Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 07.12.2008 o 14:16, dulak napisał:

Może ktoś mi wytłumaczyć pewną sprawę:
Mam dk na 64, zebrałem pieniądze na mouta 100% od trenera nie ze skilla. Chcę kupić black
war kodo''a. Tu pojawia się problem. Gram Be kobietą. Poszedłem do trenera koło Silvermoona
chcę wytrenować ten rajding od 30 lvl i tu zomg. Nie da się. Ciekawe dlaczego?

Pewnie dlatego, że masz riding(150) domyślnie jako DK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie też mnie zdziwiło że nie ma żadnego raidu związanego z nim, co jak co ale to "coś" jest dość znaczące dla azeroth więc materiał na content gotowy, może coś jak aq i swp? kto wie ;) ale raczej to dopiero za jakiś czas (może po koronie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie to jest najlepsze, że ludzie płaczą (-kali) po "nerfie" magdy, a tak na prawde on trudny nie był nawet na początku lecz zwyczajnie w świecie zepsuty (tzn był trudny ale tylko dlatego że był zwalony od strony technicznej mimo iz wcale to nie miał być trudny raid), tak więc lepiej żeby coś od razu działało jak powinno, jeden poważny bug i dm byłoby nie do przejścia (jakiś dziki efekt na tym ogrze dzięki 1 shotowałby 80tki albo non-stop stun przy krówce ;D, to by był hardkor ^^, a blizz ma talent do "dzikich" bugów warlock ptr, stackowanie statsów, albo ślina kobry kiedyś tam u hunta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 16:10, SoieR napisał:

właśnie też mnie zdziwiło że nie ma żadnego raidu związanego z nim, co jak co ale to
"coś" jest dość znaczące dla azeroth więc materiał na content gotowy, może coś jak aq
i swp? kto wie ;) ale raczej to dopiero za jakiś czas (może po koronie)


Blizz zapowiadał jakiś raid-niespodziankę po Ulduarze, jeszcze przed IceCrown Citadel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 18:32, dulak napisał:

Tak?! o to super, czyli po prostu mogę kupić mouta, swojego?


Nie musisz kupować żadnego mounta bo już masz przecież, ale jak Ci się tak nie podoba Deathcharger(imo w ogole się nie postarali troche przerobiona wersja Dreadsteda).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 18:47, gohan14 napisał:

> Tak?! o to super, czyli po prostu mogę kupić mouta, swojego?

Nie musisz kupować żadnego mounta bo już masz przecież, ale jak Ci się tak nie podoba
Deathcharger(imo w ogole się nie postarali troche przerobiona wersja Dreadsteda).

Tak to właśnie przez próżność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha, a ja się zastanawiałem o co chodzi

Spoiler

z tymi szeptami podczas questów na fiordach. Razem z kolegami zastanawialiśmy się co to może być a na wowwiki przeczytałem, że chodzi właśnie o Yogg-Sarona. No właśnie, kiedy - to znaczy - w jakiej części gry, w jakim obszarze dostajemy questa po którym dowiadujemy się od Ursoca że to właśnie o niego chodzi?

Edit:Ponoć nawet spotykamy tego boga w WarCrafcie3 TFT ale nie pamiętam kiedy to mogło być :P Odświeży ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi bo mam problem. Gram paladynem w Holy i mam 80. Mam z setu za q bonus healing około 1300 a to za mało na heroiki. Tu mam problem jak mam zebrać jakiś ciekawszy set? Może trochę głupowate pytanie ale nadal jestem trochę zielony ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 21:16, KamcioBoy napisał:

Powiedzcie mi bo mam problem. Gram paladynem w Holy i mam 80. Mam z setu za q bonus healing
około 1300 a to za mało na heroiki. Tu mam problem jak mam zebrać jakiś ciekawszy set?
Może trochę głupowate pytanie ale nadal jestem trochę zielony ;p


Spróbuj sprawić sobie fioletową bron za punkty honoru z dużym spell power i kupić do niej najlepszy możliwy enchant - bonus z broni jest zwykle największy, więc lepsza broń dużo daje. Potem sprawdź ponownie jak idzie z heroikami. Ponadto warto sprawdzić, który heroik jest najłatwiejszy i od niego zacząć. Jeśli masz komplet niebieskich rzeczy na 80 poziom, fioletową broń z dobrym enchantem i dalej nie dajecie rady, to być może problem leży w braku wprawy - Twojej, albo - co równie prawdopodobne - umiejętności Waszego tanka lub jego zbyt słabego uzbrojenia - jeśli tank gubi aggro lub łapie krytyki na klatę to największy bonus do leczenia niewiele pomoże. ;-)

