Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 25.03.2008 o 21:37, -Elk- napisał:

Generalnie to postaraj się by laptop mógł wyświetlać dużą rozdzielczość, bo to WoW''e skarb mieć duża powierzchnie i widoczność :)


Dokładnie :P Po doinstalowaniu paru addonków (mierzenie threat, paski czasu czarów itp) rozdzielczość 1280x1024 to trochę mało >.>''
Szkoda, że przy 1600x1200 spada mi w monitorze odświerzanie do 65hz T.T''

>>Wojman

Dnia 25.03.2008 o 21:37, -Elk- napisał:

Sam gram na laptopie, choc mam troche malo RAMu, bo tylko 512 i czasami jak wejde do wiekszego miasta to gra potrafi sie na chwile zaciac. Przy 1 GB nie powinno byc juz takich problemow.


Ja mam problem.. Mam 2GB ramu a mimo to, są lokacje gdzie płynność spada mi do 20-18 FPS.. Średnio mam 50 FPS O_O
Tak się dzieje np. przy wyjściu z Oggrimmaru, na granicy Barrens/Ashenvale/Oggrimar, nad rzeczką.. Niby nic tam nie ma a gra strasznie tam skacze :(
Jeszcze w kilku lokacjach tak miałem (tylko ich nazw nie pamiętam ;()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie.

Bardzo prosze o podpowiedz i ewentualna pomoc, mam klopot z odpaleniem WoWa po zainstalowaniu najnowszego patcha. Mam informacje o błędnej wersji gry itp. Czy możecie mi podpowiedzieć czy to normalna sytuacja a jeśli nie to co z tym moge zrobić. Dziękuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 13:29, Astropath napisał:

Zmiany, przynajmniej u maga super, inne rzeczy też ok... ale jak tu grać gdy wszystkie
addony diabli wzięli? ;(

Update? Ace''owe elegancko sie updaterem patchuje i wiekszość działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam lamerskie pytanie...czy tego patcha trzeba ściągnąć czy gra zrobiła to już automatycznie ?
bardzo proszę o szybką odp to zapuszczę jeszcze ściąganie w pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 14:16, protason napisał:

mam lamerskie pytanie...czy tego patcha trzeba ściągnąć czy gra zrobiła to już automatycznie
?
bardzo proszę o szybką odp to zapuszczę jeszcze ściąganie w pracy ;)

Jak włączysz launcher to automatycznie zacznie Ci pobierać patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 14:20, gitarka napisał:

> mam lamerskie pytanie...czy tego patcha trzeba ściągnąć czy gra zrobiła to już automatycznie

> ?
> bardzo proszę o szybką odp to zapuszczę jeszcze ściąganie w pracy ;)
Jak włączysz launcher to automatycznie zacznie Ci pobierać patcha.


dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 13:39, KaPe napisał:

Update? Ace''owe elegancko sie updaterem patchuje i wiekszość działa.


Nie znałem tej możliwości, dzięki. Kilka addonów zaktualizowało, na resztę chyba trzeba będzie poczekać trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę, to 90% addonów Ace2 już ma aktualizacje.

Pitbull, bartender3, sct, sctd, Recount, eePanels, Prat, Quartz. To część z tych najpopularniejszych :) Reszta też raczej ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra wiadomość, jutro będę miał router :D jeszcze lepiej, kupiłem dziś TBC^^ wbij troszkę wyższy lvl to cię wprowadzę do Czarnej Kompanii ;]

BTW te 3 złote monety nie były czasem ode mnie ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 19:23, Vesania666 napisał:

dobra wiadomość, jutro będę miał router :D


O to bardzo dobra wiadomosc. :)

Dnia 26.03.2008 o 19:23, Vesania666 napisał:

jeszcze lepiej, kupiłem dziś TBC


O to witaj w klubie, bo ja tez kupilem TBC. Wiem, ze moja postac jest jeszcze malo doswiadczona i troche sobie poczekam na wizyte w Outlandzie, niemniej jednak dodatek do WoWa sobie kupilem. Wczoraj zostala wyslana paczka ze sklepu gram.pl. A jak juz robilem zamowienie to sobie za 50 wPLN dolaczylem plakat z WoW TBC. Od razu mowie, ze drugi dodadek kupie dopiero gdy jego cena spadnie bo 130 PLN za dodatek do gry to troche jednak za duzo pieniazkow kosztuje. Gdyby chociaz o miesiac przedluzal on waznosc konta to wtedy bym sie zastanowil. Swoja droga to troche nie fair ze strony Blizzarda, ze graczom kaze placic praktycznie rzecz biorac za patch, bo TBC i kolejny dodatek spokojnie mogly by byc patchami. A tak to kup WoWa, plac abonament, kup dodatek, plac abonament, kup drugi dodatek... a kiedy bedzie trzeci?

