Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 12.08.2009 o 09:38, kryst90 napisał:

> "Icecrown Citadel will have at least 31 Bosses" - mmo champion. podoba mi sie q:


Jak Icecrown będzie taki długi i jak mówią trudny to Ulduar to będzie pikuś


Pan Pikuś:D

Do której dziś jest maintence na serwach? A i mam jeszcze jedno pytanko - opłaca się inwestować w jaką drugą profkę jak wybiorę enchanting? Myślałem o miningu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 10:39, alexiej napisał:

Do której dziś jest maintence na serwach?


Napisali, że do 11.. Czy się nie zmieniło - śledzić ramkę w grze..

Dnia 12.08.2009 o 10:39, alexiej napisał:

A i mam jeszcze jedno pytanko - opłaca się inwestować w jaką drugą profkę jak wybiorę enchanting? Myślałem o miningu.


Albo mining by dobrze zarabiać.
Albo tailoring - bardzo dobrze współgra z enchantingiem. Wszędzie dookoła zdobywamy szmatki do szycia ubrań, a uszyte ubrania disenchantujemy by podbić enchanting..

Choć bardziej opłacalne wydaje mi się wzięcie miningu i ewentualnie robienie większej ilości instancji bądź dogadanie się z gildią coby ci zieleniaki podsyłali..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 02:29, Firaxo napisał:

> kiedy przychodza arena pointsy o pierwszej czy o drugiej?
O godzinie drugiej, wiem z doświadczenia.

> BTW Frost DW go go go.
O Zgrozo, zastanawiałem się czemu każdy retard(Tak miło nazywam ludzi o nickach ProDK, DKDPS,ORCDK itp) z tym lata że aż postanowiłem spróbować. No i jestem w szoku bo a) Build banalnie prosty, b) Robi większy dps o 6% :) niż 2h Blood(Ze srednich 3,5k na Boss Dummym, do 3,75k w Dual wieldzie).
Generalnie wiadomo jedno, będzie pewnie tego nerf może nie całości ale Nerc Rune of Razorice by się przydał(Kiedyś stackowało się do 5%, teraz do 10% co powoduje że rune of Cindeglacier jest nie przydatna a ta znowu jest op(Cind procuje raz na 20-30sec, dodając 20% więcej frost dmg gdzie na razoricu mamy Perma 10%.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 12:46, the_bishop napisał:

czy jako jedyny jeszcze nie dostalem arena points z tego tygodnia ??


Nie tylko ty. Blizzard ma już dosyć ciągłego marudzenia i płakania ludzi na temat balansu w PvP i zdecydowali, że nikt nie dostanie punktów za kare w nagrodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściagając trial WoTLK mogę zrobić DK? Tylko jak skończy mi się triall to postać będzie niegrywalna?

Jak to jest? chciałbym pograć DK i po 10 dniach stracę możliwość gry tą postacią, czy tylko dostęp do innych rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest już godzina 14 a nie mogę wbić na server, mimo że nie ma informacji o przedlużonym mainetance na Nagrandzie.
Wczytywanie zatrzymuje mi się na retrieving charracter list, wie ktoś co jest nie tak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2009 o 08:47, the_bishop napisał:

"Icecrown Citadel will have at least 31 Bosses" - mmo champion. podoba mi sie q:

Autor tych newsów ostro przegina z "faktami". Tak samo jak "faktem" wg niego było, że Gobliny i Worgeni to nowe rasy. A już nie wspomne o nieumiejętności rozpoznawania sarkazmu, rzeczywiście, strasznie ciężko go było wyczuć w poście GC. No, ale cóż się dziwić, w końcu Niebieskim nie wolno żartować, a karane jest to miesięcznym nakazem moderacji forum Off-Topic na Blizzowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie. Jak jest z trialem do Lich Kinga. Mogę w nim zrobić DK? Czy po skończeniu triala nadal będę miał tę postać grywalną - czy będę mógł nią grać?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 14:50, alexiej napisał:

Ponawiam pytanie. Jak jest z trialem do Lich Kinga. Mogę w nim zrobić DK? Czy po skończeniu triala nadal będę miał tę postać grywalną - czy będę mógł nią grać?:)


Możesz stworzyć DK na trialu. Sam tak zrobiłem przed zakupem Licha.

>>Grodhar

W ramce było napisane, że część serwerów ma problemy z loginem. Na forum blizza też o tym piszą.
Cała battlegrupa do której należy Sporeggar (mój >.>'') ma problemy. W chwili obecnej już kolejny raz jest offline.
Blizz pracuje nad tym..

Edit:
W ramce jest wyraźnie napisane, że min. Nagrand ma problem..
Czytać ramkę w grze, czytać - to nie tylko okno do logowania się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ DemoBytom

Ale co po zakończeniu tych 10 dni? Czy nadal będę miał DK i będę mógł nim grać? Bo chciałbym się sprawdzić w DK a pełnego Kinga kupię dopiero za około miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 14:50, alexiej napisał:

Ponawiam pytanie. Jak jest z trialem do Lich Kinga. Mogę w nim zrobić DK? Czy po skończeniu
triala nadal będę miał tę postać grywalną - czy będę mógł nią grać?:)


Zdaje się, że już ktoś ci odpowiadał... Tak czy siak: możesz zrobić DK i możesz robić cokolwiek tylko chcesz w grze, ale nie możesz nabić więcej niż 70 lvlu (tzn experience zatrzymuje się na 1 exp przed 71 lvl), po upływie 10 dni twój DK zostanie zablokowany do momentu zakupu pełnej wersji WotLK. Innymi postaciami nadal będziesz mógł grać, ale jeżeli chcesz sobie oszczędzić czasu to przed upływem triala lepiej opuścić Northrend (inaczej wyteleportuje ciebie do Barrens/Westfall).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 15:29, Grodhar napisał:

Nie jestem retardem czytam ramke zreszta o nagrandzie napisali 10 minut temu :P


Ale o problemach z loginem (bez podania konkretnych serwerów) dużo wcześniej. Koło 12 siedziałem i już info było..

>>alexiej
>Szkoda tylko, że po tych 10 dniach nie będę mógł dalej bawić się DK;/

Niestety tak fajnie to nie ma.. Ale chociaż potestować DK można :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmuszają do kupienia Lich''a. Zastanawia mnie jeszcze jedno - czym się różnic DK zrobiony (od 55lvl) od takiego co postać lvlowaną od początku zmienić w DK? Czy coś pomyliłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się