Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 10.11.2008 o 00:01, Sth`Devilish napisał:

> Wiesz sam znam 1osobę która nigdy nie mając T5 chesta dostała go od gm-a.

Hmm, to brzmi już na prawdę absurdalnie, trudno uwierzyć :) Jakbym ja był leniwym GMem,
to nie zrobiłbym nic a nic :)

Widzialem screeny z rozmowy, potwierdzenia jeszcze kilku osob , wychodzi na to ze wystarczy umiec dobrze gadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 17:38, Mr.M napisał:

Innymi słowy - konto trialowe możesz przedłużyć prepaidem i activ. code (chyba też tym)
, dzięki czemu postać i tak dalej zostaną zachowane.


Konto trialowe można wyłącznie upgradować do pełnej wersji za pomocą keya znajdującego się w oryginalnym pudełku z grą, dopiero potem można korzystać z pre-paidów do przedłużenia konta.

Samego konta trialowego nie można przedłużać za pomocą pre-paida.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się tylko wydaje, czy pety są ostatnio "przekombinowane" (zbuggowane)? Taki np ice elemental - stoję w IBT w AV a to dziadostwo strzela do mnie gdzieś z dołu przez sciany i podłogi i zadaje niemały dmg :S Podobnie w innych przypadkach - nie widać łobuza a zjada mi HPki.
Podobnie pet huntera: biegnie to cholerstwo na mnie przez pionowe zbocza i zjada mi (disc priest 350res)12k hp w parę sekund. Aż z wrażenia nie chciało mi się leczyć. Położony przez peta? :S WTF?
Żeby nie było... rogala, retardina i szamana przetrzymam. Te pety oczywiście też, ale dziwi mnie, że są w stanie samotnie, bez właściciela tak człowiekowi nabruździć O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ja wiem czy loly takie dobre... 15%haste fajne ale co minute trzeba wybulić troszke many na jundgement a co 2 na seala, przy czym np. jol loly pala jest śmieszne w porównaniu do retradyńskiego ktore leczy po ok. 500 a nie po 150... do tego cholernie drogi bol (1033many lololol co minute) a jego efekt i tak zależy od sytuacji... kiepsko (powiedziaałbym nawet tragicznie) skalujący się sp z sealami/jundgementami boli przy robieniu nawet i daili (ratuje jedynie szok ale do niego trzeba jechać na wisdomie żeby nie siedzieć co walke uzupełniajając mane); w pvp inni healerzy też lepiej wyglądają bo nawet ściąganie wound poisona sprawia problemy (wcześniej było znacznie lepiej kiedy rogal musiał zestackować 5 dla pełnego efektu a teraz co hit i juz poisonek dla priesta/druida/szamana to np bo nie muszą marnować gcd na to

napisałbym coś więcej ale już nie bardzo widze na oczy a po 2 nie wiem już co pisze ;P może rano coś naskrobe bai all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejne dwa noobowskie pytanka. Czy to mnie pamięć zawodzi czy świat po "śmierci" się zmienił, może źle pamiętam ale jakieś pół roku temu było w świecie duchowym ciemno i paskudnie, a teraz jest zimno, jasno i... wcale pięknie to wygląda.
Drugie pytanie dotyczy modów. Otóż grałem kiedyś z modem który zbierał informacje na ten Mobków, HPki, Mana, Dropy, takie tam. Tyle że teraz nie mogę sobie za chiny przypomnieć jak się nazywał T_T Pomoże ktoś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 06:31, Hubi Koshi napisał:

Mam kolejne dwa noobowskie pytanka. Czy to mnie pamięć zawodzi czy świat po "śmierci"
się zmienił, może źle pamiętam ale jakieś pół roku temu było w świecie duchowym ciemno
i paskudnie, a teraz jest zimno, jasno i... wcale pięknie to wygląda.

Wystarczy że "odchaczysz" opcje "death effect" (chyba tak sie nazywala... albo bardzo podobnie) w opcjach "video" w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 07:50, kapistar1 napisał:

Wystarczy że "odchaczysz" opcje "death effect" (chyba tak sie nazywala... albo bardzo
podobnie) w opcjach "video" w grze.

