich gildii (przynajmniej z nazwy ;-)).
Jak na razie jestem bez gildii, ale jeśli okaże się, że polaków tam brak, wtedy dołączę się do jakichś duńczyków czy anglików albo holendrów. ;-P
Także jeśli ktoś się orientuje w temacie tego serwera, to bardzo bym prosił o informacje.
Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 14:07, DemoBytom napisał:

Eee.. nie po to enchanting brałem i robiłem sobie wanda, żeby teraz tam jakiś kamyk trzymać
;P

Lock nie wanduje, Lock robi Life Tap/Dark Tapa i dalej wali czarami, tak więc różnica jest między tym, czy lepsze są +staty czy może Dispell magic effects (w PvP w większości przypadków to drugie). A na niskim levelu laska/sztylek to możesz brać dowolnie, ale patrząc na bronie s1 przy lvl70, Staff ma tyle samo +spell damage co sztylet, tyle że więcej staminy/int/resi. Offhand/sztylet daje więcej +spell damage kosztem innych statów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 15:19, Astropath napisał:

W końcu! Już jutro patch 2.4 wchodzi do gry ^^ HP naliczane na bierząco FTW!

ano.... już sie elekka za marki doczekać nie moge ^^ wie ktoś jak będzie z restetem talentów, znaczy czy wogóle będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko odnośnie Global Arena Tournament wprowadzonego przez jutrzejszego patch''a 2.4.0. Jeśli dobrze zrozumiałem - gracz będzie mógł stworzyć postać/gotowca na 70 lvlu z epickimi itemami i używać jej do PvP. Czy będzie to postać, którą można będzie się swobodnie poruszać po całym świecie czy będzie ona poruszać się tylko w wyznaczonej strefie jak to miało miejsce w Guild Wars? I czy będzie można stworzyć takowego gotowca na koncie trial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 15:37, Bifur napisał:

Mam pytanko odnośnie Global Arena Tournament wprowadzonego przez jutrzejszego patch''a
2.4.0. Jeśli dobrze zrozumiałem - gracz będzie mógł stworzyć postać/gotowca na 70 lvlu
z epickimi itemami i używać jej do PvP. Czy będzie to postać, którą można będzie się
swobodnie poruszać po całym świecie czy będzie ona poruszać się tylko w wyznaczonej strefie
jak to miało miejsce w Guild Wars? I czy będzie można stworzyć takowego gotowca na koncie
trial?


Z tego co pamiętam, to zeby stworzyć takiego gotowca, to trzeba zapłacić XX Euro i dostajesz postać jedynie do turnieju. Na trial NA PEWNO NIE ZAŁOŻYSZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie dostępny cały azeroth prócz instancji i Outlandu. Swoją drogą fajnie byłoby jakby jakiś trial tego czy cóś dali ;D od razu jakiego drootka albo rogulca bym zrobił ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma najlepszej rasy, tak samo jak raciali - wszystkie są dobre. Z profesji Skinning i Leatherworking, Herbalism i Alchemy, Mining i Engineering.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu dodajcie mnie do listy znajomych (jak wspomnialem moja postac to Wojmanus) i jak bede on-line to zagadajcie, albo w grze wyslijcie list, zloto w zalaczniku mile widziane. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 15:37, Bifur napisał:

Mam pytanko odnośnie Global Arena Tournament wprowadzonego przez jutrzejszego patch''a
2.4.0. Jeśli dobrze zrozumiałem - gracz będzie mógł stworzyć postać/gotowca na 70 lvlu
z epickimi itemami i używać jej do PvP. Czy będzie to postać, którą można będzie się
swobodnie poruszać po całym świecie czy będzie ona poruszać się tylko w wyznaczonej strefie
jak to miało miejsce w Guild Wars? I czy będzie można stworzyć takowego gotowca na koncie
trial?


Z tego co pamiętam, płacisz x Euro - jest to wpisowe na turniej - i możesz stworzyć do 3 postaci na specjalnym serwerze, stworzonym na potrzeby turnieju. Ten serwer służy do rozgrywek arenowych - BG i wszystkie normalne instancje są wyłączone, podobnie jak world pvp (nie wiem, jak jest z duelami). Po stworzeniu postaci możesz od vendorów kupić sprzęt/enchanty/gemy z listy sprzętu dopuszczonego na danym turnieju (na teście były to rzeczy s2 i pve do ssc/tk włącznie). Rozgrywki toczą się w trzech fazach, z których niektóre mają ograniczenia typu -rating za zmiany w drużynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Jako iż niedługo zaczynam grę od nowa, chciałem się zapytać o rogue''a.
1. Jak się nim lvluje? Tzn. szybko/wolno, łatwo/trudno
2. Jaki build do lvlingu polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się