Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

T6 wymieniasz na Vindicatora - chociaż gkick niechybnie czekałby kogoś, kto zamieniłby loot z Sunwella na epixy z PvP - i nie mówie chyba tylko o swojej gildii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.
Czy jeśli kupię tylko podstawke WoWa, to będę mógł grać? Chodzi mi o to, czy dodatki są WYMAGANE do grania. Bo TBC chcę kupić, jak będę chciał wejść w Outlandy:P
To samo sie tyczy WotLK, na którego kasy nie bede miał odrazu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 14:01, ziemia1993 napisał:

Mam problem.
Czy jeśli kupię tylko podstawke WoWa, to będę mógł grać? Chodzi mi o to, czy dodatki
są WYMAGANE do grania. Bo TBC chcę kupić, jak będę chciał wejść w Outlandy:P
To samo sie tyczy WotLK, na którego kasy nie bede miał odrazu :P

kupujesz podstawkę - masz miesiąc grania. kupujesz TBC - masz Outland i 2 nowe rasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tego krasnala huntera:
Ja nie miałem w planach robić hutera pod melee fight, chodziło mi jedynie o to, aby w przypadku, gdy mob ma, np.25% życia można go było spokojnie toprem zasiec (krasnale są dość wytrzymałe do tego). Po prostu ciągłe strzelanie i kluczenie wokól mobów jakoś tak średnio atrakcyjnie mi się jawi...(no i survival te pułapki wspiera co jest dodatkowym elementem poza tymi podstawowymi, czyli gun+pet).

Co do tej taureńskiej broni-czy chodzi o to:
http://www.wowwiki.com/The_Hand_of_Antu%27sul
?

I jeszcze coś odnośnie Death knighta-jak sądzicie, czy każda klasa będzie mogła się na niego przeżucić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty strzelasz stojąc w miejscu, twój pet trzyma moba przy sobie (ale wtedy trzeba iść w BM, by faktycznie mógł go dobrze trzymać). Jak chcesz to możesz sobie walczyć wręcz, ale wtedy tracisz zycie i musisz robicz częste przerwy na regenerację, ale zazwyczaj rola huntera w melee to Wing Clip + ew. jakis atak z dodatkowym damage i oddalenie się na bezpieczną odległość. Pułapki nie służą do kończenia wrogów, a raczej na rozpoczęcie walki/dodatkowy dps w środku walki/wyłączenie moba z walki (te, które zadają obrażenia najczęściej zadają je przez pewien czas). A i tak się ich nie używa podczas solowania, bo żrą ogromne ilości many. Zaś krasnale w wowie mają taką samą wytrzymałość jak elf czy gnom, inaczej każdy hunter w PvP byłby krasnalem (tam tylko w staminę pakujesz ;p).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 14:43, tkoeman napisał:

Odnośnie tego krasnala huntera:
Ja nie miałem w planach robić hutera pod melee fight, chodziło mi jedynie o to, aby w
przypadku, gdy mob ma, np.25% życia można go było spokojnie toprem zasiec (krasnale są
dość wytrzymałe do tego). Po prostu ciągłe strzelanie i kluczenie wokól mobów jakoś tak
średnio atrakcyjnie mi się jawi...(no i survival te pułapki wspiera co jest dodatkowym
elementem poza tymi podstawowymi, czyli gun+pet).

Co do tej taureńskiej broni-czy chodzi o to:
http://www.wowwiki.com/The_Hand_of_Antu%27sul
?

I jeszcze coś odnośnie Death knighta-jak sądzicie, czy każda klasa będzie mogła się na
niego przeżucić?


Dla mnie właśnie w grze hunterem to jest ta piękna rzecz, czyli trzymać moba na dystans. Concusiv Shot, Scatter Shot czy Wing Clip i imo mob uderzy Cie z max 2 razy podczas zakładania Wing Clipa. Zresztą jak ma sie gear, to mob nawet nie podejdzie, jak dostanie combo z Aimed + Arcane + Multi :) Razem pewnie zrobisz coś koło 8000 dmg. Nawet jak nie padnie to jakiś Auto Shot wejdzie pomiędzy to, czyli dodatkowe jakieś 700, a kryt to może i nawet z 1800 :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie: czy na 30 lvl na Whirlwind Weap (2-hand) warto zmieniać build z Fury na Arms (Warrior) ? czy może spróbować hybrydę ? Doradźcie coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 14:43, tkoeman napisał:

I jeszcze coś odnośnie Death knighta-jak sądzicie, czy każda klasa będzie mogła się na
niego przeżucić?


Boże, ty to widzisz i nie zsyłasz katastrofy?

