Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Szlag mnie zaraz trafi. Dzwonię na darmowy nr Blizza ze skype. Łączy się i gada mi w różnych jezykach że żeby połączyć się z konsultantem muszę nacisnąć 1. Tak robie ale nic sie nie dzieje. Pomocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2010 o 01:46, DemoBytom napisał:

Omg.. Solo attempt at Rotface:
http://www.youtube.com/watch?v=I-RuY0n1wQA


Jedno mnie na tym filmiku zaciekawiło: dlaczego ten piesek po drodze po prostu znika? o.o I dlaczego boss pojawia się jakby z opóźnieniem? To mi trochę śmierdzi private serverem, chyba że czegoś nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2010 o 13:21, Azvar napisał:

> Omg.. Solo attempt at Rotface:
> http://www.youtube.com/watch?v=I-RuY0n1wQA

Jedno mnie na tym filmiku zaciekawiło: dlaczego ten piesek po drodze po prostu znika?
o.o I dlaczego boss pojawia się jakby z opóźnieniem? To mi trochę śmierdzi private serverem,
chyba że czegoś nie wiem :)

A dlaczego dk wygladal jakby byl na stealthie do momentu spotkania bossa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2010 o 13:21, Azvar napisał:

o.o I dlaczego boss pojawia się jakby z opóźnieniem? To mi trochę śmierdzi private serverem,
chyba że czegoś nie wiem :)

Czegoś nie wiesz. I jest to możliwe tak jakby już od Vanilli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2010 o 13:35, Hydro2 napisał:

> > Omg.. Solo attempt at Rotface:
> > http://www.youtube.com/watch?v=I-RuY0n1wQA
>
> Jedno mnie na tym filmiku zaciekawiło: dlaczego ten piesek po drodze po prostu znika?

> o.o I dlaczego boss pojawia się jakby z opóźnieniem? To mi trochę śmierdzi private
serverem,
> chyba że czegoś nie wiem :)
>
A dlaczego dk wygladal jakby byl na stealthie do momentu spotkania bossa?

Invinsibility Potion, nauczcie się czytać kur** description ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2010 o 15:07, Saref napisał:

/ciach/

A piesiek znika dlatego:) -> http://www.wowhead.com/item=3823 dla Hydro2 tez to jest
raczej odpowiedz:)


A dla mega retardów, podczas działania potka nie widzisz niczego z normalnego świata, jedynie innych na invisiblity. Swoją drogą, taki fajny pomysł a bliz go tak skopał, imo powinien stanowić jakiś ułamek tej gry, i żeby więcej się w tym świecie działo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2010 o 22:10, the_bishop napisał:

jak w x-perlu wyłaczyc party frame podczas rajdu?
standardowo poprzed wejscie w interface nie działa.

Koło mini mapki jest ikonka- wchodzisz, zakładka Raid. Potem już sobie poradzisz;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moglibyście polecić jakiś fajny serwer pve lub rp pve, na którym gra trochę polaków i nie spotyka się (względnie) chamstwa? Chcemy grać po stronie sojuszu (chyba że macie też coś ciekawego dla hordy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, ostatnimi czasy 90% osób których spotykam u mnie na serverze to po prostu retardy, lub "pr0" którzy i tak ch** wiedzą (full t10 za daily hc; zgemowany spirit/int/crit shamanem; dk z arp; ludzie kupujący arena carry). Czy to może ja jestem już tak pro, że inni po prostu tacy się wydają? Jak jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem już załamany, czas chyba kończyć z tą grą, abonament jest chyba za tani. Blizz powinien wprowadzić szybki test na IQ zanim ktoś wejdzie na jakiegokolwiek randoma, albo napisze coś na generalnych kanałach.

Na podstawie tego TYLKO TEGO co spotkało mnie dzisiaj, jakieś 2 godzinki gry, trochę mainem i trochę tankowym altem, muszę wam powiedzieć, że:

DK:
-blood to nie DPS spec!
-runic power jest jednak po to, żeby go używać!
-death gripa używamy na caster''ach i ranged''ach, reszta podbiegnie sama!
Warlock:
-VW naprawdę ŹLE sprawdza się na heroicach.
-soulstonujemy HEALERA, nie ku*** siebie!
Rogue:
-combat to jednak najgorszy spec do levelowania
-instant poisony używamy TYLKO gdy jesteśmy w assasination, w innym wypadku wound poison sprawdza się lepiej, gdyż wchodzi praktycznie dwukrotnie częściej, sprawa zmienia się na 80 lvl, gdzie używa się już deadly
Shaman:
-pve enha? windfurry na main handzie, flametongue na offhandzie, nie ma innych kombinacji
Hunter:
-też się cieszę że jesteś BM (który stracił swoje zalety jakieś 3 patche temu) i masz nowego peta, ale wyłącz pier****** growl''a!
-distractive shot - źle, missdirection - dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z wieloma poruszonymi tu kwestiami zdecydowanie przesadzasz.

