Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 19.01.2007 o 15:09, Xard18 napisał:

ja mialem cos podobvnego na internet explorer zmienilem na firefox i poszło może spróbuj
tak - u mnie pomoglo 9 ja chciałe doladować konto tylko)


Dziś rano po prostu strona nie działała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 08:14, Air napisał:

> Mam problem musze przetopić Dark Iron Ore w Dark Iron Bar i teraz gdzie jest ten typ
w BRD
> ktory uczy tego bo wiem gdzie jest kuźnia ale nie moge znlaesc tego NPC
W miejscu gdzie pojawiają się duchy w BRD, komnata jak idziesz na Imperatora lub jak robisz
quest na Onyxie


Q skąd się bierze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 16:08, skubsa napisał:

No a ja za jakieś 3-4 dni dołączam do was WoW''owicze ^^Już ustalone :
-Shaman
-Tauren
For The Horde!!!!!!!


Ale grales wczesniej w triala, czy dopiero sprobujesz? Ja wlasnie od paru dni trialuje i musze powiedziec ze to co sobie zalozylem na poczatku rozminelo mi sie z rzeczywistoscia. Poprobowalem roznych postaci i np. Tauren shaman znudzil mnie bardzo szybko, Dwarf Hunter ktorym zaczalem jest niezly, ale jeszcze fajniej gra mi sie dwarfem paladynem czy Taurenem wojownikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daranei to się fajnie gra...a nie krofkami ;p

Na trialu nie wyczujesz kim się fajnie gra....jak dobijesz do 20-30lvl dopiero wiadomo czy jest ciekawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2007 o 15:10, skubsa napisał:

Ej czy to prawda że granie Shamem się nudzi??Tzn. już na 60 lvl jest nudne ??

Wszystko zależy od tego, co jest potrzebne. Jeśli chodzi o endgame to shaman jest głównie healerem. Chociaż i dobrzy DPS też się zdarzają, ale oni lepiej nadają się do pvp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 16:21, Czedwik napisał:


No a tak się składa że ja mam qmpla na serwie Bladefist on gra BM magiem a ja będe grał Taurenem shamem ^^Zreszta jak mi się znudzi to sobie zagram magiem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 16:21, Dead-pl napisał:

Daranei to się fajnie gra...a nie krofkami ;p

Na trialu nie wyczujesz kim się fajnie gra....jak dobijesz do 20-30lvl dopiero wiadomo czy
jest ciekawie ;)


Ale mnie sie nie chce meczyc do 20-30 levelu postacia, ktora mnie nudzi na poziomie trzecim. Wole pograc postacia, ktora od poczatku sprawia mi frajde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 16:41, pkapis napisał:

> Daranei to się fajnie gra...a nie krofkami ;p
>
> Na trialu nie wyczujesz kim się fajnie gra....jak dobijesz do 20-30lvl dopiero wiadomo
czy
> jest ciekawie ;)

Ale mnie sie nie chce meczyc do 20-30 levelu postacia, ktora mnie nudzi na poziomie trzecim.
Wole pograc postacia, ktora od poczatku sprawia mi frajde.


Eeee...ale zważ że dopiero po 10lvl''u dostajesz pełnowartościoiwą postać. A 10 poziom cyka się w pare godzin :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 16:51, Dead-pl napisał:

>

Przesadzasz ^^Z 1 h i juz będzie :)No chyba że lubimy tak długo lookać na inne postacie oraz w 100 % rozkoszować się grą ....no to chyba ja będę robił w pare godzin w końcu gra się po to żeby mieć przyjemność ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 17:19, skubsa napisał:

> >
Przesadzasz ^^Z 1 h i juz będzie :)No chyba że lubimy tak długo lookać na inne postacie oraz
w 100 % rozkoszować się grą ....no to chyba ja będę robił w pare godzin w końcu gra się po
to żeby mieć przyjemność ^^


Toć ba... rozkoszuje się każda minutą ;) Jak zaczynałem NE hunterem to cały dzień chodziłęm i za każde drzewo prawie zaglądałem ^_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 18:22, withthis napisał:

Czemu wow nie dziala? ja gram paladynem, narazie 6 lvl:D ale mysle o przejscu na horde:D


horda tez ma palla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 18:27, Dead-pl napisał:

> Czemu wow nie dziala? ja gram paladynem, narazie 6 lvl:D ale mysle o przejscu na horde:D


horda tez ma palla ;)


Niemam dodatku dopiero zaczynam:) A czemu gra nie dziala ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 18:28, withthis napisał:

> > Czemu wow nie dziala? ja gram paladynem, narazie 6 lvl:D ale mysle o przejscu na
horde:D
>
>
> horda tez ma palla ;)

Niemam dodatku dopiero zaczynam:) A czemu gra nie dziala ?


Eee...systko działa...gra cały czas w tle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam :} jako przyszly gracz wowa chcialbym zapytac ile czasu średnio (nie dla maniaka wowa) moze zajac wbicie 60 levelu i 13 levelu honoru (czyli max :}) ? u kolegi zauwazylem ze to zajelo mu rowny miesiac wbic 60 i chyba 6 czy 8 honoru, tylko wiadomo maniak nie powie ze jest maniakiem :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 19:10, Ashemedan napisał:

witam :} jako przyszly gracz wowa chcialbym zapytac ile czasu średnio (nie dla maniaka wowa)
moze zajac wbicie 60 levelu i 13 levelu honoru (czyli max :}) ? u kolegi zauwazylem ze to zajelo
mu rowny miesiac wbic 60 i chyba 6 czy 8 honoru, tylko wiadomo maniak nie powie ze jest maniakiem
:}

Widzisz to zależy czy będziesz klapeł tylko lvl''e czy rozkoszował się grą....ja np. przez 2 miesiace grania mam 42lvl ale servery RP mają swój urok...tu niechodzi o nabijanie poziomów. Co do pkt honoru to jeśli będziesz siedział na BG to zapewne szybko uda ci się wysoko zajść..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 17:40, Dead-pl napisał:

>

A nie bałeś się?Ja słyszałem że tam panują straszne sarny !!!!Stary 60 lvl właśnie szukają takich jak ty!!Czyli rozkoszujących się grą graczy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się