Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Ostatno dodalem sobie do konta Authenticator na kompa nie wiem czemu generowane kody nie wchodza za pierwszym razem po zalozeniu udalo sie zalogowac potem nie ma efektow prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2011 o 21:22, orzech76 napisał:

Ostatno dodalem sobie do konta Authenticator na kompa nie wiem czemu generowane kody
nie wchodza za pierwszym razem po zalozeniu udalo sie zalogowac potem nie ma efektow
prosze o pomoc


Kody są jednorazowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2011 o 21:38, Grodhar napisał:

Kody są jednorazowe.

To wiem ale za kazdym razem jak probuje sie zalogowac to generuje inny kod ,i nie dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2011 o 21:41, orzech76 napisał:

To wiem ale za kazdym razem jak probuje sie zalogowac to generuje inny kod ,i nie dziala


Jak masz na telefonie token to zrób synchronizacje ( zdaje się nacisnąć trzbea #, internet wymagany jest). Inaczej nie wiem dlaczego tak sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2011 o 22:41, Okopolitan napisał:

Jak masz na telefonie token to zrób synchronizacje ( zdaje się nacisnąć trzbea #, internet
wymagany jest). Inaczej nie wiem dlaczego tak sie dzieje.


mam na komputerze, a co do tego co piszesz dalej to wlasnie tak robie naciskam # i nic zalamany jestem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2011 o 22:42, orzech76 napisał:

mam na komputerze, a co do tego co piszesz dalej to wlasnie tak robie naciskam #
i nic zalamany jestem ;/


No jak masz na kompie to wystarczy, że uruchomisz raz jeszcze token ( zakładam, że masz na jakimś emulatorze Jay, wtedy jak zainstalujesz raz jeszcze to zmienia numer seryjny) i on zmieni numer seryjny i wtedy masz klapę. Sprawdź czy numer seryjny jak emulujesz masz taki sam jak na koncie BN. Jak masz inne to masz problem. Musisz pisać do blizza by Ci usunęli Token z konta. A to przeważnie trwa z 2-3 tygodnie łącznie z wysyłaniem skanem dowodów, cd-keyów i tak dalej. Jak konto jest kupione i nie masz skanów dowodów osobistych to się możesz pożegnać z kontem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2011 o 22:42, orzech76 napisał:

mam na komputerze, a co do tego co piszesz dalej to wlasnie tak robie naciskam #
i nic zalamany jestem ;/


Nie ma wersji battle.net Authenticator na kompa. Jest w wersji na iPhone, na telefony komorkowe oraz specjalny token. Mowiac krotko - mozesz miec problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2011 o 22:42, orzech76 napisał:

/ciach

Wygląda mi raczej na to, że ściągnąłeś jakiegoś keyloggera, bo naprawdę nie ma Authenticatora na kompa... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem, może być Auth na komputerze. Wersja Mobile, która jest emulowana na jakiejs platformie Javy :) Oczywiście coś takiego jest nie wpspierane przez Blizza.

Oczywiście jak mówi Wojman mógł to być keylogger :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Mnie kiedyś ukradli konto i założyli Authenticator. Jedyne wyjście to jest napisać do supportu, ale jeśli chcesz mieć to zrobione szybciej- zadzwoń. Nie powinno być problemu, jeśli podasz dane z konta i wylegitymujesz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zostałem hackowany, a więc użyłem opcji odzyskania konta itd aż wreście odzyskałem konto na BN i wszystko potwierdziłem, lecz moje konto w wow jest zbanowane. Wiecie może dlaczego moje konto zostało zbanowane i jak mogę je odzyskać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2011 o 16:01, Gallbaroquo napisał:

Zostałem hackowany, a więc użyłem opcji odzyskania konta itd aż wreście odzyskałem konto
na BN i wszystko potwierdziłem, lecz moje konto w wow jest zbanowane. Wiecie może dlaczego
moje konto zostało zbanowane i jak mogę je odzyskać?


Złodziej prawdopodobnie wykorzystał konto do spamowania na czacie i reklamowania usług sprzedaży golda. Napisz do Blizza - gdy wyjaśnisz co się stało powinni cię odbanować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukając na stronie WoW''a informacji o WoW Mobile Armory lub World of Warcraft Remote odkryłem że pierwsza aplikacja jest tylko na IPhone, natomiast druga na IPhone i Androida- niestety nie ma tam Symbiana którego posiadam. Po prostu poszukuje jakieś aplikacji dzięki której mógłbym czasami luknąć jak wyglądają moje aukcje (czy ktoś coś kupił a jak tak za ile) oraz jakieś informacje o gildii (kto doszedł, co zdobył itp) ale i tak najważniejsze jest AH.

Z góry dziękuje za jakieś informacje o tej aplikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2011 o 23:25, Los_Emilos napisał:

Z góry dziękuje za jakieś informacje o tej aplikacji.


wow armory zawiera wszystkie z tych info jak się zalogujesz.
Z dowolnego telefonu przez wbudowaną przeglądarkę powinieneś móc tam zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczył zadzwonić do biura blizzardowskiego w wowie i wszystko zrobili.

A teraz mam pytanie do Recruit a Friend. Co musi zostać spełnione aby to się powiodło? Chodzi mi już o proces wysłania do znajomego emaila i co on bedzie musiał wtedy kupić zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2011 o 15:29, Gallbaroquo napisał:

Wystarczył zadzwonić do biura blizzardowskiego w wowie i wszystko zrobili.

A teraz mam pytanie do Recruit a Friend. Co musi zostać spełnione aby to się powiodło?
Chodzi mi już o proces wysłania do znajomego emaila i co on bedzie musiał wtedy kupić
zrobić?

Postępuje zgodnie z instrukcjami w mailu.
Dodaje klucz od podstawki i gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2011 o 00:20, DemoBytom napisał:

> Z góry dziękuje za jakieś informacje o tej aplikacji.

wow armory zawiera wszystkie z tych info jak się zalogujesz.
Z dowolnego telefonu przez wbudowaną przeglądarkę powinieneś móc tam zajrzeć.


Jako takiego WoW Armory już nie ma, wszystko jest na stronie eu.battle.net/wow/ a jednak ona bardzo słabo jest przystosowana do odtwarzania na telefonie :/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2011 o 22:13, Los_Emilos napisał:

Jako takiego WoW Armory już nie ma, wszystko jest na stronie eu.battle.net/wow/ a jednak ona bardzo słabo jest przystosowana do odtwarzania na telefonie :/ .


właśnie dla testu zalogowałem się z telefonu na stronę battle netu. Bez problemu sprawdziłem stronę swojej postaci, gildii, sprawdziłem newsy/eventy, aukcje itd. więc nie widzę gdzie jest to złe przystosowanie? wystarczy opera mini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram huntem i chciałbym zrobić macro, które powodowałoby użycie Mend Pet i Misdirection na peta jedno po drugim. Jest taka możliwość ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2011 o 04:43, Bambadil napisał:

/ciach/

Jest... ;P
Spróbuj tego:
#showtooltip
/cast [@focus,help][help][@pet,exists] Misdirection
/cast Mend Pet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się