Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 07.07.2011 o 16:58, TigerXP napisał:

A ja sie z Toba nie zgodze, primo wlasnie lepszy sprzet powinien byc nagroda za ogar
w pvp, a nie stado botów które wczesniej czy pozniej bedzie latalo w tym samym sprzecie.
Najbardziej mi odpowiadalo to co kiedys bylo, offset wymagajacy rata i honoru + set wymagajacy
rata i arena points, naprawde nie wiem czemu z tego zrezygnowali

za ogar są tytuły oraz mount gladiatorski, +te 2.2k sety

Dnia 07.07.2011 o 16:58, TigerXP napisał:

Secundo, wg mnie honor farmi sie zbyt szybko, ten sam powód co wyzej, bociki grajace
czasami bg po góra dwóch tygodniach bedzie biegac w drugim co do jakosci sprzetu.
Jakby do tego dorzucic tragiczny wyglad wiekszosci setów to juz w ogóle trzeba by sie
pochlastac.

nie rozumiem, to nei chcesz botów na bg a chcesz wydłużyć proces "ubierania się"? przecież to wbrew logice bo wiadomo że im dłużęj zdobywanie honoru trwa tym więcej ludzi po prostu stara sie "odsiedzieć/odafkować" bg bo nie oszukujmy sie tylko jakiś masochista może czerpać frajde z gry postacią w zielakach z lvlowania z ludźmi którzy dawno już latają full epix, a tak przyjdą odfarmią co mieli odfarmić i albo grają bo lubią albo nie zapisują się na bg bo nie lubią a itemki już wyłapali więc po co im
win win jak to mówią

Dnia 07.07.2011 o 16:58, TigerXP napisał:

Tak czy siak bede gral bo uwielbiam pvp, ale obecne rozwiazania strasznie mnie rozczarowaly.

cieżko się gra przeciwko ludzikom na takim samym pułapie sprzętoowym....? ;P (jk, nie to że nubki w epikach zaczną ownić... dalej będą nubkami.... ale w epikach więc wszystko gra ;] jak sądze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2011 o 07:38, SoieR napisał:

cieżko się gra przeciwko ludzikom na takim samym pułapie sprzętoowym....? ;P


To nie ma nic do rzeczy, po prostu nie chcialbym zeby ludzie ogarniajacy jakos sie wyrózniali, na wiecej sposobów niz to jest obecnie mozliwe.
Do tego jeszcze te kupywanie conquestów za valory, masakra jakas. Jest masa ludzi którzy nie osagna 2.2k i nie kupia sobie elite, nie dostana mountów ale sa duzo lepszymi graczami niz zwykly przecietny bot, który farmi bg nie wiedzac o co w nim chodzi i wlasnie Ci ludzie powinni byc jakos wyróznieni, chociazby posiadaniem setu którego nie moze sobie kupic kazdy z brzegu odpowiednio dlugo farmiac areny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem z PvP polega na tym, że teoretycznie wszystkich powinny obejmować te same zasady. I ograniczanie dostępu do danego rodzaju sprzętu z jednej strony jest ok, bo służy on graczom, którzy i tak walczą tylko na określonym wysokim poziomie, ale z drugiej strony jeśli osoba z dostępem do niego wejdzie na "zero/low rating" bg czy arenę, to nagle tworzy się wielka przepaść, a to już sprawiedliwe nie jest. I prowadzi do nadużyć pokroju: sprzedam rating 2.2k za xx gold. Trochę podobnie było za czasów podstawki, w zasadzie nie istniał sprzęt do pvp, więc kiedy najlepsi raiderzy wchodzili na bg, to mimo że mogli nie mieć o tym aspekcie gry zielonego pojęcia i tak mieli ogromną przewagę nad innymi właśnie dzięki sprzętowi.

A od wyróżniania się są choćby tytuły czy mounty za pvp. Sam bardzo chciałbym mieć konika za 75 wygranych rgb, ale moja gildia niestety nie ma na to szans, niemniej wcale nie rwę włosów z głowy z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tym całym Leeroyem Jenkinsem ?

Bo znajomi coś mi znajomy mówi że jakiś nisko lvl typek atakuje jakiegoś moba z wsyszym lvlem od niego wykrzykując Leeeeeeeroy Jenkins i poczym jego postać ginie od jednego uderzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wymagane jest konto do kupna gier na keye.pl ? pytaja mnie tylko o maila i wybor banku.

tam nie ma czegos takiego jak ipko. wybierajac pko bede mogl przeslac pieniadze ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2011 o 19:05, Malevyn napisał:

nie wymagane jest konto do kupna gier na keye.pl ? pytaja mnie tylko o maila i wybor
banku.

konto nie jest konieczne

Dnia 11.07.2011 o 19:05, Malevyn napisał:

tam nie ma czegos takiego jak ipko. wybierajac pko bede mogl przeslac pieniadze ??

sprawdź posiadam konto gdzie indziej więc nie potwierdzę, zawsze możesz zapytać ich - mają czat i pomoc techniczną
owego czasu jak grałem w WoW - kupowałem tam PP i polecam ten sklep - szybka obsługa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce zakladac nowego tematu dlatego napisze tutaj.
Mam konto na battle.net (na tym koncie mam WoWa z wszystkimi dodatkami, Warcraft III Platynowa kolekcja oraz starcrafta II). Nie logowalem sie od... ok pol roku. Dzisiaj chcialem sciagnac warcrafta III bo plytke koledze pozyczylem.
Proboje sie zalogowac i nic... (konto mam zabezpieczone authenticatorem wiec nie ma mowy o tym ze ktos mi to konto ukradl)
Zmienialem juz w ciagu 10 minut 2 razy haslo i za kazdym razem widze to samo: Login failed.
Wiecie co to moze byc? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2011 o 11:24, Grodhar napisał:

Jako login wpisujesz email, a nie nickname, jak to kiedyś było.

Od czasu wprowadzenia nowego battle.netu zawsze trzeba było się logować mailem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2011 o 14:06, Inquis1t0r napisał:

> Jako login wpisujesz email, a nie nickname, jak to kiedyś było.
Od czasu wprowadzenia nowego battle.netu zawsze trzeba było się logować mailem.


No... Loguje sie mailem i nic... Konto jakby istnieje (bo skoro moglem odzyskac haslo...) ale nie moge sie zalogowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2011 o 14:39, Nevrac napisał:

> > Jako login wpisujesz email, a nie nickname, jak to kiedyś było.
> Od czasu wprowadzenia nowego battle.netu zawsze trzeba było się logować mailem.


No... Loguje sie mailem i nic... Konto jakby istnieje (bo skoro moglem odzyskac haslo...)
ale nie moge sie zalogowac...



z tego co teraz wyskakuje jest duzy tlok na bnecie ja tez dzisiaj nie moglem sie zalogowac nie wczytywalo mi stronki. pewnie dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się