Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 24.08.2009 o 19:18, marc95x napisał:

Granie na prywatnych serwerach jest nielegalneeeee???


A widziałeś gdzieś informację, żeby Blizzard udostępniał oprogramowanie dla serwera za darmo? Każdy taki serwer jest nielegalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 19:18, marc95x napisał:

Granie na prywatnych serwerach jest nielegalneeeee???

Nie zdziwiło cię to, że 11mln ludzi płaci co miesiąc jakieś 40zł, a nie gra porostu na prywatnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 19:18, marc95x napisał:

Granie na prywatnych serwerach jest nielegalneeeee???


<lol2>

Czy śłyszeliści, może o tym aby Blizz szukał ludzi znających język nasz? Na stronie Blizzarda szykają znających polski do supportu itd. Może spolszcza WoW''a?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt Ci nie odpowiedział, bo ten news jest sprzed paru miesięcy i większość w tym wątku zgodnie doszła do wniosku, że nie będzie żadnego spolszczenia, a ci ludzi są zatrudniani na potrzeby supportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 19:18, marc95x napisał:

Granie na prywatnych serwerach jest nielegalneeeee???


a) nielegalne
b) debilne
I o ile pierwszy argument mało komu przemawia do rozumu (biorąc pod uwagę skalę piractwa na świecie), o tyle drugi to inna sprawa:
- niedziałające questy (rozumiem, że dla ciebie expienie do 80, a, przepraszam, 70 poprzez zabicie kilkudziesięciu tysięcy mobów jest ciekawe, ale gwarantuję, że niezbyt efektywne)
- szajsowaty end-game: nieoskryptowane instancje, więc potężny boss, który w oryginalnym WoW-ie składa się z wymagającej taktyki, na privach używa 1 ataku...
- Średnia ilość osób na serwerze kilkunastokrotnie mniejsza od globala...
- Zero rozwoju świata. Wiesz, że na globalu nie bez powodu co chwila dochodzą patche? I wprowadzają nowy content? Na privach tego NIE ma.

Swoją drogą, opis tego serwa, co podałeś, to mnie po prostu zatkał :P
* 35x Experience
LOOOL. Czyżbym się nie mylił z niedziałającymi questami, że coś takiego tam jest?
* 35x Loot
Ciekawie musiałaby wyglądać walka z takim Illidanem - jakieś 105 tokenów T6 powinien dropić...
* 30x Reputation / Honor
Co jest tak bez sensu, jak tylko się da. Zero wyzwania, sam pamiętam, jak na Guardiany w TBC zbierałem honor przez kilka tygodni...Tutaj widzę w 1 dzień się da.
* Wszystkie instancje są uproszczone lub będą & Z racji iż jest to serwer PvP!!
Uproszczone zapewne oznacza, że w większości niesprawne ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 20:00, ziptofaf napisał:

- szajsowaty end-game: nieoskryptowane instancje, więc potężny boss, który w oryginalnym
WoW-ie składa się z wymagającej taktyki, na privach używa 1 ataku...

Klamiesz, instancje sa pewnie duzo trudniejsze niz na serwerach blizzarda, gdyz inaczej po co ludzie na forum jakiegos priva chwaliliby sie first killem ostatniego bossa w uk pol roku po premierze dodatku?! (tak, to autentyk)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 20:19, miszcz929 napisał:

Klamiesz, instancje sa pewnie duzo trudniejsze niz na serwerach blizzarda, gdyz inaczej
po co ludzie na forum jakiegos priva chwaliliby sie first killem ostatniego bossa w uk
pol roku po premierze dodatku?! (tak, to autentyk)


Hmmm, może dlatego, że wcześniej tego bossa w ogóle nie było, privy w końcu nie nadążaja za Blizzardem (biorąc pod uwagę, że ciągle mają tam patch 2.4.3). Jak można wyczytać w necie, także na podstawie priva:
"A gdy był shatter, to po prostu wciskaliśmy alt+f4 i wracaliśmy po, w ten sposób unikaliśmy tego ataku". W porównaniu do globca to spore ułatwienie ;)
Albo jak wspominał mój znajomy, który przed przejściem na globala grał na privie, to ponoć udało mu się Illidana zabić w 5 osób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 14:48, Jeggred napisał:

>
C''Thun w Ahn''Qiraj 40-osobowym.