Piszę to na podstawie doświadczeń z BC, do 80 lvl jeszcze nie dobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaką klasę polecacie na początek, jaka jest najlepsza, (gram hordą), bo słyszałem że w WoW nie ma tak dobrego balansu klas. Poza tym czy jest jakis server na którym gra większość z was?? Z góry dzięki za odpowiedź ;]

Spoiler

Ale fajna ta opcja ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy od człowieka, naprawdę. Ja długo się obijałam po różnych rasach i klasach, miałam zamiar nawet zrezygnować z WoW, a tym co zaskoczyło okazała się kombinacja draenei szaman. Więc po prostu spróbuj. Zastanów się jaki masz styl gry i do tego spróbuj coś dobrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

>Ponoć nawet spotykamy tego boga w WarCrafcie3 TFT ale nie pamiętam kiedy to mogło być :P Odświeży ktoś?

Gdy z Anu''Barakiem i Arthasem przebijałeś się przez podziemia Northrend, spotkałeś sługi pewnej istoty i ją samą, bardzo podobną do Yogg-Sarona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 14:31, Fumiko napisał:

Zależy od człowieka, naprawdę. Ja długo się obijałam po różnych rasach i klasach, miałam
zamiar nawet zrezygnować z WoW, a tym co zaskoczyło okazała się kombinacja draenei szaman.
Więc po prostu spróbuj. Zastanów się jaki masz styl gry i do tego spróbuj coś dobrać.


No tak ale praktycznie która klasa jest najlepsza bo pamiętam że kiedyś ktos narzekał na kiepski balans, więc na początek może wezmę tą lepszą? Myślę raczej o czymś walczącym, może być troche magia, ale nie taki chudy, słaby mag...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 16:13, Ashakel napisał:

No tak ale praktycznie która klasa jest najlepsza bo pamiętam że kiedyś ktos narzekał
na kiepski balans, więc na początek może wezmę tą lepszą? Myślę raczej o czymś walczącym,
może być troche magia, ale nie taki chudy, słaby mag...

Zapomnij o ''narzekaniu na kiepski balans'', Tigole podsumował któryś patch "Różne zmiany - te dla swojej klasy uznacie za słabe, te dla innych za przegięte", i tak właśnie to wygląda ze słuchaniem opinii forumowych. Zasłyszane historyjki o niesamowitych krytach, przegiętych skillach każdej klasy, poza tą jedną, która się oczywiście gra. A potem się okazuje, że wcale nie jest tak różowo. Jak zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 16:23, KaPe napisał:

> No tak ale praktycznie która klasa jest najlepsza bo pamiętam że kiedyś ktos narzekał

> na kiepski balans, więc na początek może wezmę tą lepszą? Myślę raczej o czymś walczącym,

> może być troche magia, ale nie taki chudy, słaby mag...
Zapomnij o ''narzekaniu na kiepski balans'', Tigole podsumował któryś patch "Różne zmiany
- te dla swojej klasy uznacie za słabe, te dla innych za przegięte", i tak właśnie to
wygląda ze słuchaniem opinii forumowych. Zasłyszane historyjki o niesamowitych krytach,
przegiętych skillach każdej klasy, poza tą jedną, która się oczywiście gra. A potem się
okazuje, że wcale nie jest tak różowo. Jak zwykle.



Ale zauważyłem że wiele osób gra shamanami. Czy jest to dobra klasa magiczna czy lepszy warlock?? Oosbiście mam zamiar grać kimś 2/3 walki 1/3 magii, mało jest takich klas, podoba mi się natomiast Death Knight, no ale najpierw muszę wbić ten 55 lvl :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 16:28, Ashakel napisał:

Oosbiście mam zamiar grać kimś 2/3 walki 1/3 magii, mało jest takich klas,
podoba mi się natomiast Death Knight, no ale najpierw muszę wbić ten 55 lvl :].


No to Warlock się tobie nie spodoba, bo polega w 100% na magii (oraz na swoim demonie). 2/3 walki 1/3 magii to może być Enhancement Shaman albo Retribution Paladin :) Pomijając Huntera oczywiście, który także z many korzysta, ale magią to ciężko to nazwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli lubisz hybrydówki, to masz wybór z trzech: szaman, druid i paladyn. U hordy niestety Paladyn ogranicza się do Blood Elfów (a nie każdy ich lubi), no ale cóż, tak to już bywa.
Mi się osobiście bardzo dobrze gra szamanem (tyle że ally).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się