Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 15.04.2008 o 15:17, Grzybek90 napisał:

Wie ktoś skąd gdzie można znalesc firefin snnaper bo potrzebuje tego do jednego eliksirku
(fire oil) ale nie moge nigdzie tego cuda znalesc:/


Np. Menethil Harbor - tam gdzie przybijaja statki i w innych krainach o podobnym lub wyzszym levelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 14:51, -Elk- napisał:

Z braku ciekawszego zajęcia ( tzn. brak WoW''a i bycie chorym :]) zrobiłem sobie triala
i na nim bawię się modami. Dziś po blisko 5 godzinach stworzyłem coś takiego jak w załączniku
:D

Ma być głównie UI do levelowania, w miarę czyste i przyjemne. Zapewne paru rzeczy brakuje
mu, ale detale wychodzą podczas gry.

Ciekawi mnie jak Wam się podoba :D

Dla mnie zbyt ascetyczne - po 3 latach grania w WoW mam ok 200 addonow na rozne okazje - i jest mi z tym dobrze :-D

Dodalbym HUD, jakies bary typu titan albo fu, gatherer itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 15:17, Grzybek90 napisał:

Wie ktoś skąd gdzie można znalesc firefin snnaper bo potrzebuje tego do jednego eliksirku
(fire oil) ale nie moge nigdzie tego cuda znalesc:/


też tego potrzebowałem do crafcenia, to jest taka ryba, można ją złowić, ale jeśli nie masz fishingu, to radzę na AH poszukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 15:59, Vesania666 napisał:

> Wie ktoś skąd gdzie można znalesc firefin snnaper bo potrzebuje tego do jednego
eliksirku
> (fire oil) ale nie moge nigdzie tego cuda znalesc:/

też tego potrzebowałem do crafcenia, to jest taka ryba, można ją złowić, ale jeśli nie
masz fishingu, to radzę na AH poszukać

hmm szkoda ze od początku nie szkoliłem fishingu tylko je olewałem i mam 1 poziom, no ale tera bede musiął je troche potrenowac:P Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 16:22, Grzybek90 napisał:

> > Wie ktoś skąd gdzie można znalesc firefin snnaper bo potrzebuje tego do jednego

> eliksirku
> > (fire oil) ale nie moge nigdzie tego cuda znalesc:/
>
> też tego potrzebowałem do crafcenia, to jest taka ryba, można ją złowić, ale jeśli
nie
> masz fishingu, to radzę na AH poszukać
>
hmm szkoda ze od początku nie szkoliłem fishingu tylko je olewałem i mam 1 poziom, no
ale tera bede musiął je troche potrenowac:P Dzieki


tutaj masz strefy gdzie można je złowić ---> http://www.wowhead.com/?item=6359

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


A ja mam inne pytanko.. Kiedyś na wowwiki zauważyłem spis dostępnych przywołańców dla locka.. I z niego wywnioskowałem, że belf jako jedyny lock z gry nie może przywołać sukuba.. Czy to prawda?
o tutaj:
http://www.wowwiki.com/Warlock
przy sukubie jest wypisane, ze tylko:
Undead, Orc, Alliance może go mieć o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to było już gdzieś poruszane, ale musze sie zapytać. Otóż, skasowałem WoWa (grałem wcześniej przez 3 miechy-na oficjalnym serverze, rzecz jasna) i teraz chcę do niego wrócić. Wchodzę w Account Menagament(czy jakoś tak) i ani nie zgadza się moja nazwa konta ani hasło! A pamiętam je doskonale, gdyż nawet mam je zapisane na osobnej karteczce. Czyżby moje konto zostało skasowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na którą stronę ? EU czy US podpowiem US to worldofwarcraft.com. Konta nie są kasowane moje konto na EU jest nieaktywne od ponad roku a nadal mam do niego dostęp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 19:49, zoltriks napisał:

Może to było już gdzieś poruszane, ale musze sie zapytać. Otóż, skasowałem WoWa (grałem
wcześniej przez 3 miechy-na oficjalnym serverze, rzecz jasna) i teraz chcę do niego wrócić.
Wchodzę w Account Menagament(czy jakoś tak) i ani nie zgadza się moja nazwa konta ani
hasło! A pamiętam je doskonale, gdyż nawet mam je zapisane na osobnej karteczce. Czyżby
moje konto zostało skasowane?