Patrz nie wiedziałem, że boss w AQ40 też był jednym z Old Gods... pewnie dlatego bo byłem tam może raz w życiu i to chyba tylko do pierwszego bossa doszliśmy xd. Ale taki był urok starego WoWa :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zerknij na to, cytuje new os nowym dodatku:

''''Blizzard zapowiedział nowy dodatek o nazwie Cataclysm, jest to III z kolei dodatek do gry World of Warcraft. Zapraszamy do obejrzenia Trailer-a (naprawdę warto):''''

Racja, warto zobaczyć, bo i tak nie pogracie ;)

O jeszcze jedno znalazłem, kary :D :
• Ćwiczenie skila broni na missujących / zbugowanych mobach – wyzerowanie skili we wszystkich typu broniach.
• Bugowanie i wszystko co jest z tym związane.np(totem of spirits) ban od 12 - 48h
I doszukaj się tu logiki ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

40zł za granie 1 miesiąc czy 40$??? Bo jak 40 ZŁ to kupie se oryginała... bo w empiku chyba po 74,99zł jest
Słyszałem że blizzard dał 10 darmowych dni na próbę, czy to prawda? Bo chciałbym zobaczyć jak się gra na globalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 22:26, Grodhar napisał:

Mam problem chcę zamówić karte pre paid online ale na gram produkt jest nie dostępny, jaki sklep możecie polecić ?


allegro.pl

poważnie. Sam tam pre paidy kupuję i ani razu się nie przejechałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 22:21, marc95x napisał:

40zł za granie 1 miesiąc czy 40$??? Bo jak 40 ZŁ to kupie se oryginała...
bo w empiku chyba po 74,99zł jest

http://www.gram.pl/sk5_8AfkHO4_World_of_Warcraft_karta_pre_paid_online.html - to starcza na 2 miesiące grania, można upolować nieco taniej na Allegro np.
http://allegro.pl/item718929937_world_of_warcraft_60_dni_pre_paid_wow_eu_prepaid.html
Co daje nam kwotę ok. 41 zł miesięcznie.

Dnia 24.08.2009 o 22:21, marc95x napisał:

Słyszałem że blizzard dał 10 darmowych dni na próbę, czy to prawda? Bo chciałbym zobaczyć
jak się gra na globalu.

Tak, to prawda.
http://www.worldofwarcraft.com/burningcrusade/trial/index.html
Tylko to troszkę będzie się ściągać ^^
Fakt, że jeżeli ci się spodoba, to (poprawcie mnie o ile się mylę) trzeba potem kupić pełnoprawną podstawkę (najlepiej od razu z dodatkiem Burning Crusade, przy okazji jest tam też 30-dniowy abonament).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 22:26, Grodhar napisał:

Mam problem chcę zamówić karte pre paid online ale na gram produkt jest nie dostępny,
jaki sklep możecie polecić ?


Mają dosyć tanio: http://sklepwow.pl/

A co do prywatnych serwerów - wiem jak tam jest, mam trochę znajomych którzy grają na takich i po prostu to jest psucie sobie zabawy i przyjemności z gry ponieważ:
- cały świat (serwer) jest emulowany, to znaczy że nic nie jest tak jak oryginalnie w grze - inne zachowania mobów, błędy w questach, błędy w obliczeniach statystyk obrażeń i setek innych, błędne skrypty, nieprzewidywalny drop, nieprzewidywalne crashe, lagi, cofnięcia stanu gry, a to wszystko powoduje rozbicie balansu między klasami, CHEATY, łatwość w zdobyciu super przedmiotów itd można wymieniać. To wszystko niszczy tą grę i po prostu gra jest nudna. Owszem są serwery które starają się emulować tzw. Blizzlike czyli najwierniej jak się da to co na oficjalnych serwerach, jednak nigdy to nie będzie tak dobre i tak fantastyczne jak zabawa na oryginalnym opłaconym serwerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że była tu mowa o jakiś "pre paid''ach" czy tylko w ten sposób można przedłużać grę czy można bezpośrednio przelewać pieniądze z konta na konto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się