Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 07.06.2007 o 18:14, Bifur napisał:

Mam problem. Skończyłem już wszystkie questy w Stranglethorn Vale i w Badlands i nie wiem gdzie
mogę teraz iść (mam 41 lvl). Poradzicie mi??

Desolace, Hinterlands, Tanaris(choć to troche nisko), Feralas. Ogólnie 40-58 to teraz najbardziej upierdliwy okres questowania, jak już się zasmakowało outlandowych miast, gdzie masz po 5 questów w 1 miejscu i wychodzisz mając prawie pełny quest log.
Najlepiej zrób pare razy Uldaman/Zul''Farrak, względnie szybki exp, bo questy na tych levelach to też upierdliwe latanie między paroma różnymi strefami za mocno przeciętne ilośći XP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 18:40, Nyron napisał:

Sorki za spam, ale jeśli pozwolisz, rada na przyszłość: Kasy się nie porzyca ludziąktórych
nie znasz IRL! :> Takiemu jagby co możesz przywalić i ci odda, a takiemu z np. Holandi to
możesz napisać np. Fu** You noob, i nic więcej. Nawet GM ci nie pomoże ponieważ zdodnie z zasadami
nie powinienieś pożyczać :>


Gdzieś ty się wychowywał, żeby mówić komuś aby odpowiadał tak wulgarnie na czyjeś prośby... No chyba, że słowa typu "fuck" "noob" to jedyne co umiesz pisać po angielsku ;) A tą zasadę to chyba sobie z palca wyssałeś - każdy pożycza każdemu i GMowie z tym problemu nie robią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.06.2007 o 20:01, Sth`Devilish napisał:

Gdzieś ty się wychowywał, żeby mówić komuś aby odpowiadał tak wulgarnie na czyjeś prośby...
No chyba, że słowa typu "fuck" "noob" to jedyne co umiesz pisać po angielsku ;) A tą zasadę
to chyba sobie z palca wyssałeś - każdy pożycza każdemu i GMowie z tym problemu nie robią :)


Patrzcie to jak to jest z tym pożyczaniem bo ja gram od 3 dni i już kilka razy pożyczałem w lokacji startowej ;-) Chociaż sam guzik miałem he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 20:24, skubsa napisał:

>
Pożyczać można, czemu nie ;P Gorzej jest z oddawaniem ;P

Uwierz mi ze nie liczyłem na oddanie ;-) A i tak ciągle ktoś chodzi i zebrze o parę g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 18:36, Nyron napisał:

Wiesz, moge ci powiedzieć tyle: to zeleży od servera. Jeśli twój server ma mało ludzi to nie
ma co sie dziwić że od razu idą na end-game, bez robienia Q (Chociaż fajna kaska).

Serwer jest dość stary o średniej populacji(z końca 2005 roku). Długo na nim nie grałem (miałem przerwę w graniu w WoW) i niestety jak wróciłem to okazało się, że większość ludzi z którymi kiedyś grałem już nie gra na tym serwerze (albo przeszło na inne serwery lub skasowali, bo części postaci w ogóle nie ma). Większość obecnych gildii nie pomaga w questach. Szkoda, bo na 70 levelu jest to całkiem niezły gold. W sumie ciężko teraz znaleźć pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Który build wybrazibyście dla warka pvp:
http://www.wowhead.com/?talent=pVMcdNioM0zZVVzVzgoV
czy ten:
http://www.wowhead.com/?talent=pVMxdNio00zbZVVzm0gRZc
a może ten:
http://www.worldofwarcraft.com/info/classes/warrior/talents.html?05020321342510020001100000000000000000000000000000000 0000000000000
??

Albo jakiś swój z małymi poprawkami? Z góry dzięki =]

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 20:33, skubsa napisał:

A właśnie co mam zrobić żeby mieć tego peta, zakupiłem EK TBC i co teraz ?


Żeby mieć peta, trzeba było wysłać kod kreskowy i kartę z karcianki WoWa (na której były pokazane poszczególne etapy tury) do Francji :/ Niestety te elemnty trzeba było wysłać do 28 lutego. Teraz nie wiem czy można zdobyć tego peta. Oto link do tej informacji:

http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=390&p=1136

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 20:33, skubsa napisał:

A właśnie co mam zrobić żeby mieć tego peta, zakupiłem EK TBC i co teraz ?


Nic, skontaktuj się z Pomocą Techniczną Blizzarda - to ich musisz oto zapytać, a nie nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań.:)

1. Jak moge odwiedzić krainę Elfów, gdy gram Gnomem?
2. Kiedy i jakie profesje wybrać dla Gnoma (class - Warlock)? Myslałem nad górnictwem i alchemią.
3. Gdzie można kupić jakiś wand? W Ironforge widziałem tylko gościa od staffów.
4. Czy istniej możliwość przenoszenia rzeczy między postaciami? Np. jakiś dobry miecz, który wypadnie u maga, chce dać warriorowi.
5. Jak radzicie grać warlockiem?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 21:46, graczomaniak napisał:

1. Jak moge odwiedzić krainę Elfów, gdy gram Gnomem?


Musisz pójść do Menethil Harbor w Westlands. Z stamtąd, popłyniesz statkiem do Auberdine, skąd znowu popłyniesz statkiem do Teldrassil, i jesteśmy na miejscu :)

