Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 23.03.2008 o 19:30, NeVeN napisał:

A tu na marginesie. Ile wbijaliście swój 1, 30-35lvl? Pytam bo będzie potrzebne do kolejnego
pytania. Czy można zmieniać wygląd wierzchowca??

Ja na huncie wbijalem w 5 dni (nie spieszylem sie). Mozna kupic co najwyzej innego (90g+exalted od roznych miast lub badge za bg ). Przy okazji jak dla mnie priest to raczej defensywny jest, a i lockow pozniej na 70 chetniej biora na rajdy badz do gildii niz niektore klasy dpsujace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Przy okazji jak dla mnie priest to raczej defensywny

Dnia 23.03.2008 o 20:50, Hydro2 napisał:

jest, a i lockow pozniej na 70 chetniej biora na rajdy badz do gildii niz niektore klasy
dpsujace


Bzdura... Wszystko zależy od potrzeb gildii, raidu. Mag, lock, shadow priest są tak samo potrzebni jak każda inna klasa. Ewentualnie są pojedynczy bossowie, którzy wymagają bardziej składu melee niż casterów itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 11:36, NeVeN napisał:

Wiecie co? Dziś ściągnęłem sobie triala WoW''a i powiem, że gra na początku jest cholernie
nudna. I tu moje pytanko jutro kupuje wowa z dodatkami i powiedzcie jak i od którego
levela gra się rozkręca. Błagam o pomoc.


Ja gram w WoWa od trzech dni. I moim zdaniem dosc szybko sie rozkreca, choc na granie nie mam az tyle czasu ile planowalem. Na samym poczatku mozesz sie czuc troche zdezorientowany w tym swiecie, sam jeszcze niewiele umiem, ale gra mi sie bardzo podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

am taki zestawik pytań. nie mam jeszcze Wowa ale planuje go zakupić w niedalekiej przyszłości i w związku z tym mam pytanie czy warto opłacać servery globalne? zadaje takie pytanie dokładniej dlatego że chciałbym sie dowiedzieć ilu około ludzi aktualnie gra tam na jednym serverze. i jeszcze czy ktoś mógłby mi polecić jakiś ciekawy prywatny server do Wowa na którym gra możliwie jak najwięcej ludzi... ?


Pozdrawiam zycze smacznych pierogów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie... otoz jako zdolnosci mojej postaci wybralem gornictwo czyli wydobywanie surowcow. Troche tych surowcow juz mam i chcialbym sobie zrobic jakis przedmiot, krasnoludy w miescie nauczyly mnie robic jakies metalowe spodnie. Rzecz w tym, ze nie mam pojecia jak ten przedmiot wykluc. Czy surowce trzeba jakos przetopic i jakie sa do tego potrzebne rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 10:21, Wojman napisał:

Mam takie pytanie... otoz jako zdolnosci mojej postaci wybralem gornictwo czyli wydobywanie
surowcow. Troche tych surowcow juz mam i chcialbym sobie zrobic jakis przedmiot, krasnoludy
w miescie nauczyly mnie robic jakies metalowe spodnie. Rzecz w tym, ze nie mam pojecia
jak ten przedmiot wykluc. Czy surowce trzeba jakos przetopic i jakie sa do tego potrzebne
rzeczy?


Tak, trzeba przetopić ją na sztabki. Aby to zrobić musisz zbliżyć się do takiego pieca, i zakładce z umiejętnościami, masz coś takiego jak ''smelting''. Tam właśnie jest umiejętność przetpiania. Dopiero ze sztabek możesz wykuwać broń/pancerze (potrzeba bodajże młota kowalskiego, ale nie jestem pewien, bo nigdy nie miałem Blacksmithingu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 10:21, Wojman napisał:

Mam takie pytanie... otoz jako zdolnosci mojej postaci wybralem gornictwo czyli wydobywanie
surowcow. Troche tych surowcow juz mam i chcialbym sobie zrobic jakis przedmiot, krasnoludy
w miescie nauczyly mnie robic jakies metalowe spodnie. Rzecz w tym, ze nie mam pojecia
jak ten przedmiot wykluc. Czy surowce trzeba jakos przetopic i jakie sa do tego potrzebne
rzeczy?


