Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 09.10.2005 o 18:00, Ciechan napisał:

> btw - jak moge "zamrozic" konto gdy wykorzystalem juz 23 dni z karty pre-paid?? - w stronie
zarzadzania kontem nigdzie takiej
> opcji nie znalazlem..., plz help me :(

Zamrożenie konta następuje automatycznie po wykorzystaniu dostępnej liczby dni znajdujących
się jeszcze na karcie.

czesc!!Mam pytanie?Co zrobic zeby skasowc konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy czy np moj rank 10 a zanim bedzie dodatek zapewne bedzie wyzszy zamieni sie na te punkty w BC czy bede je musial zbierac od poczatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 14:48, Gosu napisał:

Jestem ciekawy czy np moj rank 10 a zanim bedzie dodatek zapewne bedzie wyzszy zamieni sie
na te punkty w BC czy bede je musial zbierac od poczatku.


Raczej na nowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem, podczas grania w wowa co ok 1-10 min framerate tragicznie spada na ok. 30 sec i się nie da grac... jakiś tydzien temu wszytsko był ow porządku ? co może być przyczyną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 13:55, gzmot napisał:

> > btw - jak moge "zamrozic" konto gdy wykorzystalem juz 23 dni z karty pre-paid?? -
w stronie
> zarzadzania kontem nigdzie takiej
> > opcji nie znalazlem..., plz help me :(
>
> Zamrożenie konta następuje automatycznie po wykorzystaniu dostępnej liczby dni
znajdujących
> się jeszcze na karcie.
czesc!!Mam pytanie?Co zrobic zeby skasowc konto


Z tego co mi wiadomo, konta nie da się skasować. Próbowałem skasować, ale nigdzie nie znalazłem takiej opcji. No cóż... pozostało mi grać dalej w WoWa, i nie żałuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zalogować się na koncie i na samym dole "Cancel account" (czy coś takiego). Blizz tam wyraźnie daje do zrozumienia, że woleliby abyś do nich zadzwonił i powiedział, że naprawdę nie chcesz grać. Takiego konta nie da się odzyskać (chyba). Najlepsze jest to, że na konto się nie zalogujesz, ale oni tak go nie skasują (chyba po 6 miechach dopiero).

Honor pozostanie w BC oczywiście, jak i lvl :P Ale punkty trza nabijać od zera. Po prostu teraz za wygrane w PvP dostaniesz takie jakby pieniądze (tokeny), za które kupisz PvP itemy.

Co do tierów to fakt, że przydadzą się na początku przygody z BC, ale potem i tak zostaną zastąpione lepszymi quest rewardami. Jako przykład dam tu ring, który mogą stworzyć jewelcrafterzy, wymaga 66lvl i daje +42 stamina (najlepsze jest to, że to ZIELONY item, ciekawe jak epiki :P).

Wybieranie poziomu trudności instancu to absurd. Czasami jak idę to UBRS to zrobimy wszystko z Drakkim bez problemu, a czasem wipe''ujemy przy Rendzie. Wszystko zależy od grupy. Jak idę z kumplem to wiem, czy jest dobry, czy nie. Ala zazwyczaj idę z nieznajomymi. Co wtedy będzie w BC? Inni w grupie będą chcieli iść na łatwą, inni na trudną wersję tego instancu. 25 osobowe raidy to może dobry pomysł, ale wybieranie trudności - NIE. Ciekawe co z Caverns of Time. A jednym screenie widać tekst w stylu "You must first help Thrall in escape from Durnholde Keep to enter ..." No dobra, ale jak już to zrobię to potem będę tam mógł wrócić? Mam nadzieję, że tak. Inna sprawa, że to (chyba) tylko Horde instance, bo jak Ally może pomagać wodzowi Hordy (czyli przeciwnikowi). Kolejna sprawa, że z Durnholde Thrall uciekł sam (no, może z małą pomocą Tarethy :P).

BC budzi kotrowersje w niektórych sprawach, i zapewne wiele się zmieni (miejmy nadzieję) przed wyjściem pełnej wersji. Przesunięcie daty premiery to także dobry znak, że Blizz, chce wszystko mieć dopięte na ostatni guzik. A jak znając Blizza, to ten styczeń także nie jest pewny ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 22:51, CH1CKEN napisał:

Zalogować się na koncie i na samym dole "Cancel account" (czy coś takiego). Blizz tam wyraźnie
daje do zrozumienia, że woleliby abyś do nich zadzwonił i powiedział, że naprawdę nie chcesz
grać. Takiego konta nie da się odzyskać (chyba). Najlepsze jest to, że na konto się nie zalogujesz,
ale oni tak go nie skasują (chyba po 6 miechach dopiero).


To jest tylko anulowanie konta, nie jego kasowanie! Konto cały czas pozostanie na serwerach, będziesz mógł się na nie zalogować i będziesz mógł je przedłużyć. Dopiero po sześciu miesiącach Blizzard być może usunie konto (co wcale nie znaczy że to zrobi, z reguły starają się zostawiać konta jeżeli nie ma potrzeby ich usunięcia). Cancel account jest to jeden z najlepszych sposobów na zwrócenie uwagi Blizzardowi, gdy robią coś co się nie podoba graczom. Gdy nie dało się przez parę miesięcy zabić C''Thuna, członkowie większych gildi anulowali konta podając właśnie to za przyczynę, a hotfix pojawił się niedługo po tym. Podobnie było chyba niedawno przy rozwiązywaniu problemów neostrady.

Anulując konto nie blokujesz go automatycznie, po cały czas możesz dokończyć grę za którą masz opłacony czas. Potem jeżeli chcesz grać dalej, musisz konto przedłużyć. Można przestać grę bez anulowania konta (zwyczajnie anulując subskrypcje lub przestając wpisywać pre-paidy) i jest to wtedy rozumiane jako przerwa (po 6 miesiącach Blizzard być może usunie takie konto), lub anulować dając wtedy znak Blizzowi że masz zamiar skończyć z grą (po 6 miesiącach być może usuną konto, ale zwykle tego nie robią).

Dnia 03.11.2006 o 22:51, CH1CKEN napisał:

Honor pozostanie w BC oczywiście, jak i lvl :P Ale punkty trza nabijać od zera. Po prostu teraz
za wygrane w PvP dostaniesz takie jakby pieniądze (tokeny), za które kupisz PvP itemy.


W dodatku system honoru taki jaki jest teraz, zostanie zlikwidowany. Każdy będzie musiał zacząć gromadzić punkty od zera. Będzie można wybrać sobie tytuł, jeden z tych dotychczas zdobytych, który będzie widoczny przed imieniem twojej postaci (ale to tylko tak dla własnej satysfakcji).

Dnia 03.11.2006 o 22:51, CH1CKEN napisał:

Wybieranie poziomu trudności instancu to absurd. Czasami jak idę to UBRS to zrobimy wszystko
z Drakkim bez problemu, a czasem wipe''ujemy przy Rendzie. Wszystko zależy od grupy. Jak idę
z kumplem to wiem, czy jest dobry, czy nie. Ala zazwyczaj idę z nieznajomymi. Co wtedy będzie
w BC? Inni w grupie będą chcieli iść na łatwą, inni na trudną wersję tego instancu. 25 osobowe
raidy to może dobry pomysł, ale wybieranie trudności - NIE. Ciekawe co z Caverns of Time. A
jednym screenie widać tekst w stylu "You must first help Thrall in escape from Durnholde Keep
to enter ..." No dobra, ale jak już to zrobię to potem będę tam mógł wrócić? Mam nadzieję,
że tak. Inna sprawa, że to (chyba) tylko Horde instance, bo jak Ally może pomagać wodzowi Hordy
(czyli przeciwnikowi). Kolejna sprawa, że z Durnholde Thrall uciekł sam (no, może z małą pomocą
Tarethy :P).


Poziom trudności instancji - jak najbardziej TAK! W TBC będzie dużo instancji początkowo przeznaczonych do levelowania, ale na poziomie 70 zostało by już takich instancji 5 osobowych bardzo niewiele. Poziom trudności zwiększa ich ilość, tak że gra na tym poziomie zbyt szybko się nie znudzi. Jak nie będziesz miał teama na 25 osobowy raid, to bierzesz pięć osób i idziesz do jednej z takich instancji, odkrywać ją na nowo. W tej chwili w takim UBRS jedyne prawdziwe wyzwanie to quest na tier 0.5. W dodatku ma szczerą nadzieję że bossowie w instancji 5 osobowej na poziomie trudności wysoki, będą co najmniej dorównywały (najlepiej to przewyższały) trudnością Valthalaka z UBRS. W tej chwili dla raidujących graczy, w grze nie ma nic do roboty poza raidem (no, jest jeszcze PvP, ale nie o to mi chodzi). Z wyborem trudności gra będzie miała trochę więcej smaczku. Hardcorowe instancje na 5 i 10 osób to to czego w tej chwili w grze brakuje. A dodatek będzie nam w stanie to zapewnić. Co do pugów - prawie na pewno każdy pug będzie chciał iść na niższy poziom instancji, tak jak teraz nikt nie chce bić Valthalaka. Poziom trudny będziesz wybierał idąc własnym pewnym składem, nie z losową ekipą, tak samo jak nigdy nie szukasz pugu do Molten Core.

Dnia 03.11.2006 o 22:51, CH1CKEN napisał:

BC budzi kotrowersje w niektórych sprawach, i zapewne wiele się zmieni (miejmy nadzieję) przed
wyjściem pełnej wersji. Przesunięcie daty premiery to także dobry znak, że Blizz, chce wszystko
mieć dopięte na ostatni guzik. A jak znając Blizza, to ten styczeń także nie jest pewny ;P


Przesunięcie premiery było prawie pewne po wyjściu bety, raz że ta wersja pojawiła się bardzo późno, a dodatek potrzebuje parę miechów testów, nawet gdy byłby prowadzony bardzo intensywnie. A druga kwestia to z tego co mówi beta testerzy - w grze jeszcze wiele elementów nie jest w ogóle dostępnych. Ograniczenie levelowe do 67 (czyli na latające mounty nie wsiądziesz), nie da się wejść do wielu stref, większość instancji jest wciąż zamkniętych, a w tym co już jest udostępnione, sporo jest błędów. Dlatego Blizza czeka sporo roboty w czasie tych paru miechów do premiery dodatku. Zobaczymy jak to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 22:51, CH1CKEN napisał:

Zalogować się na koncie i na samym dole "Cancel account" (czy coś takiego). Blizz tam wyraźnie
daje do zrozumienia, że woleliby abyś do nich zadzwonił i powiedział, że naprawdę nie chcesz
grać. Takiego konta nie da się odzyskać (chyba). Najlepsze jest to, że na konto się nie zalogujesz,
ale oni tak go nie skasują (chyba po 6 miechach dopiero).

Honor pozostanie w BC oczywiście, jak i lvl :P Ale punkty trza nabijać od zera. Po prostu teraz
za wygrane w PvP dostaniesz takie jakby pieniądze (tokeny), za które kupisz PvP itemy.

Co do tierów to fakt, że przydadzą się na początku przygody z BC, ale potem i tak zostaną zastąpione
lepszymi quest rewardami. Jako przykład dam tu ring, który mogą stworzyć jewelcrafterzy, wymaga
66lvl i daje +42 stamina (najlepsze jest to, że to ZIELONY item, ciekawe jak epiki :P).

Wybieranie poziomu trudności instancu to absurd. Czasami jak idę to UBRS to zrobimy wszystko
z Drakkim bez problemu, a czasem wipe''ujemy przy Rendzie. Wszystko zależy od grupy. Jak idę
z kumplem to wiem, czy jest dobry, czy nie. Ala zazwyczaj idę z nieznajomymi. Co wtedy będzie
w BC? Inni w grupie będą chcieli iść na łatwą, inni na trudną wersję tego instancu. 25 osobowe
raidy to może dobry pomysł, ale wybieranie trudności - NIE. Ciekawe co z Caverns of Time. A
jednym screenie widać tekst w stylu "You must first help Thrall in escape from Durnholde Keep
to enter ..." No dobra, ale jak już to zrobię to potem będę tam mógł wrócić? Mam nadzieję,
że tak. Inna sprawa, że to (chyba) tylko Horde instance, bo jak Ally może pomagać wodzowi Hordy
(czyli przeciwnikowi). Kolejna sprawa, że z Durnholde Thrall uciekł sam (no, może z małą pomocą
Tarethy :P).

BC budzi kotrowersje w niektórych sprawach, i zapewne wiele się zmieni (miejmy nadzieję) przed
wyjściem pełnej wersji. Przesunięcie daty premiery to także dobry znak, że Blizz, chce wszystko
mieć dopięte na ostatni guzik. A jak znając Blizza, to ten styczeń także nie jest pewny ;P

Mam pytanie?Dlaczego niemoge wejsc na swoje konto.Jak chce wpisuje swoje dane to mi pokazuje ze niema takich danych a sa napewno bo sobie zapisalem w komie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko na chwilę i do zainteresowanych...wokalista grupy KoЯn,Jonathan Davis gra nałogowo w WoWa:).Jego gildia to Children of the KoЯn.Gra po stronie Hordy,ale jaką rasą,to nie wiem:).Dobra,nie zawracam wam więcej głowy:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 14:15, pres1990 napisał:

Czy wraz z dodatkiem będą dodawane jakieś nowe serwery

Zapewne tak, a jak nie to później na pewno. Chociaż po co wchodzić na nowy serwer jak się ma postać na innym. Wszystkie teraz obecne realmy zostaną zwiększone o 25% (powierzchnia gry i liczba graczy) po wyjściu BC. Zapewne większość i tak nie zauważy nowych realmów (jeśli będą) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol BTW jak sądze pewnie wielu "znanych" ludzi gra w WoWa. Horda FTW! Zapenwe gra na serwerach US, więc znikoma szansa by go "spotkać" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 15:05, CH1CKEN napisał:

lol BTW jak sądze pewnie wielu "znanych" ludzi gra w WoWa. Horda FTW! Zapenwe gra na serwerach
US, więc znikoma szansa by go "spotkać" :P


Horda jest suuuper, szczegolnie lezaca i nie ruszajaca sie juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 20:14, Draxvoxdor napisał:

A mam pytanie czy za granie w tą grę się coś płaci?


Yup, na nasze na miesiąc wychodzi około 53 zł. Jeśli weźmiesz od razu więcej, to ciut taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 14:48, Gosu napisał:

Jestem ciekawy czy np moj rank 10 a zanim bedzie dodatek zapewne bedzie wyzszy zamieni sie
na te punkty w BC czy bede je musial zbierac od poczatku.

Z tego co wiadomo na razie, system honoru ma się zmienić całkowicie. Będzie można go też zdobywać walcząc na arenach (zarówno walki między Hordą i Przymierzem, jak i walki "treningowe" między przedstawicielami tej samej strony).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się