Blizzard nie kasuje kont. Coś musiałeś sam skopać podczas wpisywania loginu/hasła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Z braku ciekawszego zajęcia ( tzn. brak WoW''a i bycie chorym :]) zrobiłem sobie
> triala
> > i na nim bawię się modami. Dziś po blisko 5 godzinach stworzyłem coś takiego jak
> w załączniku
> > :D
> >
> > Ma być głównie UI do levelowania, w miarę czyste i przyjemne. Zapewne paru rzeczy
> brakuje
> > mu, ale detale wychodzą podczas gry.
> >
> > Ciekawi mnie jak Wam się podoba :D
> Dla mnie zbyt ascetyczne - po 3 latach grania w WoW mam ok 200 addonow na rozne okazje
> - i jest mi z tym dobrze :-D
>
> Dodalbym HUD, jakies bary typu titan albo fu, gatherer itp.
>

HUD? Po co? Po co mieć info te same na unit framesach i HUDzie albo ja nie rozumiem idei HUDów. :)

A fubar zastępuję mod pod nazwą CL. Obok mapy masz, framrate, ping, zegar i koordynaty. Na moje potrzeby zawsze tylko tego używałem najpierw na titanie potem na fubrze :)

Zresztą dalsza zabawa addonami to jest uzupełnianie tego co brakuje, a to wychodzi podczas gry.

Dodam może jeszcze, że na tym UI jest jeszcze kilka innych addonów, których nie widać cały czas. Na obrazku załączam listę :D

20080415200324

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie, najlepiej dla huntera: czy bestial wrath zamienia peta w elita? I do tego, czy uczenie peta nowych skilli to ciągle łapanie nowych i nowych petów z wyższymi rangami i zostawianie u stable mastera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 20:47, mic02 napisał:

Takie pytanie, najlepiej dla huntera: czy bestial wrath zamienia peta w elita? I do tego,
czy uczenie peta nowych skilli to ciągle łapanie nowych i nowych petów z wyższymi rangami
i zostawianie u stable mastera?


Bestial Wrath to tylko umiejętność, nic nie zmienia na żadne elite.

A uczenie nowych skilli peta to tak. łapiesz nowego peta, który np: umiejętność Claw rank 8. I z tym petem, który ma poziom 8 musisz powalczyć trochę i Twoja postać nauczy się nowego skilla. Jak się nauczysz możesz tego peta wywalić, a skilla tego możesz nauczyć dowolnego peta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Źle to interpretujesz. Tu chodzi o to, że jest czasem kilka wersji na jednego demona, Succuba jako horda możesz mieć z questa z Orgrimmaru albo Undercity, oba kończą się Succubem, ale robisz ten, który Ci wygodniej/łatwiej (dowolną rasą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam własną kasę. Chodzi mi o to, czy opłaca się dawać 50 dych na kontynuacje WoWa Hunterem Krasnoludem na 19 lvlu? Czy lepiej założyć nową postać? (Przy okazji grałem na serwerze Eonar, mój nick to Khotarr :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 21:58, bartez743 napisał:

mam własną kasę. Chodzi mi o to, czy opłaca się dawać 50 dych na kontynuacje WoWa Hunterem
Krasnoludem na 19 lvlu? Czy lepiej założyć nową postać? (Przy okazji grałem na serwerze
Eonar, mój nick to Khotarr :))


A zadaj sobie pytanie podstawowe czy chcesz nim grac i to wyjasni sprawe ,ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 21:53, DragonLord napisał:

Źle to interpretujesz. Tu chodzi o to, że jest czasem kilka wersji na jednego demona, Succuba jako horda możesz mieć z questa z Orgrimmaru albo Undercity, oba kończą się Succubem, ale robisz ten, który Ci wygodniej/łatwiej (dowolną rasą).


Aha, luzik :)
Dzięki za wytłumaczenie xD
Swoją drogą to by było dziwne, jakby tylko belfy nie miały dostępu do danego summona O_O''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się