Dnia 07.06.2007 o 21:46, graczomaniak napisał:

2. Kiedy i jakie profesje wybrać dla Gnoma (class - Warlock)? Myslałem nad górnictwem i alchemią.


Najlepiej wybrać projesję na najwcześniejszych levelach (nawet na pierwszym). Podczas levelowania możesz przy okazji rozwijać skill profesji. Gnomy mają dodatkowe punkty dla inżynierii, co przydaje się niemal każdej klasie (chciaż strzelba ci się nie przyda, ale eksplodujące owieczki lub gogle robią wrażenie :) ). Najlepszym sposobem (znaczy najtańszym) jest połączenie nie górnictwa i alchemii, ale zielarstwa i alchemii. Wtedy, musisz kupować tylko fiolki na mikstury. Natomiast mając górnictwom, możesz sporo zarobić sprzedając minerały na aukcji, ale alchemie sporo wydasz, ponieważ niektóre kwiaty, są na aukcji bardzo drogie. Dobrym sposobem może być tailoring, ponieważ możesz szyć własne ubrania. Niestety nie powiem ci z czym najlepiej połączyć tą profesję.

Dnia 07.06.2007 o 21:46, graczomaniak napisał:

3. Gdzie można kupić jakiś wand? W Ironforge widziałem tylko gościa od staffów.


Największy wybór lasek masz na aukcji.

Dnia 07.06.2007 o 21:46, graczomaniak napisał:

4. Czy istniej możliwość przenoszenia rzeczy między postaciami? Np. jakiś dobry miecz, który
wypadnie u maga, chce dać warriorowi.


To zależy. Chodzi ci o własne postacie, czy jeśli innemu graczowi wypadnie przedmiot dla ciebie, ma ci go dać? Jeśli chodzi o to pierwsze, wystarczy nacisnąć prawym przyciskiem na ikonę postaci, wybrać "Trade" i po prostu wziąć przedmiot. Natomiast jeśli chodzi o to drugie to jest trochę trudniej. Jeśli twoje postacie są po przeciwnych frakcjach, musi ci pomóc kolega z gildii, lub zaufany gracz. Wystawiasz przedmiot bardzo tanio na neutralnej aukcji, po czym twój kolega od razu go kupuje. Sam nie możesz tego zrobić ponieważ gra wykrywa postacie na tym samym koncie. Po tej akcji kumpel oddaje ci przedmiot poprzez "Trade".

Dnia 07.06.2007 o 21:46, graczomaniak napisał:

5. Jak radzicie grać warlockiem?:)


Kiedyś grałem warlockiem, ale tylko do 20 levelu, więc mnie nie pytaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 22:44, graczomaniak napisał:

W jakim mieście w górach mogę wybrać profesje? Alchemie widziałem w Ironforge, ale górnictwa
w ogóle.


Pytaj strażników w mieście, zawsze wskazują wszystko, zaznaczając na minimapie :) Po za tym, to łączenie alchemii i górnictwa nie ma żadnego sensu - co ci po alchemii, jeżeli nie będziesz mieć do niej składników? Jak już upierasz się na robienie mikstur, to raczej herbalism bierz - do zbierania kwiatków (które stanowią składniki do robienia mikstur) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 22:44, graczomaniak napisał:

W jakim mieście w górach mogę wybrać profesje? Alchemie widziałem w Ironforge, ale górnictwa
w ogóle.


Jest tam, zapytaj sie strażnika o drogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 22:44, graczomaniak napisał:

W jakim mieście w górach mogę wybrać profesje? Alchemie widziałem w Ironforge, ale górnictwa
w ogóle.


Ja cały czas podtrzymuje pewną zasadę - nie kupować nic na Auction House. Lepiej sobie sprawdzić na thottbocie czy allakhazamie na jakiej instancji leci fajny wand, poszukać grupy na instance i mieć za friko + kupa xp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 22:58, Vytrix napisał:

Ja cały czas podtrzymuje pewną zasadę - nie kupować nic na Auction House. Lepiej sobie sprawdzić
na thottbocie czy allakhazamie na jakiej instancji leci fajny wand, poszukać grupy na instance
i mieć za friko + kupa xp ;)


Wybacz jeżeli cię urażę, ale wg mnie to trochę głupie.
Na AH można kupić dokładnie te itemki, których twoja klasa potrzebuje. Np dla warlocka itemki dodające sta i int (of the eagle, a potem of the sorcerer).
Tak samo jest w brońmi. No i masz itemki któe nieźle boostują twoją postać, za niewielkie pieniądze.
Co innego, jeśli mowa o itemkach z instancyj. Załącza się atlasloot i oblookuje instancje pod kątem itemków nas interesujących i się idzie. Mamy dzięki temu super staty, bo jednocześnie najlepsze itemy z AH i jakieś rare z instancji i jest git.
W Outlandzie bardzo fajne itemki są jako rewardy z questów, więc sprawa jest jeszcze prostsza.

Ale co do nie kupowania na AH... nie wydaje mi się aby dobrym pomysłem byłóby nie korzystanie z tego. Takie dobrodziejstwo oraz dar niebios jakim jest AH mamy w WoW''ie i nie korzystać? Toż to świętokradztwo ;]
Oczywiście, nie mam na myśli tutaj kupowania epiców, albo rare (chyba że tanie), bo coś takiego to faktycznie nie ma sensu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się