Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Duke Nukem Forever zawiódł Take-Two?

25 postów w tym temacie

@ Pepsi

DNF jest dziełem przede wszystkim 3D Realms, zaś Gearbox grę tylko dokończyło, gdzie niegdzie modyfikując to & owo. Z wypowiedzi MBS ak naprawdę niewiele wynika, bo nie ma żadnych oficjalnych danych - cóż, trzeba będzie czekać do zestawienia kwartalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem w Polsce:

Wiedźmin 2 – ponad 100 000 sprzedanych egzemplarzy!

wtorek, 28 czerwca 2011, 12:32, autor: CD Projekt

Dla jednych 1,5mln to lipa, inni cieszą się ze 100k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no cóż średnia gra single jest dobry do tamy hoovera potem to gniot jakby pomysłów zabrakło i pchali na siłę w dodatku słaby port na konsole. nawet fajne multi nie ratuje tej gry. dorzućmy że większość zachodnich recenzentów uznała za wadę wysoki poziom trudności ( gra wcale nie jest jakimś specjalnym wyzwaniem może oprócz ostatniego bosa i duke burger(pod napięciem)
jako stary fan dukea oceniłem na 6.8 bo klimat dn3d jednak posiada ale ktoś kto nie pamięta gier pod dosa raczej tego nie kupi i wcale sie nie dziwie mam wrażenie że dnf byłby świetny gdyby go wydali pomiędzy doomem 3 a preyem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2011 o 16:03, mac_aaron napisał:

Dla jednych 1,5mln to lipa, inni cieszą się ze 100k.

moze sie myle, ale wydaje mi sie, ze te 1.5mln dnf'a to przewidywana sprzedaz koncowa, a 100k bylo za pierwszy miesiac tylko w polsce, gry tylko na pc, gdzie dnf to multiplatforma i sprzedaz ze swiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A pamiętam jeszcze jak to większość wyrokowała,że DNF zje na śniadanie " Bulletstorma " i sprzeda się dużo lepiej - cóż," Bulletstorm " też nie sprzedał się najlepiej ale jest grą nieporównywalnie lepszą niż DNF ( przynajmniej dla mnie ),jest grą " miodną ",zebrał też nieporównywalnie lepsze oceny niż powrót księcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2011 o 15:43, Ecko09 napisał:

1.5 miliona to nie tak źle.


Tak, ale ludzie kupili ze względu na markę. A tu jak widzimy można spieprzyć nawey epicka grę :) Nie ma co komentować coś co jest niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, ściągnąłem kilka dni temu demko na Xksa i pograłem. Zaczęło się od tego, że zawiodłem się na stronie wizualnej - graficznie gierka odstaje od nowych tytułów ale to można jeszcze przeboleć. Nie zawsze liczy się grafa. Niestety dalej też mnie gra do siebie nie przekonała, była pozbawiona jakoś ducha starego Duke''a 3D. Wszystko takie dość plastikowe, nazbyt sztuczne mi się wydawało. Do tego pomysł z noszeniem jednej większej pukawki jednocześnie też mnie zniechęcił ;/ chciałbym mieć jak w starych dobrych FPSach cały przekrój giwer pod ręką. Nie wiem jaki był argument za takim dziwnym rozwiązaniem sprawy.
Ktoś wspominał Bulletstorma - tutaj też pograłem w demko i mimo, że nie zachwyciło mnie również to gdybym miał wydać kasę, kupiłbym tytuł spod znaku Epic/Fly niż nowego Duke''a, mimo, że studio Gearbox bardzo lubię.
Podsumowując, póki co żaden z w/w tytułów nie zmusił mnie do wydawania na niego takiej kasy po jakiej obecnie chodzą. Muszą stać się naprawdę tanie bo nie są to dla mnie produkty ani "must have" ani też tzw. "pierwszej potrzeby" :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2011 o 16:13, darthork napisał:

no cóż średnia gra single jest dobry do tamy hoovera potem to gniot jakby pomysłów zabrakło
i pchali na siłę w dodatku słaby port na konsole. nawet fajne multi nie ratuje tej gry.


Mi się przyjemnie pykało w duka i jestem zadowolony z tej gry, nie ma w singlu takiego filmowego rozmachu jak w codach, ale nie uważam tego za wadę.

Dnia 06.07.2011 o 16:13, darthork napisał:

dorzućmy że większość zachodnich recenzentów uznała za wadę wysoki poziom trudności (
gra wcale nie jest jakimś specjalnym wyzwaniem może oprócz ostatniego bosa i duke burger(pod
napięciem)


Osobiście uważam, że ostatni boss był zbyt prosty, więcej się męczyłem z poprzednimi.

Dnia 06.07.2011 o 16:13, darthork napisał:

jako stary fan dukea oceniłem na 6.8 bo klimat dn3d jednak posiada ale ktoś kto nie pamięta
gier pod dosa raczej tego nie kupi i wcale sie nie dziwie mam wrażenie że dnf byłby świetny
gdyby go wydali pomiędzy doomem 3 a preyem


Dokładnie gra nie podoba się dzisiejszym graczom, mimo wprowadzenia nowoczesnych elementów rozgrywki jak odnawialne zdrowie/ego, nie prowadzi gracza za rączkę. W multi nie grałem bo nie lubię, na konsoli też nie grałem, więc na te tematy się nie wypowiem. Boli mnie tylko to, że niektórzy dają tej grze 3/10, a to na prawdę dobry produkt, a nie zabugowany gniot jak to z innymi grami wyżej ocenianymi bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to bywa z pacjentami w śpiączce. Niektórzy budzą się i dochodzą do zdrowia, inni umierają a jeszcze inni budzą, ale to nie są już tacy sami ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale DNF to pomyłka. Gameplay jest b.słaby. I tak to niesamowite że tylu ludzi kupiło grę tylko i wyłącznie przez hype i ciekawość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak cud, że ta gra w ogóle wyszła i nawet nie jest taka zła, bo nikt po niej dużo się nie spodziewał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siedzę na bezludnej wyspie, mam kompa. generator i inne bzdury. Dwie gry do wyboru: Quake 2 i DNF... Wybieram Quake 2, a DNF wrzucam do morza. Sorry, Prince, but you suck ass.

Osoba, która stwierdziła, że DNF to jedna z najlepszych strzelanek... Chyba po prostu gra od niedawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować