Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 17.06.2006 o 21:27, szynka140 napisał:

cze, mam pytanie, czy Priest umie przywoływać jakieś stworzenia ?


Jeśli pytasz o stworzenia, które walczą razem z nim, po jego stronie - to nie (chyba, że*).
Takie stworzenia mają wyłącznie Hunter i Warlock (*oraz dowolna klasa posiadająca profesję inżyniera).

Dowolna klasa może przywołać stworzenia - maskotki (o ile je posiada) - np. papugę, kota, itp.
Takie maskotki służą wyłącznie ku ozdobie.
Są nagrodą za questy lub można je poprostu kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam duzy problem, gdy instaluje WoWa wyskakuje mi taki komunikat:
"Patch data is bad. (source CRC mismatch: 987064248/-1031771075) (BNUpdate::PTCApply)"
Instaluje gre z płyt ale mialem to samo gdy probowalem zainstalowac kilka dni wczesniej ze sciagnietego z internetu klieta gry. Mial ktos moze taki problem i moglby mi pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alarm zarzegnany, po wielu probach udalo mi sie zainstalowac a juz myslalem, ze kupilem ozdobe na pulke za 200 zl... :)

Gram na Dragonmw, jak juz pisalem kiedys, priestem undeadem.

Mam takie pytanie, jakie macie opuzinienie u mnie oscyluje miedzu 300 a 400 ms?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

300-400 to jeszcze nie tak duzo. nawet przy 600-700 da sie normalnie grac
zreszta nie patrz na ten blizowski lagskaner bo bardzo czeszto przekłamuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2006 o 09:04, roctez napisał:

Mam takie pytanie, jakie macie opuzinienie u mnie oscyluje miedzu 300 a 400 ms?

hmm sporo ja mam od 57-167/200. Może sprawdź czy nie masz pluskiew które spowalniają łącze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2006 o 10:07, L33T napisał:

> Mam takie pytanie, jakie macie opuzinienie u mnie oscyluje miedzu 300 a 400 ms?
hmm sporo ja mam od 57-167/200. Może sprawdź czy nie masz pluskiew które spowalniają łącze.


A jakie masz łącze?
Czy ja mając 512 kb/s też będę miał takie wyniki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2006 o 11:11, Patren napisał:

A jakie masz łącze?
Czy ja mając 512 kb/s też będę miał takie wyniki? :)

1mb :P ale qmpel ma 512 i ma coś koło 120-200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. Czy dzisiaj wychodzi jakiś patch? Bo mi ściąga Background Downloader jakiegoś patcha o wielkości 127 mb! Gram a tu takie coś sie ściąga.. Tym bardziej mnie to zastanawia że zwykle patch był wydawany w środe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2006 o 14:27, Stwór napisał:

Hmm.. Czy dzisiaj wychodzi jakiś patch? Bo mi ściąga Background Downloader jakiegoś patcha
o wielkości 127 mb! Gram a tu takie coś sie ściąga.. Tym bardziej mnie to zastanawia że zwykle
patch był wydawany w środe:)


To jest background downloader, zeby nie wszyscy sciagali tego samego dnia caly patch. Te 127 MB byly juz do sciagniescia prawie 2 tyg temu, a patcha ani widu ani slychu :(

PS. Chociaz mi sie jakos tam nie spieszy. Znow z patcha skorzysta tylko garstka ludzi z najwiekszych gildii :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2006 o 14:47, Volvox napisał:

To jest background downloader, zeby nie wszyscy sciagali tego samego dnia caly patch. Te 127
MB byly juz do sciagniescia prawie 2 tyg temu, a patcha ani widu ani slychu :(

PS. Chociaz mi sie jakos tam nie spieszy. Znow z patcha skorzysta tylko garstka ludzi z najwiekszych
gildii :(


Jasne rozumiem:) No nic mi sciaga i zaraz skonczy bo juz 86%!
Niestety to jest czasem ten ból że robią dodatki dla tych doświadczonych i wielkich gildi.. A my szaraczki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie: gdzie moge naprawic swoja bron? kiedy jestem u roznych handlarzy bronia to tam nie ma nigdzie opcji naprawienia przedmiotu, mozna tylko sprzedac lub kupic. dopiero zaczynam swoja przygode z WoW''em wiec prosze o wyrozumialosc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2006 o 15:07, Slave napisał:

mam pytanie: gdzie moge naprawic swoja bron? kiedy jestem u roznych handlarzy bronia to tam
nie ma nigdzie opcji naprawienia przedmiotu, mozna tylko sprzedac lub kupic. dopiero zaczynam
swoja przygode z WoW''em wiec prosze o wyrozumialosc :P

Hehe, jak już otworzysz okienko z vendorem patrz czy jest tam młotek na dole. Jeśli tak to kliknij w niego ^^ NIe każdy to może robić. Najlepiej jeśli znajdziesz Blacksmitha itp. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2006 o 14:47, Volvox napisał:

PS. Chociaz mi sie jakos tam nie spieszy. Znow z patcha skorzysta tylko garstka ludzi z najwiekszych
gildii :(

No ja gram magiem to mi się spieszy :) Ty chyba tez masz maga jeśli się nie myle(zamieszczałeś screena) a event + przedmioty za reputacje nowe (plus za haxydianów) mogą być naprawde przydatne :D
Niektóre nowe talenty poprostu wymiatają :) Przy resiście mam +350mana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytania:

Pytanie pierwsze: Ile dokładnie wynosi miesięczny abonament (30 dni, przy płaceniu kartą). Chodzi mi tu zarówno o cenę w Euro jak i średnią cenę w złotówkach, która jak rozumiem jest uzależniona od aktualnego kursu.

I drugie: Czy to prawda że po zakupie gry i założeniu konta, pierwszy miesiąc jest za darmo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2006 o 16:13, FortySix napisał:

Dwa pytania:

Pytanie pierwsze: Ile dokładnie wynosi miesięczny abonament (30 dni, przy płaceniu kartą).
Chodzi mi tu zarówno o cenę w Euro jak i średnią cenę w złotówkach, która jak rozumiem jest
uzależniona od aktualnego kursu.

I drugie: Czy to prawda że po zakupie gry i założeniu konta, pierwszy miesiąc jest za darmo
?


1. Jak płacisz kartą co miesiąc to płacisz 12.99 Euro, jak płacisz za 3 miechy z góry - 11.99 za miesiąc, a jak za 6 miechów - 10.99. Na złotówki to wychodzi około 50zł za miech . http://www.nbp.pl/Kursy/KursyA.html - codzienne kursy walut.

2. Tak to prawda. Ale musisz na początku i tak albo mieć karte pre-paid albo karte płatniczą. Przy pre-paid będziesz miał poprostu 3 miesiące grania a przy karcie za pierwszym razem nic ci niepobierze z konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się