Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 04.11.2006 o 13:30, gzmot napisał:

Mam pytanie?Dlaczego niemoge wejsc na swoje konto.Jak chce wpisuje swoje dane to mi pokazuje
ze niema takich danych a sa napewno bo sobie zapisalem w komie


Sprawdz czy dobrze wpisujesz (male/duze litery). Jesli dobrze to moze to oznaczac, ze ktos ukradl ci konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 00:13, Volvox napisał:

> Mam pytanie?Dlaczego niemoge wejsc na swoje konto.Jak chce wpisuje swoje dane to mi pokazuje

> ze niema takich danych a sa napewno bo sobie zapisalem w komie

Sprawdz czy dobrze wpisujesz (male/duze litery). Jesli dobrze to moze to oznaczac, ze ktos
ukradl ci konto.

CZe kto mi poda telefon do blizarda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 11:09, gzmot napisał:

CZe kto mi poda telefon do blizarda


Dla Polski nie ma numeru telefonu z którego możesz się dodzwonić do Blizzarda. Musisz do nich wysłać e-maila w swojej sprawie, np. wypełniając formularz tutaj:

http://www.wow-europe.com/support/webform/billingDefault.html?lan=en

To dotyczy WYŁĄCZNIE problemów dotyczących twojego konta. Jeżeli masz problem techniczny, poszukaj odpowiedniego formularza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 11:39, Michal256 napisał:

> CZe kto mi poda telefon do blizarda

Dla Polski nie ma numeru telefonu z którego możesz się dodzwonić do Blizzarda. Musisz do nich
wysłać e-maila w swojej sprawie, np. wypełniając formularz tutaj:

http://www.wow-europe.com/support/webform/billingDefault.html?lan=en

To dotyczy WYŁĄCZNIE problemów dotyczących twojego konta. Jeżeli masz problem techniczny, poszukaj
odpowiedniego formularza.


eee... Dzwoniłem do nich parę razy na infolinię i jakoś załatwiłem sprawę bez problemów. Jest to numer bezpłatny nie wiem jak takie połączenie traktuje Tepsa, ale jakoś nie zauważyłem jakiejś szczególnej różnicy w rachunku...

Co do numeru, to dzwoniłem tu: 0800 279 3909, plus kierunkowy do UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie.
Gram trochę w Wowa ...ale aktualnie zmieniam postać i pragnę tym razem stanąć po stronie hordy.
Jakie serwery pvp polecacie ? a może nie opłaca się grać na pvp ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde szlak mnie trafia:/pamietam jak gralem sobie w wowa lipcu i elegancko mi chodzilo wszystko(mialem triala).Mialem sobie nawet orginala kupic ale podkoniec wakacji mialem juz latency 3000:/i od tamtego czasu sprawdzam co miesiac i du.. caly czas latency nawet 7000 i po 30 s wywala mnie z serwera:/nie robilem nic a nic z kompem wiec nie wiem czemu wtedy bylo dobrze a teraz jest zle:/czy mial ktos cos takiego albo ktos moglby mi pomoc:/??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien że to nie twój dostawca internetowy? Przeprowadzałeś testy traceroute ? Nie masz jakiegoś kosmicznie niskiego limitu na upload? Zgłaszałeś to Blizzowi (jeżeli problem nie leży po stronie twojego providera) ? Próbowałeś zmieniać providera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 21:43, żyrafa napisał:

kurde szlak mnie trafia:/pamietam jak gralem sobie w wowa lipcu i elegancko mi chodzilo wszystko(mialem
triala).Mialem sobie nawet orginala kupic ale podkoniec wakacji mialem juz latency 3000:/i
od tamtego czasu sprawdzam co miesiac i du.. caly czas latency nawet 7000 i po 30 s wywala
mnie z serwera:/nie robilem nic a nic z kompem wiec nie wiem czemu wtedy bylo dobrze a teraz
jest zle:/czy mial ktos cos takiego albo ktos moglby mi pomoc:/??


Przedewszystkim skad masz neta jaki komp itd, dalej pomoc techniczna WoW-a może pomóc, mi pomogli na high latency.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, moze troche lamerskie..jak zmodyfikować menu? Kolesie mają na filmikach z 20 000 guzików.
Ja tez tak chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 12:47, gdc napisał:

Mam pytanie, moze troche lamerskie..jak zmodyfikować menu? Kolesie mają na filmikach z 20 000
guzików.
Ja tez tak chce :)


A wiec tak: klikasz Esc, wybierasz "Interface Options", potem zakladke "Advanced options". Tam mozesz sobie ustawic jakie action bary beda widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 09:23, T34 napisał:

Jeżeli miałeś triala w lipcu, to jak sprawdzałeś pod koniec wakacji? Skoro oryginała miałeś
kupić?

omg bo zakladalem caly czas triala jak nie rozumiesz

a neta to mam sieciowego i od wakacji do teraz raczej nic sie z predkoscia za duzo nie zmienialo:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.11.2006 o 13:08, żyrafa napisał:

a neta to mam sieciowego i od wakacji do teraz raczej nic sie z predkoscia za duzo nie zmienialo:/


Wg mnie to musi być wina twojego połaczenia, najlepiej skontaktuj sie z providerem.
Blizzowi zdarzają się problemy z lagami ale nie w takim ciągu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do kogoś z ekipy gram.pl. Czy przewidujecie przedświąteczne obniżki cen? Czytaj - Czy Wow będzie kosztował mniej niż 99 zł? Pytam, bo nie wiem czy już kupować czy trochę poczekać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się