BYŁO SETKI RAZY PISANE ŻE DLA DK BĘDZIEMY ROBILI NOWĄ POSTAĆ, NIE BĘDZIE ŻADNEJ ZAMIANY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 14:01, ziemia1993 napisał:

Mam problem.
Czy jeśli kupię tylko podstawke WoWa, to będę mógł grać? Chodzi mi o to, czy dodatki
są WYMAGANE do grania. Bo TBC chcę kupić, jak będę chciał wejść w Outlandy:P
To samo sie tyczy WotLK, na którego kasy nie bede miał odrazu :P

w Krakowie w sklepie "Saturn" Battle Chest jest za 100 bez 10 groszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze powinnismy nad FAQiem pomyslec w watku o naszej ulubionej grze. Bo te same pytania wciaz sie pojawiaja. Jakby ktos chcial pomoc to niech da znac. Swoja droga wlasnie gralem w World of WarCraft i nowu przyszli goscie na 70 lvl. No i dawaj zabijac wszystko co sie rusza. W tej chwili mam 29 lvl, bylem w miejscu gdzie mialem zabic potwory. To nie dosc, ze mi je wytlukli to na dodatek i mnie zabijali. I co sie odradzam to znow... no normalnie cos mnie wzielo. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Swoja droga wlasnie gralem w World of WarCraft i nowu przyszli goscie na 70 lvl. No i dawaj zabijac wszystko

Dnia 09.04.2008 o 20:15, Wojman napisał:

co sie rusza. [...]


Ja nie zapomnę jak kiedyś tacy kolesie wpadli do miasta Auberdine i wybili wszystkich NPC.. Po czym co się jakiś odrodził to go od razu ubijali xD
Jako, że to Aliance territory mnie ruszyć nie mogli.. Ale za to questów nie mogłem "oddać".. Cóż, conajmniej mnie to wkurzyło.. XD

Innym razem koleś, rogue mega twink na 21 lv (ja miałem 18).. Szedł za mną, chowając sie za drzewami przez całe Darkshore, żeby mnie zjechać jak tylko przkroczyłem granicę Ashenvale (Contested).. Zły byłem bo nawet mrugnąć nie zdążyłem a już mnie nie było o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to się nie odradzaj od razu po ganku... postuj sobie, poczekaj... zapewniam cię ze mniej czasu stracisz a i im jeszcze "dopieczesz", nie ma to jak patrzec na zniecierpliwionego danker XD /cheer tak tylko im sprawiasz przyjemność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 21:12, SoieR napisał:

no to się nie odradzaj od razu po ganku... postuj sobie, poczekaj... zapewniam cię ze
mniej czasu stracisz a i im jeszcze "dopieczesz", nie ma to jak patrzec na zniecierpliwionego
danker XD /cheer tak tylko im sprawiasz przyjemność


Wczesniej czy pozniej sie zemszcze. Teraz czasem wpadam do Westfall i mszcze sie na bandytach, ktorzy mnie niegdys zabili i nie moglem sobie z nimi poradzic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 23:25, KaPe napisał:

Będzie, bo możesz wymienić T6 na S2.


A kto mądry wymieni tokeny z T6 na S2 ? Szczególnie, że S2 pod PvP rewelacyjne nie jest, a nie wszyscy mają full T6 żeby wymieniać na PvP. Zawsze dodatkowe tokeny można wymienić na off speka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 21:09, SoieR napisał:

twink na 21 lvlu? muahahaha...


Noo dobra dobra.. XD Ja tam noob jestem xD
Fakt jest taki, że od stóp do głowy był ubrany w przezajefajne sprzęty (przynajmniej z wyglądu) i latał z dwoma świecącymi mieczykami..
A zjechał mojego locka, Summona, NPC Night Elfa, którego eskortowałem dla questu, i 3 moby 20lv w kilka chwil.. Zdążyłem 1 spela użyć i byłem martwy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 23:28, bitelz90 napisał:

Mam pytanko. Żeby dostać tytuł Champion of the Naruu trzeba mieć wykonany preq na SSC
i TK czy wystarczy zrobić preq do TK czyli te Trail of the naruu ??

Trzeba zrobić oba. Ten wymagający zabicia Gruula i Nightbane oraz Trial of the Naaru: Maghteridon. Wtedy dostaje się ten tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 23:03, oOreVenOo napisał:

> Będzie, bo możesz wymienić T6 na S2.

A kto mądry wymieni tokeny z T6 na S2 ? Szczególnie, że S2 pod PvP rewelacyjne nie jest,
a nie wszyscy mają full T6 żeby wymieniać na PvP. Zawsze dodatkowe tokeny można wymienić
na off speka.


Tak, szczególnie, że 4/9 klas ma tylko jeden set...
To kwestia tego, czy ma się za dużo T6 tokenów. Gildie farmujące Illidana od pół roku mogą mieć. S2 to żadna rewelacja, ale bardzo dobry start jak się ktoś nagle obudził, że chce grać areny. Takich ludzi na pewno będzie mało, ale Blizzard wstawia różne rzeczy dla małej grupy ludzi od dawna, np. instancje rajdowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się