Nienienie, nie o to mi chodziło :-] Nie przeszkadza mi to, po prostu chcę się upewnić czy pamięć mnie nie zawodzi i czy się to zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

. Ja gram juz baaardzo dlugo jedna postacia wlasnie retri

Dnia 09.11.2008 o 18:53, goomis74 napisał:

palka i powiem ze nawet retri da rade tankowac Normale(hero juz bym nie polecal za duza
loteria:)). A na BG z dobry buildem i majac healera na plecach to i 5 mozna na siebie
wziac i nie zginie sie:).



norm to można każdą klasa tankującą wytankować.

Wie może ktoś jak sprawdza sie wojownik przy tankowaniu na 80 lvl? A szczególnie czy dobrze się tankuje z shieldblockiem nowym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 06:31, Hubi Koshi napisał:

Drugie pytanie dotyczy modów. Otóż grałem kiedyś z modem który zbierał informacje na
ten Mobków, HPki, Mana, Dropy, takie tam. Tyle że teraz nie mogę sobie za chiny przypomnieć
jak się nazywał T_T Pomoże ktoś ??

Teraz hp i mana widzisz zawsze ze 100% dokładnością na wszystkich mobach i graczach, więc nie jest już do tego potrzebny, a szukając dropów lepiej używać osobnych stron typu wowhead.com, bo oprócz znacznie dokładniejszych wyników dostaniesz cenne wskazówki, jak najlepiej item uzyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy ktoś z Was korzysta z Net24 na łączach TPSA?? jak to się sprawuje, laguje ??

Proszę o informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 10:38, Xard18 napisał:

Wie może ktoś jak sprawdza sie wojownik przy tankowaniu na 80 lvl? A szczególnie czy
dobrze się tankuje z shieldblockiem nowym ?

Shield Block można wywalić :P "Przed 3.0 można było położyć na przycisku od niego ciężarek i tyle xD Teraz ma to być coś ala shield wall - czyt. kiedy będzie źle to używamy tego" (cytat w luźnym tłumaczeniu z Blizza!).

Bossowie nie mogą już crushować i tak. Wszystko zależy co tankujemy. Bossowie i pojedyncze moby idą gładko jak w TBC, a AoE jeszcze lepiej (hammer thunder clap).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem. Na 14 lvlu jest quest aby zdobyc spell Redemption (quest sie nazywa the thome of divinity). Z tego co pamietam robilem go chyba (nie jestem pewnien) ale nie mam tego czaru i nie moge zrobic tego quetu. Ma ktos jakis pomysl??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 23:47, Cieju09 napisał:

Witam mam problem. Na 14 lvlu jest quest aby zdobyc spell Redemption (quest sie nazywa
the thome of divinity). Z tego co pamietam robilem go chyba (nie jestem pewnien) ale
nie mam tego czaru i nie moge zrobic tego quetu. Ma ktos jakis pomysl??

Tak, ten sam pomysł co zawsze, szkoda że sam na niego nie wpadłeś. Otwierasz wowheada i wpisujesz Redemption. Wybierasz Abilities i rank 1 ( http://www.wowhead.com/?spell=7328). Na dole masz Reward from (4) i listę czterech questów które dają ten czar, po jednym dla każdej rasy, która może być paladynem. Od razu widać, że wymaga 12 a nie 14 lvlu. Wybierasz ten, który pasuje do twojej rasy i po prawej masz spis wszystkich questów w chainie. Wybierasz pierwszy i patrzysz kto go daje. Proste? Jak zwykle, tylko znowu się nie chciało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 23:47, Cieju09 napisał:

Ma ktos jakis pomysl??

Nie musisz mieć tego zaklęcia, od guestgivera dostajesz takich fajny itemik który się bodaj chyba Symbol of Life nazywa i za jego pomocą możesz raz rzucić Wskrzeszenie i w ten właśnie sposób ukończyć questa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 04:04, Rangarog napisał:

Po inście robiłem de kilku itemów, niechcacy też to miałem nosic, ticket do gm''a i odrazu
na maila dostałem, sharda dalej miałem :P


Wiesz, to w pewnym stopniu podchodzi pod "dupe item", czyli kopiowanie itemów... Ja bym nie ryzykował, w końcu trafi się taki pracowity GM i rzuci bananem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm, czy naprawdę nikt nie ma netu z Netii na liniach TPSA i graw Wow''a ??

Popingowałem trochę u znajomych i niby wszystko ok, ale przy wyjściu za granicę wartości "podskakują" do 150 ms.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się