Jak masz Copper ore to podchodzisz do pieca (forge) i w księdze czarów w pierwszej zakładce masz taką umiejętność jak smelting. Otwierasz ją i wybierasz przetapianie Copper ore, później wybierasz ilość jaką chcesz przetopić (na dole okienka) i naciskasz Create lub Create all (chyba tak tam jest), aby pzetopić wszystko. Po przetopieniu podchodzisz do kowadła otwierasz okienko Blacksmithing (też w księdze masz) i wybierasz co chcesz wykuć, ale musisz mieć młot (blacksmithing hammer). To wszystko, chyba o niczym nie zapomniałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz kowalstwo moszesz sobie troche pokuć. No więc: Otwierasz "książke" z umiejętnościami i zaklęciami (przycisk obok karty postaci), Od razu będziesz w zakładce "General" czyli tam gdzie masz swoje profesje (możliwe że któraś z profesji będzie na 2 stronie) najpierw idziesz do kużni i otwierasz zakładke z "Smelting" i przetapiasz metale (Miedź jak domniewam ;D), ok masz już jeden z potrzebnych składników (prawdopodobnie) teraz otwierasz zakładke z BS i szukasz jakiego przedmiot potrzebujesz/masz wyuczonego, jeśli masz już wszystkie składniki to robisz przedmiot. Tyle wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka dla nowego gracza... Jeżeli masz 20 Copper Barów, to możesz iść do Auction House. Ceny copper Barów (20) sięgaja 1g-do nawet 3g. Copper jest potrzebny do wielu rzeczy, a ludzie, wysokie lvle lub alty, którzy levelują od nowa inne profesje nie mają czasu biegać w strefach 1-20 i kupują za takie ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam pięknie. Chciałbym założyć gildię. A raczej abyśmy założyli ją razem. Po przeczytaniu tego zapewne większość wykrzyknie: „ łeee.. no kolejny...”, „ nie lepiej dołączyć do innej”. Otóż mam 34 latka. Patrzę na te sprawy od strony relaksu. W kilku gildiach byłem i niestety w żadnej nie znalazłem tego, czego oczekiwałbym po gildii. A na pewno nie relaksu. Spotkałem za to przekleństwa, straszenie usunięciem za nieprawidłowe nawet odezwanie się podważające słowo szefa gildii. Nie było koleżeństwa itp. Dlatego chciałbym zebrać ludzi, z którymi stworzymy gildie od podstaw z regulaminem gildii z jej stroną internetową. Chciałbym przede wszystkim, aby limit wieku osób przyjmowanych był od 16 lat. Chciałbym, abyśmy stworzyli gildię, która da nam satysfakcję. Gildię, do której każdy coś wniesie i od której każdy coś otrzyma. Zapraszam wszystkich. Tych początkujących i tych doświadczonych. Jestem przekonany, że razem możemy stworzyć coś, co da nam satysfakcję. Osoby zainteresowane zapraszam do rozmowy na moje gg 7540153. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogłbyś chociaż napisać 2 podstawowe sprawy - serwer i stronę, po której jesteś ;P Pozatym, jeśli z tydzień poczekasz aż kupię WoWa to chętnie się przyłączę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miło mi to słyszeć... Pomysł mam taki aby pomóc osobom początkującym czy też zaczynającym nową postacią aby jak najszybciej dobiła do naszych lvl aby być w miare na jednakowych lvl. Przynajmniej na początku. Wszystko jest do ustalenia. Tak jak napisałem wcześniej, zapraszam na moje gg. Ustalimy szczegóły ( podam serwer itp). Zorganizowałem juz TS więc miło by było jak by członkowie gildii posiadały mikrofon. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bedę się zagłębiał, powiem tylko, że "łee... no kolejny..." jest jak najbardziej uzasadnione, na początku wszystko jest proste i przyjemne, ale schody zaczynają się dość szybko. Słomiany zapał kilku ludzi zebranych z różnych for dość szybko wygasa, gdy wychodzi, że nie grają na tyle, by grać razem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 17:45, KaPe napisał:

Nie bedę się zagłębiał, powiem tylko, że "łee... no kolejny..." jest jak najbardziej
uzasadnione, na początku wszystko jest proste i przyjemne, ale schody zaczynają się dość
szybko. Słomiany zapał kilku ludzi zebranych z różnych for dość szybko wygasa, gdy wychodzi,
że nie grają na tyle, by grać razem ;)



Czy jak napiszę, że gram z synem i jak ktoś będzie miał ochotę z nami pograć to będzie nam miło i że nazwiemy to gildią, którą wspólnie będziemy kreować i to, czy ktoś odejdzie czy nie, to my i tak będziemy dalej grać, to coś zmieni? Nie sądzę... Kto chce grać, to g,ra a kto nie, to nie. Dlaczego od początku mam mieć czarne scenariusze? Ja mogę grać nawet we 4 i tez bedzie mi miło. Nie zapraszam ludzi do gildii, która będzie się podniecać tym, ilu ma członków itd. Zbieram po to, aby w większym gronie czerpać satysfakcję z WOW. :) Koniec filozofii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 22:46, Wojman napisał:

> Wiecie co? Dziś ściągnęłem sobie triala WoW''a i powiem, że gra na początku jest
cholernie
> nudna. I tu moje pytanko jutro kupuje wowa z dodatkami i powiedzcie jak i od którego

> levela gra się rozkręca. Błagam o pomoc.

Ja gram w WoWa od trzech dni. I moim zdaniem dosc szybko sie rozkreca, choc na granie
nie mam az tyle czasu ile planowalem. Na samym poczatku mozesz sie czuc troche zdezorientowany
w tym swiecie, sam jeszcze niewiele umiem, ale gra mi sie bardzo podoba.


Ja tak samo. Może wydać się to niektórym głupie,ale próbuję też grać na Prvate Server żeby sprawdzić jak się gra profesjami na wysokich levelach. Powiem, że bardzo dobrze gra mi się Szamanem i Priestem (wcześniej go nie tolerowałem). Szczerze polecam grę na Private aby sprawdzić jak to jest.

PS:Wojman, jaką masz rasę i profesję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się