Dnia 26.03.2008 o 19:23, Vesania666 napisał:

wbij troszkę
wyższy lvl to cię wprowadzę do Czarnej Kompanii ;]


Pogram troszke dzis w nocy. :)

Dnia 26.03.2008 o 19:23, Vesania666 napisał:

BTW te 3 złote monety nie były czasem ode mnie ? :P


Od Ciebie dostalem 3 zlote monety. Ale od innego gracza dostalem kolejne 3 zlote monety jak sie dowiedzial, ze z Polski jestem. Chyba, ze twoja postac nazywa sie Iskierka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm.. Właściwie to nawet nie mając drugiego dodatku wiele rzeczy z niego można wykożystać..
W chwili obecnej nie bardzo widzę sensu zakupowania WotLK jak się ma niski level (no chyba, że się che nauczyć tej nowej profesji, która tam wchodzi)..
Właśnie jak to jest z tą nową profesją (kurcze, zapomniałem nazwy :()
Z tego co pamiętam ma mieć 2 możliwości - tworzenie własnych scrollów z zaklęciami, które można sprzedać, oraz wzmacnianie zaklęć już wyuczonych.. Czy to znaczy, że będę mógł własne czary wzmocnić, czy innym też? I czy nie mając dodatku mogę skożystać z usług kogoś kto daną profesję zna by mi wzmocnił zaklęcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, chodzi o nazwy serwerów na bg z kąd dana postać pochodzi, o ile wcześniej norm,alnie były tam nazwy serwerów, teraz jest tam tylko jakiś kod "eu7a-bg-en" - wie ktoś co to może być?
... i jeszcze 1 : czy tylko mi nie odtwarza się dźwięk jak nacisne spacje siedząc na mouncie, chodzi o "ryk" tygrysa za marki z bg, kiedy "sam z siebie" wykona jakąś akcje to wszystko jest ok [może mu za mało jeść dawałem] ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam. mam problem, bowiem ściągnąłem i zainstalowałem klienta do triala wraz ze wszystkimi aktualizacjami. założyłem też konto jednak nie mogę się zalgować. czy ktoś może pmóc? z góry THX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 22:54, Xlol1 napisał:

witam. mam problem, bowiem ściągnąłem i zainstalowałem klienta do triala wraz ze wszystkimi
aktualizacjami. założyłem też konto jednak nie mogę się zalgować. czy ktoś może pmóc?
z góry THX.


Zeby sie zalogowac do gry to trzeba wpisac ten sam login i haslo, na ktore zalozyles konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 20:42, DemoBytom napisał:

Acha i jeszcze jedno.. Da się jakoś sensownie zakutalizować addony? Bo mam ich trochę,
a nie bardzo rozumiem co to addony Ace2.. >.>''


Ace (i jego kontynuacje - Ace2 i Ace3) to framework dla addonów - taki szkielet, na którym ludzie piszą addony, bo tak jest łatwiej i szybciej i bardziej modułowo, co umożliwia zatrudnienie większej ilości ludzi do pracy przy większym projekcie w sposób w miarę sensowny.

Więc addony Ace''owe to takie zrobione na tym frameworku. Mają one często tę zaletę, że zużywają mniej zasobów, jednak nie dlatego większość ich używa. Większość osób używa ich dlatego, że jest dość żywe community zajmujące się tymi addonami, więc można liczyć na w miarę regularne update''y (nawet jak autor nie ma czasu, to często ktoś inny przejmuje pracę nad danym addonem) a do ściągania rzeczonych update''ów jest dostępny wygodny programik (jest kilka, ale chyba najpopularniejszy to WAU - WoWAceUpdater), który sam łączy się z files.wowace.com, sprawdza czy są nowe wersje i ewentualnie dociąga update''y.

Sam używam, inaczej bym się chyba zachlastał, jak bym musiał to wszystko robić ręcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam takie pytanko, gram od nie dawna w World of Warcraft the Burning Crusade i chcę się zapytać jak się dostać na kalimdor i outland, gram jak ludzmi. dzięki z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym tylko powiedzieć, że od nowa zacząłem grę na serwerze Burning Legion. Mój nick to Faim . Jak ktoś chce pogadać, ma jakieś pytania odnośnie gry, lub chce wspólnie robić questy - zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się