Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 12.04.2008 o 19:16, -Elk- napisał:

> > T2 - Onyxia Lair i Blackwing Lair
> Plus Ragnaros.

Ano. Się zapomniało mi :p

Może dlatego, że mam uraz do tego buca. Przez ponad rok farmy MC spodnie T2 dla huntera
wypadły DWA RAZY. Porażka :] A no i of kors mi się nie należały te dwa razy :p


To dlatego ,że bardzo je chciałeś hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 13:31, oOreVenOo napisał:

A żebyś chciał wiedzieć, a cholerna benzyna idzie w górę i co tu wybrać ? :P


Bilet miesięczny? XD
A nie.. Też w górę poszły xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co sie dzieje z przedmiotem którego wystawie na aukcje i nikt go nie kupi? Bo ja mam właśnie taki problem ze wystawiłem coś na aukcje ta sie skonczyłą nikt nie kupił i nie wiem co sie z moim przedmiotem stało:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 22:23, graczomaniak napisał:

Wróci do Ciebie mailem.

ee ja dopiero niedawno grac zaczełem wiec wytłumacz mi o co z tym mailem chodzi:P Bo chyba nie chodzi o mój internetowy email xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 22:41, Grzybek90 napisał:

> Wróci do Ciebie mailem.
>
ee ja dopiero niedawno grac zaczełem wiec wytłumacz mi o co z tym mailem chodzi:P Bo
chyba nie chodzi o mój internetowy email xD


Chodzi mu o to że idziesz do tzw. mailboxa gdzie odbierasz dany item. Mailboxy mogą być w jakichś wioskach lub stolicach. Podobnie jest wtedy kiedy chcesz dany przedmiot kupić na aukcji. Chodzi mi o to że kiedy "Bidujesz" to ktoś może przebić twą cenę. Wtedy przegrywasz aukcje i lecisz do mailboxa odebrać pieniądze. Pieniądze i rzeczy przychodź do mailboxa w formie listu z "Action House". Mailboxy są w każdej stolicy.Jeśli grasz Humanem to w Stormwind, jeśli Dvarvem, to Ironforge, jeśli Dreaneiem to Exodar itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 22:41, Grzybek90 napisał:

> Wróci do Ciebie mailem.
>
ee ja dopiero niedawno grac zaczełem wiec wytłumacz mi o co z tym mailem chodzi:P Bo
chyba nie chodzi o mój internetowy email xD


czyli pocztą ci wróci, lub jeśli udało ci się go sprzedać to przyślą ci kasę za neigo. Jeśli koło mapy masz ikonkę listu to znaczy, że masz jakąś wiadomość i wtedy idziesz do skrzynki pocztowej (mail), znajdziesz ją przy banku lub spytaj strażnika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2008 o 10:58, DArkon1990 napisał:

Witam mam pytanko, czy World of Warcraft kupiony w POlsce to wersja UK czy US??? bo nie
wiem które łatki ściągać.

zainstaluj grę, włącz ją i wpisz byle jakie login i hasło i ci samo ściągnie wszystko co potrzeba.

Kupione w Polsce są z wersji UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2008 o 11:39, Xard18 napisał:

> Witam mam pytanko, czy World of Warcraft kupiony w POlsce to wersja UK czy US???
bo nie
> wiem które łatki ściągać.
zainstaluj grę, włącz ją i wpisz byle jakie login i hasło i ci samo ściągnie wszystko
co potrzeba.

Kupione w Polsce są z wersji UK.


Aha, ok, dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh wczoraj robilem po raz pierwszy mgt (oprocz tego, ze przypadkowo wzialem greeda na epic buciki z kaela) to sie wkurzylem na rogala co chyba w ogole nie umial grac swoja klasa (czyt kupil postac na allegro). Lamal efekt trapow,sapowac nie umial. Po 2 wipach sie wkurzylem i polecial, okazalo sie, ze to byl polak, wiec oczywiscie wiazanka poszla na koncu. No i teraz mam odpowiedz czemu niektorzy obcokrajowcy maja nasz obraz w pamieci jako klotliwych burakow. A na tym servie naprawde znalezc grupe do czegos innego niz hero jest ciezko po prostu.

Konczac ten post chcialem sie zapytac jak u was ida postepy na quel danas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcale to nie znaczy że kupił postać, wystarczyło że spędził kilka dni na AFKvalley... (swoją drogą to ciekawe że blizz tak właśnie chce zaspokoić casuali) A pozatym nie zauważyłem żeby polacy byli "jakoś szczegónie" traktowani, raczej normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2008 o 19:32, SoieR napisał:

A pozatym nie zauważyłem
żeby polacy byli "jakoś szczegónie" traktowani, raczej normalnie.


Ja niestety jak jednemu graczowi powiedzialem, ze jestem z Polski to on stwierdzil, ze jestem kompletym debilem. Trafil na moja liste ignorowanych. Na serwerze, na ktorym gram spotkalem w sumie chyba 4 polakow. W wiekszosci wspolpracuje sie z nimi milo, jednak jest jeden wyjatek, ktory uwaza, ze jak bedzie mowil brzydko po polsku to nikt sie nie zorientuje o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2008 o 19:36, Wojman napisał:

> A pozatym nie zauważyłem
> żeby polacy byli "jakoś szczegónie" traktowani, raczej normalnie.

Ja niestety jak jednemu graczowi powiedzialem, ze jestem z Polski to on stwierdzil, ze
jestem kompletym debilem. Trafil na moja liste ignorowanych. Na serwerze, na ktorym gram
spotkalem w sumie chyba 4 polakow. W wiekszosci wspolpracuje sie z nimi milo, jednak
jest jeden wyjatek, ktory uwaza, ze jak bedzie mowil brzydko po polsku to nikt sie nie
zorientuje o co chodzi.


Wojman, a co powiesz o serwerze, na którym grasz? Masz jakieś problemy z z ludźmi na instancje czy lagi/dc częste? I jak narodowościowo się to kształtuje :D Bo mam miesiąc na znalezienie sobie serwera nowego. Koniec z graniem na Burning Legion :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2008 o 19:36, Wojman napisał:

> A pozatym nie zauważyłem
> żeby polacy byli "jakoś szczegónie" traktowani, raczej normalnie.

Ja niestety jak jednemu graczowi powiedzialem, ze jestem z Polski to on stwierdzil, ze
jestem kompletym debilem. Trafil na moja liste ignorowanych. Na serwerze, na ktorym gram
spotkalem w sumie chyba 4 polakow. W wiekszosci wspolpracuje sie z nimi milo, jednak
jest jeden wyjatek, ktory uwaza, ze jak bedzie mowil brzydko po polsku to nikt sie nie
zorientuje o co chodzi.


Zapewne miał przykre doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej w żadnej grze MMO nie chwalę się skąd jestem.. Nie zależy mi na kolegach, polakach.. Więcej - mnie chrzani skąd są ludzie z kim gram. Ważne by byli rozsądni i dobrzy w tym co robią..
Najczęściej na pytanie skąd jestem odpowiadam "Azeroth" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się