Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 06.06.2007 o 20:53, Selv napisał:

Zakładałeś na wow-europe.com?
Spróbuj się zalogować w account menagment na stronie.


Zakładałem na wow-europe.com. Do menagment też nie moge się zalogować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 20:09, Selv napisał:

Na Burning Steppes po stronie hordy. Sporo tu polaków, parę gildii czysto polskich ale serwer
ogólnie słabo zaludniony. Ja gram z narzeczoną to mi to w ogóle nie przeszkadza ;)
Jak gram magiem w dzień (24lv) to sporo graczy zaczyna tutaj.


Myślałem właśnie o tym serwerze :) Nawet mam tam już charakter, tylko że w Hordzie :P

Dzięki, Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak jakieś pytania to wal śmiało w grze.
Alakair wieczorami, Querulous w dzień.
/tell <nick> <wiadomość> jak coś ;)
Gotówkowo mogę pomóc ALE najciekawiej jest jak się samemu dochodzi do wszystkiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 17:32, Czedwik napisał:

W Nagrandzie to można zrobić spokojnie level 70, ewentualnie zrobić jeszcze kilka questów w
Blade''s Edge Mountains. Resztę questów warto sobie zostawić na 70, wtedy szybciej się zarobi
na tego mounta.


No nie wiem. Problem z moim serverem jest taki, że mało tam luda powyżej 60 lv i ciężko jest znaleść grupę w Outlandach dokądkolwiek :-/
Tak więc w zasadzie tylko questuję sobie i po całym Hellfire Peninsula , Zangarmarsh i Terrokarze jestem już w Nagrandzie i jak narazie zbliżam się do 67. Jednak zwykłe questy już mi się kończą , a na te grupowe jakoś nie mogę pomocy znaleść i raczej nawet do 68 tu nie dojdę. A Ty mi piszesz o 70 ? Chyba że będą farmował, ale osobiście nie mam na to ochoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu zacząłem grać poważnie :). Moja postać to Troll Shaman i gra mi się nim bardzo przyjemnie :). Jeśli ktoś może, to porsiłbym o jakieś porady dla początkującego "Shamana" :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jeśli ktoś może, to porsiłbym o jakieś porady dla początkującego "Shamana" :P.

1) Nigdy nie stawiaj sobie totemów pod nogi - to najczęstszy powód kontuzji shamanów
2) Zawsze zdejmuj wszystkie ubrania i zbroje przed zamianą w wilka - w końcu nawet łachmany kosztują
3) Nie używaj krzyży Ankh do reinkarnacji - w zasadzie to w ogóle ich nie noś. Większość shamanów woli je zostawiać w depozycie w swoim banku, podobno obawiają się tego, że odrodzą się jako gnomowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 00:08, witek194 napisał:

Wie ktos w jakie drzewko ma walic paladyn aby walic 1h?


Myślę, że w jakieś małe, niskie drzewko - i tak po godzinie by padł z przemęczenia :)

A tak na serio - popatrz na talenty i wyciągnij z tego wnioski. W którym drzewku masz talenty, które wpływają na walkę 1-ręcznym orężem? Podpowiedź: jedno koncentruje się na leczeniu, inne na tankowaniu, jeszcze inne na zadawaniu wysokich obrażeń. Myślenie nie boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 00:05, Sth`Devilish napisał:

3) Nie używaj krzyży Ankh do reinkarnacji - w zasadzie to w ogóle ich nie noś. Większość shamanów
woli je zostawiać w depozycie w swoim banku, podobno obawiają się tego, że odrodzą się jako
gnomowie.

Tego nigdy nie rozumiem, jak można "nie mieć" ankhów. "Zapomniałem zabrać", i run bak, zamiast szamana wstającego i resującego w 5 manach. Dobrze, że na rajdy chociaż biorą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 00:17, Sth`Devilish napisał:

> Wie ktos w jakie drzewko ma walic paladyn aby walic 1h?

Myślę, że w jakieś małe, niskie drzewko - i tak po godzinie by padł z przemęczenia :)

A tak na serio - popatrz na talenty i wyciągnij z tego wnioski. W którym drzewku masz talenty,
które wpływają na walkę 1-ręcznym orężem? Podpowiedź: jedno koncentruje się na leczeniu, inne
na tankowaniu, jeszcze inne na zadawaniu wysokich obrażeń. Myślenie nie boli :)

Taki No0b to ja nie jestem (47lvl) wiec do 1h bedzie dobre protection.Cały czas waliłem w holy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: Chcę sobie kupić WoW, i nie wiem czy warto, inni mówia że grafika jest do niczego, inni mówią że jest spoko... tylko dlaczego właśnie jest spoko ? powiedzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 10:59, Anais napisał:

Mam pytanie: Chcę sobie kupić WoW, i nie wiem czy warto, inni mówia że grafika jest do niczego,
inni mówią że jest spoko... tylko dlaczego właśnie jest spoko ? powiedzcie.

http://teaser.wow-europe.com/ sam sprawdź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest taka fajna, basniowa u nocnych elfow . Ale najlepiej sam sprawdz. Ja ci mowie ze grafika to nie wszystko a i tak jest calkiem niezla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 10:59, Anais napisał:

Mam pytanie: Chcę sobie kupić WoW, i nie wiem czy warto, inni mówia że grafika jest do niczego,
inni mówią że jest spoko... tylko dlaczego właśnie jest spoko ? powiedzcie.


W tej grze nie o grafikę chodzi...

Zainstaluj triala, przetestuj i sam się przekonaj czy gra Ci się podoba (i czy Cię wciąga) czy też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 10:59, Anais napisał:

Mam pytanie: Chcę sobie kupić WoW, i nie wiem czy warto, inni mówia że grafika jest do niczego,
inni mówią że jest spoko... tylko dlaczego właśnie jest spoko ? powiedzcie.


ta gra to najlepsza gra na świecie. gra w nią jakieś 8 mln ludzi i jeszcze za to płacą ;] gra jest wspaniała, wciąga jak sokowirówka, robi papkę z mózgu ^,^ jeszcze trochę i wyląduję u psychologa na oddziale dla wyjątkowo uzależnionych ;p ale jednak zagraj w wersje 10-dniową i sprawdź sam. znam parę przypadków którym się ta gra znudziła po miesiącu, ja jak na razie gram w tą grę ponad 3 miesiące z czego 2 na prywatnym serwerze(tzn. piracie - błędy, bugi, niedziałające questy, lagi, itd.) i 1 na globalu, z czego global po prostu wymiata!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 21:38, Selv napisał:

Jak jakieś pytania to wal śmiało w grze.
Alakair wieczorami, Querulous w dzień.
/tell <nick> <wiadomość> jak coś ;)
Gotówkowo mogę pomóc ALE najciekawiej jest jak się samemu dochodzi do wszystkiego ;)


W takim razie przechodze do Ally :P Dzięki za pomoc (przyszłą i teraźniejsza) =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 12:13, Selv napisał:

Przechodzisz do ally bo gram w hordzie? :p


Grasz w Hordzie?? A mi się zdawało że muwiłeśże grasz w Ally... co to się juz dzieje - za dużo WoW''a :P W takim razie zostaje =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się