DPS ma w heroicach:
-nie ściągać aggro z tanka
-nie pullowac dodatkowych grup mobów

Dodatkowo w rajdach:
-znać taktykę i umieć ją zastosować

Oczekiwanie czegoś więcej to przegięcie, do gildii sobie z tym idź. xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego najlepiej logować się tylko na raidy:P ja już dawno dałem sobie spokój z tym całym syfem, jak dawniej grało się koło 50 h tygodniowo to teraz jest tylko log on 10 min przed raidem, raid, hs z insty po raidzie i log off i wychodzi koło 15 h tygodniowo;) bez żadnych nerwów, gra sprawia przyjemność itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dk z arp;

Tu się musze nie zgodzic ;). Dk gemujący się w arp jest jak najbardziej sensowny we froscie, który ma największy dmg z broni z trzech dpsowskich drzewek:). Też się nie zgodze,ze hunter w BM jest ble:P. Imo BM przez wielu hunterów jest niedoceniany, sam osobiście znam paru hunterów grających w bmie i mających niesamowity wręcz dps (poza tym zaletą bm''a jest niesamowity burst dmg co przy missdirectcie znacznie pomaga tankom nabić aggro:P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2010 o 23:57, Grodhar napisał:

DK:
-blood to nie DPS spec!


Um, od kiedy? Może nie jest to obecnie najlepszy spec do dpsu, ale radzi sobie całkiem dobrze.

Dnia 28.05.2010 o 23:57, Grodhar napisał:

-runic power jest jednak po to, żeby go używać!


O ile nie ma wolnych run.

Dnia 28.05.2010 o 23:57, Grodhar napisał:

-death gripa używamy na caster''ach i ranged''ach, reszta podbiegnie sama!


DPS w ogóle nie powinien używać DG, tankowie tego nie lubią. Tank może sobie używać na czym chce, dopóki trzyma moby na sobie.

Dnia 28.05.2010 o 23:57, Grodhar napisał:

-instant poisony używamy TYLKO gdy jesteśmy w assasination, w innym wypadku wound poison
sprawdza się lepiej, gdyż wchodzi praktycznie dwukrotnie częściej, sprawa zmienia się
na 80 lvl, gdzie używa się już deadly


Mówisz o levelowaniu? Niech sobie używa czego chce.

Dnia 28.05.2010 o 23:57, Grodhar napisał:

-też się cieszę że jesteś BM (który stracił swoje zalety jakieś 3 patche temu) i masz
nowego peta, ale wyłącz pier****** growl''a!


Powiedziałeś mu o tym? Ja gdy sobie zagrałem pierwszy raz hunterem w instancji, też o tym zapomniałem. Po prostu nie pamiętałem że pet ma growla w ogóle. Tank poprosił, wyłączyłem, nie było problemów. Nie każdy musi znać daną klasę na wylot.

Dnia 28.05.2010 o 23:57, Grodhar napisał:

-distractive shot - źle, missdirection - dobrze!


Ogólnie zgoda. Wielu hunterów powinno zapomnieć że ma DS. Niektórzy jednak potrafią z niego korzystać odpowiednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2010 o 23:57, Grodhar napisał:

Jestem już załamany, czas chyba kończyć z tą grą, abonament jest chyba za tani. Blizz
powinien wprowadzić szybki test na IQ zanim ktoś wejdzie na jakiegokolwiek randoma, albo
napisze coś na generalnych kanałach.

Byles na battlegroupie broznbeardu/mazrigosa/kul tiras? Vindication to przy tym pikus, wlasnie lvluje priesta i oto co spotkalem.

Druid
-kuzwa tank role to nie stanie w miejscu i spamowanie wrathem by moby cie bily
-fucking ninja
-tank to nie dps na jednego moba
-cloth itemy mi jeszcze podwalasz?
-nie, boss jest tam, kurde czemu go omijasz jak cala grupa chce go lac?
-zacznij healowac ffs
Hunter
-cloth itemy z int i mana regen- ku*** hunter to nie caster, ale jak masz heirloomy to lepiej sie nie przyznawaj, ze to alt
-melee huntardy
-ninja
-wylacz kuzwa growla
-wiesz masz cos takiego jak luk, luk- tym strzelasz
Paladyn
-ta, fajnie, ze jestes w holy i mozesz sie sam leczyc, ale 2 hand to nie do tankowania
-trzymaj aggro
-kurde czy ja musze tankowac w bance?

I ogolnie
-ja jestem healerem, ty dpsem, wiec ja healuje, a nie ty....
-skoro wybrales tanka to tankuj, a nie dpsuj
-stezenie ninja na grupe wynosi 1-2...
polowa jest z mazrigosa...

No Grodhar dalej myslisz, ze jest zle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się