Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Jak się znalazłeś na Mazri? :P Kiedyś to był serwer PvP z 95% populacji Hordy, dlatego zrobili go PvE by zachęcić więcej Ally i przywrócić "balans" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2010 o 11:11, DragonLord napisał:

Zaś w North Min/Herb w ogóle traci sens. Tam praktycznie tylko latasz, a ja nie wyobrażam
sobie zmieniać co chwilę tracking, nawet zbindowany na myszce byłby mordęgą.

A ja tak robiłem! :P Nie zmieniasz co chwilę - mam addona, który pokazuje gdzie mogą być node''y na minimapie - często jest tak, że herby nie są w pobliżu veinów, więc zmieniasz tracking co kilka/kilkanaście sekund ;D
Jak farmiłem to macro na switch tracking wrzucałem chyba na "E" lub myszkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe ja praktycznie spamu związanego z wowem nie dostaję, na żadną ze swoich 3 skrzynek mailowych (tylko reklamówki sklepu z koszulkami)..
Za to przychodzi scam na konto.. mojej mamy, z którym w sumie nie mam kompletnie nic wspólnego..
Ostatnio jej tam zaglądałem i z krzesła spadłem, że "Blizz" ją ściga.. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2010 o 17:06, Azvar napisał:

IMO Blizzard powinien to rozwiązać tak, że logując się na konto widzimy wiadomości od
Blizza, wtedy łatwo można się połapać czy scam czy nie. Mogłoby to być zarówno in-game
w formie mailboxa, a także w zarządzaniu kontem w jakiejś zakładce.


Heh, no przydałaby się jakaś skrzynka bezpośrednio na koncie b.netowym. Choć ja osobiście nie mam takiego problemu - na moim koncie gmailowym praktycznie nie mam w ogóle spamu. Natomiast na moje stare konto na onecie, dostałem ostatnio spam, teoretycznie od NCSoftu...

Tak czy siak - co do bety, podejrzewam że sytuacja będzie podobna do tej z bety Starcrafta 2 - osoby które dostaną się z opt-ina, po prostu będą mogły zobaczyć Cataclysm na swoim koncie battle.netowym, a mail będzie tylko elementem informacyjnym. A jeśli ktoś z jakiejś innej okazji dostanie klucz, to nic nikomu nie szkodzi wejść na battle.net samemu (nie klikając w link) i spróbować go tam wklepać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2010 o 11:07, Net_com napisał:

Mogę zrobić tak , że kupie tylko podstawkę z pre-paidem na 30dni , a kolega pożyczy mi
oba dodatki ? I czy to będzie działać ?

Dodatki są przypisane do konta, więc raczej nie:P Chyba, ze kolega odda Ci swoje konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2010 o 11:07, Net_com napisał:

Mogę zrobić tak , że kupie tylko podstawkę z pre-paidem na 30dni , a kolega pożyczy mi
oba dodatki ? I czy to będzie działać ?


Jeśli kupisz podstawkę to będziesz miał podstawkę i tyle. Reszta nie zadziała bo każdą część musisz zarejestrować i przypisać do konta, a te od kolegi są przecież na jego koncie. Pożyczenie nic Ci nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2010 o 11:14, In_The_End napisał:

> Mogę zrobić tak , że kupie tylko podstawkę z pre-paidem na 30dni , a kolega pożyczy
mi
> oba dodatki ? I czy to będzie działać ?
Dodatki są przypisane do konta, więc raczej nie:P Chyba, ze kolega odda Ci swoje konto.

Opłaca się wogóle kupować samą podstawkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Battle chest, który zawiera podstawkę, pierwszy dodatek i 30 dni darmowej gry jest obecnie śmiesznie tani. Potem trzeba kupić wotlk i do listopada, kiedy będzie premiera kolejnego rozszerzenia zdążysz spokojnie dobić postacią do 80 lvl:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2010 o 17:57, Los_Emilos napisał:

Chodzi o to że gram na Mazrigos (serwer PvE) i horda atakuje nas, nawet w miastach należących
do alliance.


Przecież jeśli masz wyłączony PvP to nic ci nie mogą zrobić. Olać ich, niech sobie zdobędą achievementa/co tam chcą, wtedy szybciej sobie pójdą.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2010 o 12:34, Net_com napisał:

Opłaca się wogóle kupować samą podstawkę ?


Jeżeli dopiero zaczynasz, to tak. Ale lepiej od razu kupić Battlechesta, który zawiera TBC. WotLK możesz sobie kupić dopiero jak wbijesz 68 lvl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2010 o 13:41, Azvar napisał:

> Opłaca się wogóle kupować samą podstawkę ?

Jeżeli dopiero zaczynasz, to tak. Ale lepiej od razu kupić Battlechesta, który zawiera
TBC. WotLK możesz sobie kupić dopiero jak wbijesz 68 lvl :)

A dużo jest polskich gildii i czy jak znam angielski na średnim poziome to czy warto grać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2010 o 15:04, Net_com napisał:

A dużo jest polskich gildii i czy jak znam angielski na średnim poziome to czy warto grać ?


Najlepiej ściągnij darmowego triala (link w przypiętym poście) i sam sprawdź.
Wszyscy tu zebrani grają, więc chyba warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2010 o 15:04, Net_com napisał:

> > Opłaca się wogóle kupować samą podstawkę ?
>
> Jeżeli dopiero zaczynasz, to tak. Ale lepiej od razu kupić Battlechesta, który zawiera

> TBC. WotLK możesz sobie kupić dopiero jak wbijesz 68 lvl :)
A dużo jest polskich gildii i czy jak znam angielski na średnim poziome to czy warto
grać ?

Warto, przynajmniej będziesz miał okazje podszkolić trochę użytkową znajomość języka.

Polskie gildie generalnie są, choć o konkrety musiałbyś pytać się graczy z poszczególnych serwerów. U mnie na przykład (Saurfang) są 3, które dość często się spotyka. Choć w zasadzie to ja bym nie polecał grania w polskiej gildii, w końcu nie bez powodu nikomu w ciągu 3 lat gry nie powiedziałem skąd jestem i jakoś dobrze na tym wychodzę. : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2010 o 15:16, DemoBytom napisał:

> A dużo jest polskich gildii i czy jak znam angielski na średnim poziome to czy warto
grać ?

Najlepiej ściągnij darmowego triala (link w przypiętym poście) i sam sprawdź.
Wszyscy tu zebrani grają, więc chyba warto?

Sprawdze triala , a za prawdziwą grę się zabiorę w wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grafika jaką podczas grania w WoWa.Problem z grafika pojawił się w momencie gdy patcowałem gre z wersji 3.1.3 do 3.2.0 i potem sytuacja nie uległa zmianie gdy wgrywałem wyzsze patche.NIe wiem czemu komputer niechce mi tego wysiwetlac.jak ktos ma pomysl co z tym zorbic zeby dziaalo

20100603153517

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2010 o 15:36, maciuu napisał:

Mam problem z grafika jaką podczas grania w WoWa.Problem z grafika pojawił się w momencie
gdy patcowałem gre z wersji 3.1.3 do 3.2.0 i potem sytuacja nie uległa zmianie gdy wgrywałem
wyzsze patche.NIe wiem czemu komputer niechce mi tego wysiwetlac.jak ktos ma pomysl
co z tym zorbic zeby dziaalo


Poczytaj FAQ, szczególnie punkt pierwszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się