Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 24.02.2011 o 21:50, marc95x napisał:

Czyli jak? Śmiało TERAZ ;p zaczynać przygodę w wowa? Kupiłem keje ale nie wiem czy opłaca
się je wykorzystać ;p


Jeżeli ich jeszcze nie wykorzystałeś mogę cię zaprosić do world of warcraft z dostępnej mi opcji recruit a friend? dostanę bonusy za rekrutacje przyjaciela bla bla bla a ty tam dodatkowy exp jakbyśmy grali razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 23:33, Redjevel napisał:

Jeżeli ich jeszcze nie wykorzystałeś mogę cię zaprosić do world of warcraft z dostępnej
mi opcji recruit a friend? dostanę bonusy za rekrutacje przyjaciela bla bla bla a ty
tam dodatkowy exp jakbyśmy grali razem


Jesli masz konto PL to niestety tak fajnie nie ma. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy zmienić kraj...
Jak już parę razy pisałem w tym temacie
(osoba zaproszona może stworzyć konto na polskę)
dla przykładu mam 4 osoby przypisane wraz z podstawką i dodatkami a 3 kupiły prepaida tak więc 3 miechy dostałem.
Ale i tak przy 2 przydzieleniu mounta był bug gdzie moglem na wszystkie postacie go przyznać a i nawet dalej mogę :) (chociaż na wszystkich 10 postaciach mam rakietkę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2011 o 00:35, Redjevel napisał:

Wystarczy zmienić kraj...


O, faktycznie. Normalnie jak tylko stalem sie Niemcem to nowe opcje sie otworzyly przede mna (a mam ten komfort, ze moj brat mieszka w Niemczech i nie ma problemu, zebym podal jego adres). Coz na pewno skorzystam z mozliwosci jakie daje rekuratacja znajomych.

Isildur! Kupiles juz WoWa? Nie? To dobrze... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tya... Podobno prawo UE traktuje blizzardowskie RaF jak piramidę finansową. Chyba przydałaby się w tej sprawie jakaś petycja. :P


BTW, dżem dobry wszystkim. Pierwszy post na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MEh dobrze powiedziane, ale przynajmniej w tym przypadku tak nie jest, zapraszamy osobę która i tak by kupiła wowa, tylko że przy tej okazji my też zyskujemy.(1 miech i mount)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aye. Też mnie to irytuje, bo w Internecie pełno jest ofert na zasadzie piramidy i jakoś nie widzę żeby ktoś cokolwiek z tym robił. Co więcej, RaF nie ma żadnych ukrytych kosztów, wszystko jest tam wyjaśnione. Dlatego zastanawiam się, czy nie uderzyć np. do CDP o wsparcie w pisaniu petycji.

Dobrze chociaż, że można brać udział w konkursach graficznych, bo mnie akurat najbardziej to kręci. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko właśnie "może o to" Blizzard się postarał i w wybranych krajach ta usługa nie jest dostępna (być może z tego powodu) ale i tak nie wiem dlaczego Blizz "niby" nie udostępnił tego w naszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2011 o 01:34, Wojman napisał:

> Wystarczy zmienić kraj...

O, faktycznie. Normalnie jak tylko stalem sie Niemcem to nowe opcje sie otworzyly przede
mna (a mam ten komfort, ze moj brat mieszka w Niemczech i nie ma problemu, zebym podal
jego adres). Coz na pewno skorzystam z mozliwosci jakie daje rekuratacja znajomych.

Isildur! Kupiles juz WoWa? Nie? To dobrze... :)


Ja po maturce jestem skory komuś zafundować podstawkę wowa, pod warunkiem, że wyleveluje ze mną druida do 60 .:) Jacyś chętni ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2011 o 16:04, Ziloh napisał:

Ja po maturce jestem skory komuś zafundować podstawkę wowa, pod warunkiem, że wyleveluje
ze mną druida do 60 .:) Jacyś chętni ? :D


Ja mam WoWa, a jak chcesz pograc i wyelewolowac jakas postac to napisz do mnie na wojman@moderator.gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bóg Blizzard twierdzi, że jest problem prawny (prawo UE uznaje piramidy finansowe za nielegalne, a za taką piramidę uchodzą usługi typu RaF i SoR). W iluś tam krajach UE nie można korzystać z tych usług, ale jak wiadomo dostępne są np. w Niemczech - czyli da się dogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poniższa wiadomość zawiera informacje o rzeczach które zostaną wkrótce udostępnione w WoW. Nie czytać jak chcecie mieć niespodziankę.

Spoiler


W końcu Blizzard się szykuje do udostępnienia Old Ironforge. Lokacja jest właśnie przebudowywana i na serwerach testowych można ją zobaczyć! W końcu :)
http://www.youtube.com/watch?v=jHOUptYnz7s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Damn, chciałam mieć niespodziankę, ale nie mogłam się powstrzymać. Jestem ciekawa kiedy to będzie dostępne w grze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2011 o 20:05, Xantus napisał:

Spoiler


W końcu Blizzard się szykuje do udostępnienia Old Ironforge. Lokacja jest właśnie przebudowywana
i na serwerach testowych można ją zobaczyć! W końcu :)
http://www.youtube.com/watch?v=jHOUptYnz7s


Cóż, fajny smaczek, niemniej reszta "nowego" contentu nie wygląda tak zachwycająco. Zrobienie z ZG i ZA 5 manów uważam za powalony pomysł. Chętnie bym ujrzał coś nowego zamiast odświeżania starych miejsc a mają jeszcze trochę skrawków nieobecnego lądu w grze do wykorzystania. Ok, raid z Ragnarosem (na marginesie, skopali jego nowy model z tymi śmiesznymi nóżkami) jest nowy, ale i tutaj zabijamy tego samego bossa, tylko teraz z nową mechaniką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2011 o 21:52, Hydro2 napisał:

A propo, znowu Curse client sprzedaje darmowego trojana, więc lepiej go w ogóle nie używać


a mógłbyś to rozwinąć, gdyż mój klient jest jak najbardziej w porządku i na pewno niczym nie sieje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2011 o 22:43, DemoBytom napisał:

> A propo, znowu Curse client sprzedaje darmowego trojana, więc lepiej go w ogóle
nie używać

a mógłbyś to rozwinąć, gdyż mój klient jest jak najbardziej w porządku i na pewno niczym
nie sieje..

Po prostu dzisiaj radosnego dnia przy automatycznym uruchamianiu antywir, który nigdy wcześniej nie warczał na cursclienta oświadczył mi radośnie, że z niego poszedł trojan, tam przy okazji doszukał się kolejnego (to by mogło tłumaczyć jakim cudem ktoś mi wszedł w przeszłości na konto)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie programy ''trzecie'' są potencjalnie niebezpieczne. Szczególnie jeśli ingerują bezpośrednio w pliki gry. Nawet popularne toolbary do przeglądarek internetowych mogą, lecz oczywiście nie musza narazić użytkownika. Zdaje się, że Blizzard kiedyś zajmował się tym tematem i obszernie opisał problem.

Jeśli ktoś decyduje się na podobne ''ułatwienia'' robi to na własne ryzyko. Zawsze lepiej poświęcić chwilę na zrobienie czegoś samemu, dużo więcej czasu to nie zajmie - a ktoś uczulony na punkcie zabezpieczeń będzie spał spokojnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się