Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W Hyborii drgnęło. Age of Conan znów popularny

29 postów w tym temacie

Nowy, hardkorowy serwer PvP (o znaczącej nazwie "Rage"), to po prostu poezja. Kto kocha (a nawet "tylko" lubi) PvP ten po prostu MUSI zobaczyć to co się tam dzieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2011 o 15:37, zawcia napisał:

Nowy, hardkorowy serwer PvP (o znaczącej nazwie "Rage"), to po prostu poezja. Kto kocha
(a nawet "tylko" lubi) PvP ten po prostu MUSI zobaczyć to co się tam dzieje ;)


To nie jest chyba miejsce na reklamę ;)

Co do samej gry to po przeczytaniu newsa sam już ściągam i chętnie wypróbuję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś próbowałem grać w AoC, ale z marnym skutkiem. Ostatnio bo w ten weekend próbowałem grać w Rifta, ale też jakoś mnie nie wciągnął. Swego czasu sporo grałem w WoW''a więc jestem nim troszkę spaczony pod względem rozgrywki może to dlatego, albo znudziły mnie już MMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2011 o 15:37, zawcia napisał:

Nowy, hardkorowy serwer PvP (o znaczącej nazwie "Rage"), to po prostu poezja. Kto kocha
(a nawet "tylko" lubi) PvP ten po prostu MUSI zobaczyć to co się tam dzieje ;)


Rozważam to, chociaż brak możliwości udziału w oblężeniach bez konta premium nieco mnie odrzuca. Wolał bym model w stylu DDO, co sobie kupisz, to masz. Tak czy siak, kiedyś już za AoC zapłaciłem i dałem spokój po 25 levelu, może czas dać grze drugą szansę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2011 o 16:33, hammerfall87 napisał:

e tam spadnie ta popularnosc jak ludzie wbija 80 i beda farmic t3 w kitaju :P


Czyli popularność nie spadnie, bo w Khitaiu nie ma T3 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2011 o 16:35, Igorwer napisał:

> e tam spadnie ta popularnosc jak ludzie wbija 80 i beda farmic t3 w kitaju :P

Czyli popularność nie spadnie, bo w Khitaiu nie ma T3 :D


to cos sie zmienilo ? Bo jak pamietam mozna bylo wyfarmic set o mocy rajdowej t3 ktore dawalo ci ugrupowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem, pograłem nawet 3 dni i stwierdziłem że strasznie ssie. Masa ograniczen, oczywiście jak zwykle cash nooby rlz. Żal mi Funcomu. Nigdy się nie nauczą prostej teorii - F2P = oznacza darmo. A nie cash noobowanie. Powodzenia życzę takim grą ,ale tylko z abonamentem. Brzydka gra, mało ludzi. Ble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko pytanie czy teren Kithaiu dostępny jest w formie f2p? Na razie zacząłem zabawę od początku, więc nie wiem, które tereny nie są dostępne (nie wiem też czemu nie mam swojego barbarzyńcy, którym grałem wcześniej).

PS: Mogę potwierdzić, że ludzie wracają. Co prawda ja grałem tylko przez te darmowy miesiąc z klientem (wcześniej beta pl), ale wróciłem. Jeśli miałbym płacić podziękowałbym za grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem a Age of Conan jak był abonament teraz powróciłem i się zawiodłem bo w Kathi(mam nadzieje że dobrze napisałem) musiałem iść do innej lokacji aby wykonać zadanie a zamiast tego wyskoczyła mi informacja że aby tam iść muszę wydać 250 funcom points a je trzeba kupić za prawdziwe pieniądze. Myślałem że nie zamkną lokacji mam nadzieję że się to zmieni po za tym już nie będzie polskiego wsparcia taka lipa straszna :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2011 o 15:48, prz3m3k84 napisał:

Ech, szkoda tylko, że średnia prędkość pobierania gry to ok 400/500 kb/s :/


Nie rozśmieszaj ;)

U mnie średnia prędkość pobierania to 100kb/s, a kiedyś było to ok. 50. Po prostu komputer się zostawia włączony i pobieranie trwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygrałem oryginał kiedyś i nawet pierwszy miesiąc nie pograłem. Widząc jaki model wprowadzili tym bardziej nie ma co tykać, z FREE2p to ma mało wspólnego.

Trzeba czekać na GW2 bo tylko to może uratować mmo od branży nijakich mmo. Jeśli wyjdzie rewolucja jak zapowiadają to pewnie WoW sporo straci (nawet Ensidia gra w wowa teraz tylko dlatego, że nie ma nic innego na horyzoncie, chociaż znając blizzarda to pewnie skopiuje on wtedy masę pomysłów do siebie jak to ma w zwyczaju...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka bzdura - AoC dopiero od 10 dni jest F2P więc logiczne jest, że kupa ludzi chce sprawdzić grę. Niech napiszą raport po 3 miesiącach. Już nie będzie tak wesoło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio ponownie ja zainstalowałem,wersja premierowa i nawet chętnie bym pograł ale lagi takie że kosmos.Niech najpierw coś z tym zrobi to wrócę na dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować